Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 3 gyerek után megcsal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 3 gyerek után megcsal? Nem szeret már? Nagyon ki vagyok.

Figyelt kérdés
Azt írta msn-en a nöjének, hogy engem csak érzelmileg kihasznál. A csaj másik pasival is kikezdett, nem csak a párommal. Van völegénye is, és gyereke. 1 honapja a csaj a mindene, velem meg folyamatosan veszekszik. Miota kiderült, hogy a csajnak másik pasi is kell, azota viszont nyalizik nekem. Nem tudom mit tegyek. Szeretem, de már nem tudok bizni benne. Legszivessebben kiraknám, de itt a 3 gyerek. Nem tudom mit tegyek, csak azt hogy nagyon fáj......
2010. júl. 19. 23:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak azért probál békülni, és kiengesztelni, mert látja, hogy mennyire megbántott, hogy mennyirre összetört lelkileg, fél, hogy hülyeséget csinálok....
2010. júl. 19. 23:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát ha már tisztában vagy vele,hogy van valami nőcskéje,akkor miért nem dobod?van a 3 gyerek,de neked rosszabb.attól ők még láthatják az apjukat,te meg idővel kereshetsz mást.

a férjed meg azután olyan nőcskével lehet,amilyennel akar.

2010. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok...előtte beszélj vele,hogy ez mi volt!
2010. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Elvileg nem akar semmit már a nötöl. Nem akar elvesziteni. De ezt a mondatot nem birom elviselni, hogy engem csak érzelmileg kihasznál. Ezt is probálta kimagyarázni, de ezt nem lehet szerintem
2010. júl. 20. 00:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy a gyerekek miatt nem mersz lépni,mert akkor mi lesz velük?? Csonka család, stb..

Viszont hidd el, hogy az se jó nekik, ha látnák, hogy az anyukájuk egész nap szomorú, stb...

Pedig nem lennél boldog ebben a kapcsolatban.

Én nem ismerem a férjedet, de nagyon úgy néz ki, hogy csak azért akar visszaszerezni, hogy ne legyen egyedül, tudod, ne essen a két szék közül a padlóra.

Nem szabad ilyen kapcsolatban maradni, lépj.

Ne érezze, hogy te vagy a kis szánalmas, aki minden után visszaveszi.

Vagy ha végképp nem akarod elhagyni, tedd próbára. Mondd meg, hogy időre van szükséged, ezt nem tudod egyből elfelejteni neki. Ha teper, és bizonyít, akkor még lehet vmi a dologból, ha nem, akkor felejtős.

2010. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ugy rosszabb, h a gyerekek látják majd a feszültséget, sztem.. ez már nem lesz jobb. :S de h lett 3 gyerek, ha közben csalt, nem tudtál róla????
2010. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy idő kell. Azt is mondtam neki, hogy még nem döntöttem el, hogy együtt maradunk, vagy sem. Meg azt is, hogy ezután nagyon ki kell tepernie, hogy ujra legyen köztünk valami. Egyelöre ami nagyon visszatart, az a lakás, deviza, és egyedül nem birnám fizetni. Jelenleg el akarok tünni egy pár napra szó nélkül, hogy tudja meg milyen lenne nélkülünk.
2010. júl. 20. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Hé, a hitelt együtt vettétek fel, együtt kell kifizetni!! Már csak a gyerekek miatt is, még akkor is, ha nem éltek már együtt. csak nem akarna rosszat a saját gyerekeinek.

Látod, amit írtál, az jó, de véletlenül se hívd fel!!!!

2010. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Új munkahelye van. 1 honapja rákattant a netre, msn, titkos email cim, eddig még gép elé se ült. Amikor kérdeztem mindig azt mondta, hogy én nem bizok benne, meg én bizonyitsam, hogy szeretem. Legjobb védekezés a támadás. Eddig nem volt ugymond gond a kapcsolatunkba. Vagy mégis... De mit kiderült ö már rég tudta, csak én nem.... Elhanyagolt, hagyta, hogy szenvedjek..
2010. júl. 20. 00:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Pedig tudja milyen nélkülünk. A kicsi császárral lett, és 1 hétig voltam korházba, a két nagy a nagyinál. Szenvedett nélkülünk, ezt az anyosom is látta rajta. Csak azota a kicsi az elsö, a mindenem, majdnem elveszitettem, és féltem. Lehet, hogy közbe öt elhanyagoltam. És ez a baj???
2010. júl. 20. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!