Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul kezelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul kezelem a problémát? Mit kellene tennem? Hagyjam az egészet és törődjek bele?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. Elég komolyan vesszük mindketten egymást, tehát mindketten szeretnénk , ha ez egy hosszútávú kapcsolat lenne. Minden olyan tökéletes....csak 1 félelmem volt...ami be is igazolódott. Nem vonzódom hozzá testileg eléggé. Azt hittem ez idővel változni fog. Amikor nemrég együtt zuhanyoztunk akkor fel se állt. Ez annyira ciki ,és az ismerőseimmel nem is tudom megbeszélni ezt...pontosan ezért. A helyzet az , hogy én nagyon fel tudok izgulni a kerek avagy formás fenékre. És ezt éreztettem is vele...még a kapcsolatunk elején. Azt javasoltam ,hogy csinálhatna olyan gyakorlatokat, ami formásabbá teszi a feneket ha valaki ezt rendszeresen és kitartóan végzi. Nem mondja nekem , de úgy néz ki ő ezzel nem akar foglalkozni.


Én vele szeretnék lenni , de egy kicsit félek, hogy nekem nem fog menni a sze.x így...És rosszul esik , hogy nem tesz ezért semmit. Már mondtam neki , hogy egy kicsit rosszul érzem magam , hogy erőltetem ezt és ilyeneket kérek tőle, de azt mondta neki jól esik ,hogy foglalkozok ilyen téren vele. Viszont az erőfeszítéseiből ezzel kapcsolatban nem ez jön le. Mit tegyek? Nem tudom , hogy vonzódjak így annyira , hogy jól működjön a sz.ex is. Nem tudom , hogy elmondjam e ezt így neki (eddig csak nagyon finoman céloztam a megoldásra mint azt már említettem) mert egy kicsit önbizalomhiányos lányról van szó. Nem tudom hogy kezelné.


Tudom , hogy ez az egész probléma egy hül.yeségnek tűnhet...de férfi vagyok, a ff.sz.mat nem tudom becsapni, és őt szeretném a legszebbnek látni, de nem tudom. Viszont vele szeretnék maradni, akkor is ha nem fog változni semmi. Csak fura lenne elmenni például a strandra úgy hogy minden 3. nő után sóvárgok csak próbálom leplezni meg nem odanézni. És igazából az idegesítene hogy a párom ebben az ügyben nem tesz semmit.


Szerintetek eddig is hibáztam? Mi lehet a megoldás?


Vagy csak én vagyok hül.ye, hogy ebből problémát csinálok?


F


2019. dec. 15. 18:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

19

egy jobb szex reményében felszedjük a sátorfánkat és továbbállunk.Körözünk a konditermek és a fehérneműboltok körül potenciális jelölteket keresve hogy elérjük célunkat.

Igyekszünk közben jól kinézni, megtanulni főzni, meg egyéb ff.asz.ságokat csinálunk hogy vonzóbbak legyünk. Mindezt addig tesszük amig nem kellünk senkinek. Utána feladjuk az életünket. Lelkünkben nem vágyunk már semmire és elvonulunk , hogy remeteként élhessünk. Minden nap megkeressük azt a helyet ahol a legjobban érezzük magunkat és nosztalgiázunk a magunk háta mögött hagyott kalandokról.

Halálunk előtt megtérünk, és így a mennyben annyit szexelünk amennyit csak akarunk

2019. dec. 15. 21:13
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát arra jutottam, hogy egyáltalán nem erőltetem, teljesen rábízom. Nem lenne helyes máshogy. Viszont felvetem hogy elmehetnenk edzeni egyutt, es ha el szeretne jonni, akkor lehetne ez a kozos programunk.Es azert mert rávilágítottak miért szemétség tőlem ez az egész.
2019. dec. 15. 22:04
 23/25 Rockarc ***** válasza:
49%

Nem akarom tulsagosan elvinni a beszelgetest, de ezen a nem all fel duman mindig elcsodalkozom. Vannak akik meg a kecskeket is megtalaljak, pedig azoknak szakalluk van. Ha neked nem all fel a baratnodre, amikor zuhanyoztok, akkor van egy rossz hirem. Ahogy az ido telik, egyre kevesebb tokeletesen feszesre gyurt hatsoval fogsz talalkozni. Amikor meg 10-bol 10 nore sem all fel, akkor azt impotencianak hivjak. Az oka lehet szervi, vagy mentalis. Nalad az utobbi.


43F

2019. dec. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbáld onnan megközelíteni a beszélgetést,hogy mennyi hátránya van egy helytelen testtartásnak. Nekem 10 év alatt ínymosolyom lett és eltűnt az állkapcsom pl,mert annyit rontott a helytelen tesstartás a mélyharapásomon. Persze ezer más mozgásszervi következménye van. Már én is sportolok, régen olyan voltam mint a barátnőd. A barátom mindig elvitt túrázni,az is nagyon sokat segített. próbálj aktív programokat csinálni,de ne erőltesd,inkább ő értse meg,mennyi betegség lehet belőle ha nem sportol.
2021. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2021. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!