Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha a férfi jól keresne, de először a szüleinek szeretne lakást venni (mert most önkormányzati putriban lakunk), és csak aztán közöset 3-5 év múlva?

Figyelt kérdés

A szüleimmel régóta önkormányzati lakásban lakunk (penészedik, ablakok rosszak, szomszédok problémásak), így amikor vállalkozni kezdtem, megígértem otthon, hogy innen költözünk, mert veszek egy normális lakást.


Van barátnőm, és persze jó lenne összeköltözni... mennyire probléma, ha nem jövőre, hanem 3-5 év múlva lenne saját lakásunk, mert előbb a szüleimről gondoskodnék?

27/F


2019. dec. 20. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van lakásom, lekakálnám, mit csinálsz a SAJÁT pénzeddel, de azt nem tűrném, hogy a gyakori népére előbb vigyorgod ki a kérdést, minthogy velem beszélnéd meg. Nekem ez a rémálmom, hogy ilyen pasit fogok ki, aki mindent a gyakorival beszél meg előbb.
2019. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 peca1000 ***** válasza:
61%

A kedves szüleid miért nem oldják meg maguknak a lakhatást?


Mire költötték eddig a pénzt?


Vehettek volna ők hitelre maguknak lakást anno, vagy tettek volna rá el pénzt.

2019. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%

Első a szülő, csak pusztán azért, mert megígérted.

A barátnőddel a közös élet még odébb van, a közös lakás még lehet közös erőfeszítés eredménYe is.

Egyébként meg gratulálok a vállalkozásokhoz, ha ilyen sikeres?

2019. dec. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha minden pénzedet a szüleidre költenéd és ezáltal esélye se lenne, hogy valaha tudsz magaddal valamit kezdeni, az szerintem zavarna. De ha 5 év múlva, max 32 évesen még így is tudsz majd venni saját lakást, akkor nyilván támogasd a szüleidet is, hiszen van miből. Plusz nekem is van pénzem, együtt még előbb is lehetne.

Az a rész fura inkább, jól értem, hogy majd csak a saját lakásban akarsz összeköltözni, és a következő 3-5 évben csak járunk majd, mint a tinédzserek? Na ezt nem, köszi. Erre van az albérlet.

2019. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
Igaza van az utolsónak. Ha ez azt jelentené, hogy 3-5 évig még csak nem is laknánk emiatt együtt, akkor nem mennék bele, elhagynálak. Nem önzőségből, hanem mert nem vagyok már tini, hogy járogassak emberekkel. 32 évesen a legtöbb ember már gyereket szeretne, házasságot, ilyesmi.
2019. dec. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!