Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszanyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszanyerjem a párom érdeklődését felém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A párom és én lassan 2 éve vagyunk együtt.Azt gondoltam,hogy minden jól megy eddig,viszont nemrégen(2-3hete) volt egy komolyabb beszélgetés köztünk,amiben elmondta,hogy nem érzi jól magát a kapcsolatban,mert úgy érzi,megfullad mellettem,és a későbbiekben kiderült az is,hogy már nem szerelmes belém,de szeret. Arra jutottunk,hogy eddig is mindent meg tudtunk oldani,nem voltak lehetetlennek tűnő gondok,ezért együtt megpróbáljuk helyrehozni ezt is,ahogyan csak tudjuk.Úgy gondolom,hogy az eddigi 2 év alatt nagyon jól megértettük egymást,és megtaláltuk az összhangot. Ő is azt mondta,hogy szeretne velem maradni,nem akar elveszíteni és,hogy fontos vagyok neki,de ez így nem jó,változtatnunk kell... Ezután tartottunk 2-3 nap különidőt,ami elmondásai szerint jót tett az érzelmeinek is,és szabadabbnak érzi magát.

Viszont,mostanában úgy érzem a dolgokat,hogy nem igazán tesz azért,hogy jobb legyen.Ha közlöm vele,hogy szeretem,arra válaszol,hogy ő is engem,viszont ezt magától nem igazán mondja.

Néha azt érzem,mintha észre sem venne,átnéz rajtam,néha pedig ez változik,mert gyakran megölel,megfogja a kezem,megpuszil és esténként is átölel,odabújik..Ha megkérdezem tőle,hogy minden rendben van-e,mindig azt feleli,hogy igen. De én nem így érzem.Nem tudom,hogy csak én stresszelem e túl a dolgokat vagy türelmetlen vagyok,mert sürgetni akarom a változást ,vagy pedig tényleg nem csalnak e a megérzéseim.Szeretném végre tisztábban látni a dolgokat. Előre is köszönöm a válaszokat!



#szerelem #párkapcsolat #szeretet ##elhidegülés #helyrehozás
2019. dec. 12. 20:59
1 2
 11/12 Rockarc ***** válasza:
88%

19 evesen szerintem nem a kapcsolat megmentesen kell dolgoznod, kuzdened. Szinte garantalt, hogy 60 evesen nem lesztek egyutt, csak az idot huznad mar. Nem is o lesz a gyermekeid apja. Gondold at, hogy mit tettel, hogyan tettel ebben a kapcsolatban, es probald meg hasznositani a kovetkezo kapcsolatodban. Lesz meg 1-2 ember mire megtalalod azt, aki mellett nem kell kuzdeni. Addigra te is mas ember leszel mar. Normalis dolog, hogy fiatalon akkora valtozasok vannak, amik szetzilalnak barmilyen kapcsolatot. Fejlodj, tanulj, tapasztalj.


43F

2019. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit hadovál össze arról, hogy hiányoztál, meg hogy jó irányba halad a kapcsolat. Csak nem akar egyedül lenni addig sem, míg jön más. Van ebben nèmi kapcsolatfüggősèg is.

Mostmár csak az időt húzzátok.

2019. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!