Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a "hagyd, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a "hagyd, hogy a férfi férfi legyen" duma?

Figyelt kérdés
Megkaptam, hogy túl önálló vagyok, sosem kérek segítséget, és sosem csinálok "csajos" dolgokat (pulcsi elkérés, bújás, meghívatom magamat egy kávéra vagy étterembe)
2019. dec. 14. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azt jelenti,hogy hagyni kell a férfi szerepeket,hogy “kicsit” meg kelljen menteni. Pl.: ne cseréld ki az autód kerekét,ne akarj 3karton vízet haza cipelni. Ez nem azt jelenti,hogy béna butának és gyengének kell lenni csak nem kell kiherélni a férfit. Ha tetszik ha nem szüksége van a legtöbb férfinek erre. Ha a férjemmel vagyok nem cipekedhetek és nem azért mert nem nézi ki belőlem hanem,mert èn a felesége vagyok akit óvni védelmezni segíteni akar..

Nekünk sem tetszene ha a férjünk szebben sminkelne vagy jobban értene a divathoz... Miért olyan tré a mai világban nőnek lenni?

2019. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%

Ennyi vagy nőként? Sminkelsz és divatozol? Oké. Én inkább választok magabiztos férfit, mint olyat, akinek ej kej játszanom a hejcegnőt.


(Amúgy nem qrválkodás; hülyeqrválkodás. Nyávogás, affektálás, színészkedés, játszmázás.)

2019. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem ennyi vagyok nőként !! Példát írtam sorolhatnék millió dolgot! Szerintem manapság nem tatunk jó irányba mi nők és férfiak sem...
2019. dec. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Ha egy férfi attól érzi magát férfinak, hogy viheti helyettem a vizet, meg kicseréli az autó kerekét.... :D Már régen rossz.

És ami még rosszabb, hogy vannak ilyen nők, mint te akik adják alájuk a lovat, hogy jaj szegény férfi lelkivilága így, szegény férfi lelkivilága úgy. Ti, meg a férfiak nagy százaléka úgy állítjátok ezt be, mintha valami óvodás csecsemők lennének. Ez rohadt gáz.

Érdekes, én nem érezném attól kevésbé nőnek magam, ha a párom megcsinálná a hajamat, vagy esetleg ő sokat törődne a külsejével stb.

Ez mindig is csak a pasik problémái voltak. Ne keress többet, ne védd meg, ne cipeld ezt vagy azt.... Vagy különben szegény pasi.

Szánalmas.

2019. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg az olyan nőkkel van baj mint te kedves utolsó...

Igenis tudomásul kell venni,hogy nem vagyunk ugyanolyanok egyenlőek vagyunk de nem egyformák hisz nekik farkuk van nekünk meg nem ...

Az,hogy te nem tudod átvitt értelemben nézni a példáimat a te bajod.

Igazán érdekelne,hogy te szerinted mitől nő egy nő és mitől férfi a férfi?

És azért lett az emancipáció,hogy a nő eldönthesse,hogy mit kezd az életével. Nem azért,hogy mi egymást nevezzük szánalmasnak csak,mert nem hasonlóak a nézeteim

És igen 50-60 kilósan pl nem akarok megszakdni PÉLDÁUL a cipekedésben ha van mellettem egy 100kilós férfi és ez csak egy apró pici példa nem ezen kell lovagolni...

2019. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Remek, liberalizált világunk eredménye pl a #14-es versenyző, csonka család, defektes szülők, neveléselméletek teljes mellőzése...

Kisebbrendűségi komplexus a férfiak irányában, megfejelve hatalmas agresszivitással.

"Nagyszerű" alapanyag egy átlag férfi mellé, hogy létezik-e olyan, amire egy ilyen nő azt mondja, oké...?

Bár olvasható az elején, a klasszikus férfi az nem férfi(tudnám akkor mi a franc?) vélhetően az ilyen hölgyemények látens leszbikusok, gondolom nem véletlenül ötlötte ki valaki a gender szakot, mert valahol érezte, nem a 4 milliárd faszingerrel van a probléma....szerencsés, hogy ő legalább beismerte.

2020. júl. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ennyi életképtelen embert egy helyen... :D


A kérdésre válaszolva: "hagyd, hogy a férfi férfi legyen", ez általában akkor jön elő amikor nem vonod be a férfit a mindennapjaidba. Az én párom például régebben azért hidegült el tőlem, mert én próbáltam itthon mindent megoldani, hogy amikor ő hazajön a melóból akkor ne kelljen még itthon is ezekkel foglalkoznia. Jó, sok dologhoz nem értek, de én is tudok füvet nyírni, szobát festeni, stb. Én csak jót akartam neki, de ez úgy jött le neki mintha hasznavehetetlennek tekinteném őt. Étteremben is az én részemet mindig én fizetem. Aztán szótlan volt egy darabig, szóval muszáj volt leülnöm és beszélnem vele. Ezt javaslom neked is. Ha megbízik benned annyira hogy elmondja mi a problémája veled, akkor ennyit megtehetsz érte te is.


A férfigyűlölő pókhálós nunisokkal pedig ne foglalkozz. A férfinek nem kötelessége kiszolgálni a nőket, de ha úgy dönt hogy segíteni akar, akkor legalább ugatás helyett udvariasan utasítsd vissza anélkül hogy a lelkébe gázolnál egy olyan embernek akit nem is ismersz, és jót akart neked. De ez csak az én véleményem.

2020. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!