Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a párom nem védett meg, mikor az exe leegyszerűzött?

Figyelt kérdés

A párom (31 éves) beszélgetett az exével (28 éves) és hogy ne legyen belőle feszültség, megmutatta. Nem kértem, nem is tudtam, de ezt mondta és megmutatta. Olvastam... oké, a csaj nagyképűsködik (egy gazdag pasit szedett fel), hogy milyen jó élete van, a legnagyobb gondja kb. hogy milyen autóban üljön stb... Fényezte az új pasiját. Mint valami istenséget. És akkor hozzátette, hogy ő is látott engem - képeken - és ezt írta: "aranyos, olyan kis egyszerű"... Párom erre nem írt neki semmit! Szerintetek ez normális? Tény, hogy nekem nincs műmellem meg póthajam meg 200 ezrest táskáim és egy kis autóm van csak és dolgozom, nem tartanak el... de ez szíven ütött. Főleg hogy párom nem írt semmit erre. Szerintetek ez normális?

L23


2019. dec. 21. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azzal tett jót, hogy nem reagált, mert csak felült volna a kiscsaj egójátékára.
2019. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se reagáltam volna

Van exem, akivel dumálunk néha, de érzelmi, vagy párkapcsolati ügyekről soha.

Ahhoz már nincs közünk.

2019. dec. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem normális hogy az exével cseverészik... Az ilyet sosem értettem. Ritka az olyan, amikor egy párkapcsolat vége után best friendek lesznek a felek. Az én exeim - akikkel jobb viszonyban váltam el - is hátsó szándékkal (szex) szoktak közelíteni, amikor évi egyszer rám írnak messengeren, illetve a legtöbb édes tapasztalatom is azt bizonyítja, például csak rossz sült ki abból, ha valamelyik barátomat felkeresték. Az én világomban ez nonszensz.


Ne foglalkozz azzal, hogy leegyszeruzott, biztosan a saját egoját szeretné ezzel legyezni. Az, akinek 23 évesen saját autója van (önerőből) az becsülendő. Nem, nem vagy egyszerű, ez már az autós példából is kiderult, hiszen ahhoz kell egy jogosítvány, és kell kitartás, hogy meglegyen a pénz az autóra. Talán az a csaj a külsődre erthette, ha valóban az a pláza cica fajta.

2019. dec. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
az exének műmelle van?
2019. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát sztem meg ezzel alázta meg az exet a legjobban hogy nem reagált.
2019. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mitől kellett volna megvédenie?

Az,hogy te utálod a csajt,nem azt jelenti,hogy a párodnak konfrontálódni kell vele,mert írt egy véleményt rólad.Nem az anyádat szidta,nem ribizlizett le.Persze,egy szilikoncsecses aranyásó általában minden nőt lenéz saját magán kívül,a hozzá hasonlókban is csak riválist lát,szóval mit vársz? De az sem biztos,hogy rosszindulatból írta,csak hát saját magát a csillogó aranytól csak bonyolultabbnak tudja látni,mint téged,mert eddig terjed a látóköre...Ettől te nem leszel kevesebb.

Ha helyén van az önértékelésed,nem húzod fel magad ilyesmin.

2019. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!