Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy azt kapjam, amire szükségem van?

Figyelt kérdés

Párom - férfi - nagyon bújós, neki a testi kontaktus, ölelés a legfontosabb, viszont nekem szükségem lenne a mélyebb beszélgetésre is, a megértésre. Tudja, hogy így van, mondtam már neki, azt mondta, most már tudja, hogy nekem ez a fontos, odafigyel erre, de nem teszi, sőt... Nem érdekli a lelki világom, magamnak kell megbirkoznom mindennel. Nem oszthatom meg vele, nem igazán érdekli.

Tudom, szeretetnyelvek, neki is meséltem róla. Annyit tett meg, hogy kinyomtatta a könyvet... :(


2019. dec. 13. 09:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Félreérted, nem a szexről írtam. Bújás. Összebújás, simogatás.
2019. dec. 13. 09:46
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
A testiség alatt nem feltétlen a szexre gondoltam. Hanem az érintésekre stb.
2019. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A 60%osnak írtam, ő a szexről írt.
2019. dec. 13. 09:50
 14/22 anonim ***** válasza:
16%

#13:

20 év házasság után is töretlenül imádjuk egymást a kedvesemmel, és elárulok neked egy titkot.

Mai napig ha csak megsimogatom, vagy tovább csókolózunk, bizony nem kicsit merevedésem lesz.

Biztos lehetsz benne, hogy az érintésből szeretkezés lesz!

Mi van amikor napjában többször is csak úgy, minden vinszonzás nélkül kielégítjük egymást oráliasan.

Cserébe nyugodt vagyok, bármiről órákat tudunk beszélgetni.

Együtt csináljuk az Ő hobbiját, szívesen segítek neki benne.

Sajnos az Ő érdemben nem tud az én hobbimban segíteni, így azt nagyon kevés időben tudom művelni, de azt is úgy, hogy mellettem van.

De az az igazság, hogy kielégít az Ő hobbia is azért (művész egyébként).

2019. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

Na pont ezek a kis finomságok amiért érdemes egy házasság előtt összeköltözni, mert ezek csak akkor jönnek elő ha sok időt töltötök el egymás társaságában.

20 évesen volt egy barátnőm akivel pontosan ugyanez a szituáció játszódott le. Akkoriban autószerelőként dolgoztam és hullafáradtan értem haza és pihenésre vágytam, csöndre, melegségre, lazítani akartam. A partneremnek be nem állt a szája és folyamatosan kérdezgetett, hogy éppen mi a véleményem az élet dolgairól ami éppen eszébe jutott? Elaludtam mellette, nem érdekelt, félálomban válaszoltam állítólag valamit, de következő nap már nem emlékeztem a témára.

2 hónapot húztunk le együtt, a végén már csak veszekedés volt, nem én kezdeményeztem. A barátnőm folyamatosan kiakadt hogy nem figyelek rá és nem fogadom meg amit mond és tanácsol. Az igazi probléma azzal volt, hogy a mondanivalója 90% teljesen hidegen hagyott, a maradék 10% meg lusta voltam odafigyelni. Nem passzoltunk össze, ezt már az első hét után beláthattam volna, de akkor még elég tapasztalatlan voltam, azt hittem hogy ez majd megoldódik.

Az a nő aki lelkizős az olyan férfit keressen aki képes megemészteni a sok információt ami kijön a száján és jól szűrni a lényeget. A férfiak többsége nem ilyen, mi nem elméleteket gyártunk hanem minél hamarabb a megoldáson törjünk a fejünket és nem agyalunk feleslegesen.

2019. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hű 60as,nem is én pontoztalak le. De tényleg nem túl hasznos, amit írsz. Van szex, sőt én kívánom gyakrabban, kivéve az utolsó hónapot, amit nem tudok hova tenni, vmitol hirtelen aktív lett. De amúgy az a nő vagyok, aki bármikor kapható egy gyors orális kényeztetésre, vagy bármire. Értem, hogy szeretnéd belém beszélni, hogy én nem adom meg, amit ő szeretne, de nem erről van szó. Sajnálom.
2019. dec. 13. 10:21
 17/22 A kérdező kommentje:
69es,igen, épp ez a bajom, hogy kevés az ilyen férfi. Ráadásul volt ilyen, fiatalon, 8 éven át megkaptam ezt, és ehhez szoktam hozzá. Annak vége lett, azóta szenvedek ezen. Próbálom elfogadni, hogy a férfiak nem ilyenek, de hiányérzetem van. Ami újra és újra előjön. Nem tudom elnyomni magamban.
2019. dec. 13. 10:26
 18/22 anonim ***** válasza:
46%

#16:

Engem nem zavar a pontozás, jókat mulatok rajta. :D

Ha 0%-os lennék sem történne semmi.

Ráadásul annyira segg a rendszer, hogy nem tudod megkülönböztetni, hogy 10 év hozadéka, vagy azért kevés mert nem rég regisztrált :D

A lényeg, hogy nyomkodjuk... :D

Visszatérve az írásra, azt akartam jelezni neked, hogy irányodban valami nincs rendben, valami hiányzik neki a kapcsolatotokban.

Hogy mi az azt csak Ő tudhatja, ezt vele kell megbeszélned, ha kell akár fenyegetéssel, hogy befejezzük a kapcsolatot, házasságot.

Sokan nem tudják megbeszélni, pedig a másik fél mindig jelzi ha van valam.

Te is ezt teszed éppen, csak gondolom ennek van valami előzménye amirül mi nem tudunk, te pedg nem gondolsz rá, vagy nem akarsz tudomést venni róla.

2019. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az a problémája, hogy nem azt adja, amire vágyom és nem érti, miért nem értékelem. Pedig elmondtam. Hiába adja azt, amire ő vágyik.
2019. dec. 13. 10:37
 20/22 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Nezd, azt te is belatod, hogy nem vagytok egymasnak valok. Se beszelni, se megerteni nem tudjatok egymast. Ebben neked van kisebb sarad.


A masik a beszelgetes. A ferfiak megorulnek a sok smalltalktol. Egyszeruen az agyunk nem tud mit kezdeni a kismillio informacioval, amikkel voltakeppen nem kell csinalni semmit, mert megoldas nincs, konkluzio szinten. Ezeket a pletykakat, hogy ki mit csinalt kivel, a nok eloszeretettel meselik egymasnak es lathatoan remekeul elvannak vele. De egy ferfit ez lehoz az eletrol. Talald meg azt a baratnot, akivel ki tudod elni ezt a fajta, szamodra fontos kikapcsolodasi elemet. A baratoddal meg azt csinald, amit o is szivesen csinal veled. Minden tevekenyseghez meg kell talalni a megfelelo partnert. Ahogy o sem visz el teged focizni, ugyanez a beszelgestes. Vannak temak, amit vele kell megbeszelned, meg van egy csomo amit nem. Ne vond egy kalap ala a kettot, mert ennek ez lesz a kovetkezmenye.


De amugy tenyleg nem figyel rad, ugyhogy repulhet.


43F

2019. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!