Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nyitott kapcsolatban élnek, ez sem zavarja őket?

Figyelt kérdés
Ha pl. a párod egy buli alkalmával hazavisz egy nőt/férfit, aki ott van nála késő délutánig, este pedig te mennél hozzá? Ez után is ugyanolyan szeretettel, beleéléssel tudnak vele szexelni? Nem jut eszükbe, hogy lehet a másiknak az a csaj/pasi van az eszében azóta is?
2017. jún. 6. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk pont ez a lényeg

Engedéllyel csalják egymást, így megmarad a válóper költsége

2017. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem öli meg az intimitást közöttük valamennyire, ha a szeretőjük felé is érzéseket kezdenek táplálni?
2017. jún. 6. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ami nincs, azt már nem ölheti meg :D
2017. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Akik nyitott kapcsolatban élnek, azok általában megbeszélnek szabályokat.


Én nem tudnék nyitott kapcsolatban élni, de ha mégis, nálam tabu lenne a játékállatkák hazahozatala.

2017. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
A nyitott kapcsolat arról szól, hogy legyen valaki melletted, hogy elmondhasd, hogy van, de közben félredugsz folyton. Csak annyiban különbözik a megcsalástól, hogy itt engedélyt ad rá a másik fél. A 2 fél egymásba biztos, hogy nem szerelmes, különben nem tudnák elviselni, hogy a párjuk mással hentereg, tulajdonképpen nemis értem, így mi érteme kapcsolatban lenni.
2017. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

A szerelem 1-2 év után elmúlik és szeretetté változik.

Ismerek egy párt, bár lehet, ez nem a legjobb példa, maximálisan ragaszkodnak egymáshoz, szeretik, egymást, lelki társak, stb....

De, vannak másokkal is. Nem teljesen úgy, ahogy a kérdező írta, hanem beszerveznek 3. résztvevőt (nőt/férfit is), vagy másik párt, párokat.

Viszont mindig csak együtt. Külön-külön nem mennek félre.

2017. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Magyaran, partiba vagja hol az asszony a ferjet, hol a ferj az asszonyt, tisztan a szeretet, tisztelet es megbecsules fejeben. Ezek szerintem allatok, nem emberek.
2017. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne ítélkezz, amíg nem ismered őket.


Valahol irreális az elvárás, hogy valaki évtizedeken keresztül csak egy emberrel legyen. Ebből jönnek a titokban megcsalások és válások. Ha ezt egy pár intelligensen meg tudja beszélni, attól még nem lesznek állatok.

Különböző igények vannak. Most az jobb, amikor titokban megy? Közel 50%-os a bevalláson alapuló megcsalási statisztika. A legtöbben elválnak egy ilyen eset után, mások megőrzik az egyébként jól működő kapcsolatukat és strucc politikát folytatnak, az értelmesebbek alternatív megoldást keresnek.

Persze, ehhez a megfelelő emberek, ami önmagában is ritka, és hogy pont két ilyen ember találkozik össze, az még ritkább.

2017. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, képes lennék nyitott kapcsolatban élni. Én biztos, hogy limitálnám ezt a dolgot, tehát előre nem hagynám, hogy keresgéljen a párom valakit, bulizni se azzal a céllal menjen, hogy ott ma megdug valakit, de azt mondjuk érthetőnek tartanám, ha kineveznének egy hetet, amikor félrenéznek és ott nem is kérdeznek semmit. Vagy pl valaki elmegy pár napra valahova, és nem kérdezem meg, hogy mi történt ott. Így szerintem nem lenne az az érzés, hogy a párom akármikor akárkivel dughat, de van szabadság benne.


Persze ez most a logikus énem elgondolása, gyakorlatilag szerintem megőrülnék ettől, akkor is, ha nekem is ott lenne a szabadság.


26N

2017. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!