Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párom munkaund...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párom munkaundorával?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, nyáron felmondott a munkahelyén mert utált ott lenni. Én támogattam ebben, mert hisztis volt, kezdett a mindennapjaink rovására menni. Megígérte, hogy talál gyorsan melót. Tudom, ez nem ígéret kérdése, de a kezdeti lelkes munkakeresés mára annyira alább hagyott, hogy házimunkát sem végez. Állítólag küldi az önéletrajzokat, de egyszer lebukott, amikor azt mondta, hogy állásinterjúra megy, közben a barátnőivel ment sörözni. Amikor a szemére hánytam, elsírta magát, de kb. mindig sírás van, ha felhozom, hogy kéne valamit az éltével kezdenie.

Én nem leszek hajlandó eltartani nőt. Egyelőre még szeretem, de ezen túl fogok lendülni, ha marad minden így, vagy rosszabbodnak a dolgok. Gondoltam rá, hogy ultimátumot adok, mondjuk 3 hónap, ha a szakmájában nem talál munkát, akkor elvállal addig mást. Ti mit tennétek? 32/f


2019. dec. 15. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Pedig az ultimátum jó ötlet, de három hónap helyett elég 1 is. Aki dolgozni akar, az dolgozni is fog.
2019. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan adj neki ultimátumot, belekényelmesedett ebbe a helyzetbe, nem minden nő ilyen.
2019. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nyár óta nem talál munkát, akkor bizony nem is akar találni. Jó ötlet az ultimátum, különben csak èlősködni fog rajtad.
2019. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Ultimátum.


L

2019. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem olyan egyszerű dolog. Nehéz az embernek rávenni magát, hogy állandóan küldözgesse.


Konkrétan nem tudnál segíteni neki? Hogy mobdjuk este rászántok egy órát és együtt foglalkoztok ezzel?

Amúgy a legesélyesebb, jó munkát találni úgy lehet, ha ismerőseiteknek írtok, hogy keres.

2019. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
"Ez nem olyan egyszerű dolog. Nehéz az embernek rávenni magát, hogy állandóan küldözgesse." - Voltam álláskereső többször is, ráadásul a válság idején voltam pályakezdő, nekem nem kell bemutatni, milyen az álláskeresés. A kérdező párja egyszerűen nincs igazán rajta az álláskeresésen.
2019. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5: Volt itt már minden. Szóltam szépen és csúnyán. A portfóliója összerakására 1 hetet mondott először (grafikus), amiből lett másfél-két hónap. Ennyi ideig semmit nem tart sajnos, csak akkor, ha az ember nem képes valamire rávenni magát és csinálni.
2019. dec. 15. 22:01
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem talál semmit ami érdekli, kénytelen lesz elmenni eladónak, multihoz, vagy mekibe. Addig is ott rajzolgathatja az embereket néha, ha nincs épp senki, és ez jó lesz a szakmájának is. Ez van.
2019. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 az nem segítség ha rászólsz. ténylegesen csinálni vele.
2019. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vagy megkérdezni ismerőseidet, hogy nem tud e valaki.
2019. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!