Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti véleményetekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti véleményetekre vagyok kíváncsi, sok vagy kevés ha párom 2 hetente egyszer találkozik a barátaival?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, mi vagyunk benne a kapcsolatban, nekünk kell megbeszélni blabla, de egyszerűen érdekel külsős véleménye.


Szóval én 4 éve költöztem fel teljesen egyedül Pestre, senkit sem ismertem, mindenkit ott hagytam vidéken. A barátnői kapcsolataim mind leépültek, bár mindig csak 1-2 jó barátnőm volt, de velük sem találkoztam sokat, nekem kimaradt az életemből az egymásnál alvós csajos este meg ilyenek. Itt Pesten pedig nem szereztem újakat. Munkatársnőimmel jóban vagyok, mindent megbeszélünk, de munkán kívűl sosem találkozunk.


Párommal 2 éve vagyok együtt, együtt is élünk. Neki 1 jó barátja van, meg pár haver. És 2 hetente egyszer szokott a társaság összegyűlni az egyiküknél, iszogatnak meg pókereznek. Bár párom nem iszik soha, mert vezet.


Így kimondva a 2 hetente egy alkalom nem sok, csak hát állandóan dolgozunk és nagyon kevés minőségi idöt vagyunk együtt.

Hétköznap mindketten este 5-6 -ig dolgozunk, kb este 7-től vagyunk együtt, de az is olyankor már csak döglés az ágyban, én 9 körül be is szoktam aludni.

Aztán szombatonként is általában dolgozunk (havi 2-3 alkalommal, de most konkrétan 4 hete folyamatosan dolgozom).


Nekik pedig az összejövetel mindig szombatonként van, úgy hogy elmegy este 6 körül és éjjel 1-2 fele jön haza. Ma is pl én dolgoztam fél 3-ig, hazaértem 3-ra, ő pedig fél 7-re ért haza, átöltözött és indult is el. És még ugye nincs itthon. De hát ő is rengeteget dolgozik, bocsánatot is kért tőlem, hogy most egyszerűen muszáj elmennie, "kiereszteni a fáradt gőzt".

Tehát csak vasárnap leszünk rendesen együtt, és ez általában így van.


Bocsánat hogy hosszú lett, köszönöm ha valaki elolvassa és válaszol rá.


2019. dec. 15. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem sok.

És tényleg neha muszáj kikapcsolni picit.

2019. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy sok. Neked is kellene.
2019. dec. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%
Szerintem sem sok, te is miért nem hívod el ilyenkor a munkatársnőidet hozzátok, vagy mentek el valahova? Azt írod, mindent megbeszélték, akkor azért jó a viszony, kezdeményezz ilyen találkozókat és kapcsolódj ki te is.
2019. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Menj te is vele vagy menj mondjuk moziba a barátnőkkel/kollégákkal.
2019. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez teljesen belefér
2019. dec. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Kevés. Az is hogy a barátaival kéthetente találkozik, meg az is, hogy veled sincs minőségi időt! Azt nem írtad, reggel mikor keltek. Olyankor is lehet kicsit együtt lenni, nagyon jó tud lenni!
2019. dec. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5%

Hetkozben miert nem jo nekik?


En kifejezetten csajozos talizos tipus vagy, de baratnos/munkatarsnos talalkozokat csakis hetkoznap esteke szerveztunk munka utanra, azert mert sokunknak van baratja/ferje/elettarsa, este 5-6-ig dolgozunk es veluk a hetvegeket tudjuk normalisan egyutt tolteni es programot szervezni.

Hetvegen is neha voltak programok, de olyankor nem kethetente csak havonta x havonta.


Szoval alapbol.beleferhetne kethetente talalka es tolerlhatnam is, de ha mellette a parommal nekem nincs hasonlo kimozdulos (vagy leulos, beszelgetos) programom szinten legalabb 2 hetente, akkor nagyon csipne a csorom, hogy bezzeg a haverokkal ossze tudja hozni velem meg nem es nem is kezdemenyezi?


Amugy mindegy mi itt mit irunk ti eltek egyutt, te latod amugy milyen lapos a kapcsolat es nem ezert bant-e teged ez..

2019. dec. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Kevés. Ne őt hibáztasd, amiért neked nincsenek barátaid.
2019. dec. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

"Amugy mindegy mi itt mit irunk ti eltek egyutt, te latod amugy milyen lapos a kapcsolat es nem ezert bant-e teged ez.."

Így igaz!

Neked lehet sok, ami neki kevés - és fordítva.

A mi véleményünk egyáltalán nem számít, hiszen nem velünk, hanem pároddal élsz együtt!

2019. dec. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező leírt egy valójában konfliktus mentes életet és értelmezésem alapján most konfliktust keres benne vagy akar belevinni valamilyen mondvacsinált okra hivatkozva.
2019. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!