Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Összejöttem egy nyitott kapcsolatban lévõ férjezett nõvel.

Figyelt kérdés

Amikor hazamegy a gyerekeit làtogatni a férjével lefekszik.Akiről azt mondja,hogy már nem akar vele lenni és engem szeret.

Legutóbb elmondta a férjének,hogy nem megy velem a szex és ezt bántónak érzem.

Ő jelenleg Pszichátriai rehabon van,hétvégente el szoktam hívni magamhoz hogy kikapcsolódjon.

Persze ilyenkor mindent én vásárolok,hogy legyen itthon ennivaló.

Eltartani nem tudom és nem is akarom.

Egyébként nőgyógyászati problémája miatt nem kívánom,mert mielőtt erre nem figyelt,kihalt belőlem az iranta való kívánalom.

Ő nem akar a férjével lenni szexuálisan lenni,mondja nekem mert kihasználva érzi magát közben meg elmondja neki hogy nem megy velem a szex az említett gondok miatt...

Hát eléggé összezavar!

A gyerekek láthatósága a családsegítőnél is megoldható lenne,mondtam neki.De ezt mintha nem is hallaná.

A betegsége miatt segítem és hívom el hozzám néha de ilyenkor kettőnknek kell vásárolnom amit egyébként nem tehetnék meg.

Mit mondhatnék neki hogy ne sértsem meg?

Pl.ne haragudj,egyelőre nem tudlak egy ideig fogadni mert kettőnkre nem tudok vásárolni?


2019. dec. 22. 00:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy említetted.

Én is szoktam arra gondolni,hogy mit mondhat a férjének rólam.

Amellett amikor velem van pár napig és szoktam látogatni,komolyan azt érzem hogy szeret,bújik hozzám,simogat,csendes kis hölgy.

Van olyan is amikor én kapok tőle édességet.

Tényleg hálás vagyok nektek,hogy sokan írtok,ez óriási segítőkészségre vall.

2019. dec. 22. 00:52
 12/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként nőgyógyászati problémája miatt nem kívánom,mert mielőtt erre nem figyelt,kihalt belőlem az iranta való kívánalom."

Ez a mondat nem értelmes.


Meg úgy az egész igazából. Most miért kérdezed az egyik kommentedben, hogy ez nyitott kapcsolat-e, ha a kérdésedben azt írtad, hogy az!? Szóval ezt sem értem.

Meg azt sem, hogy minek jöttél össze vele? És miért vagy még vele, ha semmit nem akarsz tőle?

Igazából semmi értelmeset nem írtál az egészről, csak annyi jött le nekem, hogy borzalmasan buta vagy és hogy zavar, hogy kettőtökre kell költeni. Akkor ne tedd! Nem dugtok, nem akarod meghívni kajálni, akkor mi a f...szt szórakozol?

2019. dec. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán panzióztatsz hétvégente egy pszichiátriai beteg, nyitott házasságban élő középkorú nőt, akivel még csak nem is szexelsz és mindez számodra anyagilag is megterhelő. Normális vagy, de most komolyan? Ez a nő nem a Te gondod, nem a Te felelősséged, nyilván vannak rokonai, barátai, alig pár hónapja ismered, nem Neked kell gondoskodnod róla, meg befogadni, oldja meg az életét egyedül. Tényleg nem értlek, semmi nem köt hozzá, ez még csak nem is kapcsolat, ha ennyi a szabad vegyértéked vigyél haza pár hajléktalant az utcáról és etesd meg őket, kábé ehhez a nőhöz is annyi közöd van, mint hozzájuk lenne. Nem akarod megbántani? Kedves Tőled, de továbbra sem miattad van ebben a helyzetben, nem miattad olyan a házassága amilyen, nem miattad csak korlátozottan láthatja a gyerekeit, nem miattad beteg, nem rokonod, nem párod, semmi közöd hozzá és az elc@eszett életéhez. Nem tartozol magyarázattal neki, pláne mentegetőznöd nem kell, meg lelkifurdalást érezni, egyszerűen meg kell mondani, hogy itt a vége, ez a teher sok neked, nem óhajtasz az élete része lenni tovább, ezt itt most befejezed, kívánod, hogy rendeződjék az élete! Elhiszem, hogy neki most kapóra jössz és az életén is látszik, hogy beteg, de nem rakhatja ezt a súlyt, sem a felelősséget egy kvázi vadidegen nyakába, de mint látod, megteszi ha hagyod. Add ki az útját, oldja meg maga az életét, kérjen segítséget azoktól, akiktől ez elvárható lenne és elárulom, ha magadtól nem jöttél még rá, az nem Te vagy. Ébresztő, ne tedd magad jóindulatból tönkre!
2019. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon magányos lehetsz ha egy ilyen nőre futja. Ebben mi a jó tényleg? Még az is probléma, hogy etetned kell. Az érdekel mit mond a férjének rólad, az nem hogy nem százas, férjezett és nem kívánod.
2019. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem értem te miért nem szexelsz vele, olyan nagy baja nincs, ha a férjének megfelel.

De nem az a fő jellemzője, hogy házas, még nyitott kapcsolat, hanem az, hogy pszichésen súlyos.

Volt ilyen az életemben, kerüld el!

2019. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Pszichátriai rehabon ismerkedtünk meg,ahol én 10 hónapot töltöttem,én már felépültem,ő még bent van.

Nincsenek barátai,a férjének van szeretője és anyukájáék sem fogadják be.

Tehát csak a rehabon tud lenni meg ha én elhívom magamhoz.

Be akart az én lakcímemre jelentkezni,de nem engedtem meg!

Amúgy 4 gyereke van akiket időnként látogat.De nem lakhat otthon.

Nekem azt mondta,hogy már nem akar a férjétől semmit,ő csak a gyerekek miatt megy haza,hogy láthassa öket.

De mégis lefekszenek egymással.

Ez olyan mintha csak akkor láthatja a gyerekeit ha lefekszenek egymással.


Nem tudok vele lefeküdni mert jellemző rá a higénia hiánya,amikor először voltunk együtt nagyon kellemetlen szagokat éreztem amit momdtam is neki.

Azóta elment nőgyógyászhoz de mégsem kívánom mert félek attól hogy újra kellemetlenségek lesznek.

Nem tudok rá felizgulni azóta.


A férje le tud vele feküdni.

Neki gondolom így is jó.


Azt mondta,hogy a férje a szeretőjével él de ő vele is lefekszik amikor hazamegy a gyerekeit látogatni.


Miért nem elég a szex a férjének a másik nővel?


Érzem hogy nem jó így csak nem merek vele szakítani mert félek,hogy visszaesik az állapota.

Ő mondta,és mások is látják,hogy velem érzi a legjobban magát és csak velem szeret és tud beszélgetni.

Ilyen szempontból magába forduló.

Közömbösnek látom másokkal szemben,hiába mondom,hogy próbáljon meg nyitni mások felé is.


Félek,ha elhagyom,teljesen széteseik lelkileg és el lesz veszve a világban bár mivel tudják hogy nincs hol laknia,nem gondolnám hogy kiteszik a rehabról.Lehet hogy szociális otthonba kerülne,nem tudom.


Nem szeretném ha azok után hogy sokat segítettem neki és mindig vele voltam,feltámasztottam,baja legyen neki.

Még a nővérek is mondták,hogy látják mennyire segítem őt és vigyázok rá de ebbe én tönkre fogok menni ha így folytatom.


Nem tudom,mit és hogyan kéne tennem.


Én felépült gyógyszerfüggő vagyok és kevert,nem meghatározott személyiségzavarom van.


Egyelőre a szüleim segítenek pénzügyileg,ő általuk vett lakásban lakom és amíg nem találok munkahelyet addig a számláimat is kifizetik.


Több évig masszív frontin függö voltam és tönkre tettem mindenkit körülöttem.

A szüleim húztak ki mindig a sz.rból.

Mindig azt akarták/akarják hogy éljek mostmár rendes életet.

Ha nem segítettek volna,már ki tudja hol lennék.

Akarok dolgozni csak nehéz találni.

Mentálisan nem vagyok rendben(pánikzavarom is van) és tudom hogy nem jó a gondolkodásom,hiába olvasok sok önfejlesztő könyvet és videokat,nem változom semmit.

Törött bokám is gondot jelent.

2019. dec. 22. 11:29
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
ez esetben zsák a foltját. Mi elmnondtuk, te csak nyavalyogsz ezen. Nincs tovább beszélni erről.
2019. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálatra méltó a helyzete, de mint már feljebb is írtam, nem a Te felelősséged. Ennyi erővel gondoskodj róla élete végéig, mert se kutyája, se macskája. Mi közöd ehhez? Nem, nem hoztad helyre, nem javítottál az állapotán, csupán a hóna alá nyúltál és a felszínen tartod, egy beteg embert, önmagad is betegen, miközben visszahúz Téged. Nézd akkor más szemszögből. A szüleid segítségével tudsz csak megélni, ergo amikor ezt a nőt eteted, szállásolod, akkor konkrétan a szüleiddel tartatsz el egy vadidegen pszichiátriai beteg nőt. Ez miatt miért nincsen lelkifurdalásod? Miért az miatt aggódsz, hogy mi lesz egy viszonylag friss ismeretséggel és miért nem a szüleidet félted, akik erejükön felül segítenek? Ők tán ezt érdemlik, hogy keresik a pénzt, tolják alád a mindent, fizetik a rezsid, Te meg odaviszel egy másik beteget élősködni, akit a rehabon ismertél meg? Ez miatt nem sül le a képedről a bőr, csak az idegen nőt félted? A saját családod a felelősséged, nekik tartozol elszámolással, nem ennek a nőnek. A szüleid felé ez a teljes kizsákmányolás, hogy egy számukra vadidegent is a nyakukba lőcsölsz, mert igen, ők etetik ezt a szerencsétlent is, pedig semmi közük hozzá. És ha nincs családja, ha nincsenek rokonai, az miért a Te hibád, miért Neked kellene megoldani? Tudod mennyi beteg, segítségre szoruló ember van? Önerőből azt mondom mindenki azt csinál amit akar, de Te saját magad sem boldogulsz, a szüleid pénzelnek és a keményen megkeresett forintjaikat bele ölöd ebbe a nőbe, ez miért nem zavarja azt a fene nagy lelkiismeretedet? Ha a szüleid helyében ezt megtudnám, elzárnám a pénzcsapot és megmondanám, akkor segítek, ha azonnal szélnek ereszted. Nem más f***ával verjük a csalánt kedvesem. Elhiszem, hogy Te sem vagy mentálisan százas, de melletted áll a családod és bizonyára nem azért teszik, hogy egy négygyerekes, beteg, higiéniára sem adó nőt összeszedj a rehabon, ahova gyógyulni mentél és ezentúl tartsák őt is. Javul az állapota miattad? Ilyet épkézláb szakember nem mond, nem mondhat, mert az nem javulás, ha rajtad élősködve, a te hátadon felmászva, a te energiáid, anyagi erőforrásaid(oké, szüleidé) kihasználva átmenetileg jobban érzi magát. Nem lőcsölhetik rád Gizikét, azért, mert Veled boldog, egy kóbor kutya is boldog lenne Veled, vagy 5, miért nem viszel haza egy falkával az Illatos útról ennyi erővel? Meggyógyulni akkor fog, ha mankó nélkül talpra áll, Te nem segíted, csak késlelteted a gyógyulást, aztán visszaesik ugyanoda, ha magára hagyod. Ezért nem teszed, de ez ostobaság, szőnyeg alá söpröd a problémát, nem megoldod. Te beteg vagy, nem pedig orvos, a gyógyítása nem a Te feladatod, gondoskodni róla, eltartani sem, de a szüleid segítségével tenni mindezt egyáltalán nem nagylelkű cselekedet, hanem súlyos és gusztustalan kihasználás és visszaélés. Ha talpra álltál, arra költöd a pénzed és abba fekteted az energiád amibe akarod, de nincsen jogod ilyen szinten kiszipolyozni a szüleidet, az Ő lakásukban, az Ő pénzükből élve, még a rezsidet sem bírod fizetni, erre mint egy kóbor macskát, hazaviszel egy ilyen nőt. Na, ez az amin el kéne gondolkodni és nem a nő további sorsán keseregni. Én itt be is fejeztem, szakember kellene Neked is, aki ráébreszt, hogy milyen mérgező, visszahúzó patthelyzetbe hoztad megint saját magadat, amikor még gyógyulnod kéne. Szégyen, ha akad, aki adja alád a lovat, hogy milyen jót teszel vele. Ha annyira sajnálják, vigyék haza maguk. Az már nem menne ugye, de egy személyiségzavarost ilyesmivel érzelmileg zsarolni az megy, hát gratulálni tudok minden ökörnek, aki megerősít ebben a hülyeségben, a helyett, hogy lebeszélne. Szerencsétlen, jóindulatú, száz százalékban mögötted álló, mindenben Téged támogató szüleid! Nem érdemlik meg, hogy ilyen ocsmány módon kihasználd a szeretetüket és a segítségüket! Ha önerődből nem tudsz lelkileg/anyagilag "jótékonykodni", akkor az Ő erőforrásaikkal se akarj mártírt játszani!
2019. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ezeket leìrtad.

Hàlàs vagyok,hogy felnyitottad a szememet.

Valòban nem helyes,ahogy jelenleg élek és az élethez valò hozzààllàsom is hagy kìvànni valòt hagy maga utàn.

Bejejezem a kizsàkmànyolàst.

Mit gondolsz,hogyan és mit kéne kommunikàlnom a hölgy felé?

Pl.Sajnàlom,de mostmàr nem tudnak minket eltartani a szüleim,féltem õket.

Szeretném ha ezt megértenéd!

A leendõ jövendelmembõl én sem tudlak segìteni és nem is szeretnélek eltartani.Ìgy azt gondolom,hogy a rehabon neked kell felépìteni a jövõdet,nem belém kapaszkodni.

Te hogyan fogalmaznàd meg?Jò ìgy szerinted?

2019. dec. 26. 16:28
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket,végre megjött az eszem,szakítottam ma vele!
2019. dec. 28. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!