Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a házasságotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a házasságotokat rossz szex miatt?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, három éve házas. A férjemet egy óriási csalódás után ismertem meg. Örültem, hogy végre van valaki, akiben megbízhatok. Az szex vele sosem volt egetrengető, az elején nem volt rossz, de nem is annyira szuper. Mostanában azonban van, hogy egyáltalán nem kívánom őt. Van időszak, amikor nagyjából. Én nagyon szeretem a szexet, igényelném most is, csak hát már nem kívánom annyira szexuális téren. A szerető kizárt. Nem lennék arra képes, hogy a tudta nélkül más kef*ljen.

Sokszor elgondolkodom -főleg, amikor nagyon hiányzik a jó szex - hogy talán ki kellene lépnem a házasságból. De ki tudja, találnék-e olyat, akivel a szex is jó és meg is tudok bízni. Illetve én már gyereket is szeretnék, de ilyenszexuális élettel nem tudom, merjek-e vállalni vele gyereket. Milyen lenne gyerek mellett vele a szex? Hm... Szóval ilyen kérdések motoszkálnak a fejemben.

Szerintetek? Ti mit tennétek a helyemben?


2019. dec. 17. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%
Lepjel ki a kapcsolatból! Kockaztass! Nem.veszithetsz sokat! Lehet egyből nem lesz tartosra tarsad,de idovel igen! Allj ki azberdekeider!
2019. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretted őt soha. Most azt érzed, nem tudnád őt megcsalni. Ez csak addig tart, amíg szerelmes nem leszel újra. Akkor úgy fogod elhagyni, mint a huzat vagy ha már van gyerek, akkor orrba-szájba csalni fogod. A szex azzal lesz eget rengető, akibe szerelmes leszel.
2019. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!