Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos hogy nincs benne semmi?

Figyelt kérdés

Páromnak munkahelyen megtetszett a közvetlen főnöke, a srác viszonozta eme figyelmet, kedves volt vele, bokolgatott neki.., párom megakarta ismerni(elkezdett hozzá vonzodni /azt mondja nem foglalkoztam vele ebben az idoszakban/) de felismerte a helyzetet és megálljt parancsolt magában. Ez a faszi ugyanúgy nyuzsgott körülötte, ő azt mondja semmi konkrét lépése nem volt ami miatt visdzautasithatta volna a közeledéset.jott a baba, leszamolt, ez a srác ismerősnek jelölte, amit elfogadott, "lecsekkolta mint bármelyik új ismeroset,( egyedüli i s meros a munkahelyrol)

Irogatott páromnak, amire ő minden esetben reagalt(elvileg semleges hogy vagytok.. Kerdesek)

De bevallott hogy volt még bokolas is, amit a srác szerint ő értett félre. Később törölte magát a srác csinált új face, megint bejelolte, ő visdzaigazolta, már nem beszéltek, csak lajklgattak egymásnak ezt azt, egyszer házhoz jött vmi plüss vásárlás okán, elvileg barstnovel

És semmi több. Mikor kiderult értelemszerűn elvartam hogy azonnal törölje. A srác viszont kerdore vonta, miert. A párom meg még elnezest hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hozza öt, de én féltékeny vagyok és ezért. Erre a tag, "első a család...parom záró üzenete, hogy ő nem haragszik és ha vhol találkozik vele megismeri ugyanúgy,beszelhetnek. Ezt az üzenetet is eltitkolta, törölte, úgy mint a többit is. Nincs semmim csak ez a történet, a 7 év titkolózás,a bizonytalanság. Ti ezt hogy a francia elnetek meg, mit gondolatok, ti hogy érzitek, folytatnatok ezek után. Én szeretném több okból is, de vhogy csak felemeszt ez az ügy, megalazva érzem magam ebben a kapcsolatban. Legalább ha leallitotta volna akkor ott hogy sosem lesz ebből semmi, mert azt mondja szavak nélkül is érződött, mit akar tőle és ő elturte, el viselte, vagy jól esett neki nem is tudom. Mikor balheink voltak és ez írt rá az jó érzés volt neki mindig.

A mai napig ugye konkrét lezárás se történt, és úgy érzem több neki ez a srác mint egy ismerős. Miért nem ismerte fel hogy olyan emberrel bratyizik, aki tőlem elakartak csábítani, a párom pedig semmiképp nem tisztelte, mert az elején rakerdezett vagyok e neki, szeret e. pfffff

Teljesen tanácstalan vagyok


2019. dec. 11. 08:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, de legalább zavaros. Ki a gyerek apja?
2019. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ezt inkább válaszra sem meltatom
2019. dec. 11. 08:55
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg fogalmazni, aztán beszélünk újra.
2019. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
73%
Nem vennek ra merget, hogy ott nem volt tobb is. Aki ilyen hosszu idon atnelvezi, hogy legyeskednek korulotte, az mar valamilyen uton moson beadta a derekat szerintem. Nem mondom, hogy parhuzamosan sokaig volt valami, de nem zarnam ki, hogy egyszer-ketszer osszefekudtek. Parod tiszteletlen, es semmi empatia noncs benne, es ilyen noben en sem tudnek bizni. Patt helyzet, sajnalom.
2019. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem lefeküdtek már. Ki tudja, hányszor.
2019. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

A feleségednek kell eldönteni,hogy kommunikál-e a pasival vagy sem. Ha a munkahelyről mással nem beszél csak Vele, és még így se fejezte be,hogy közben megszűnt a munkakapcsolat, Nektek babátok született, vélhetőleg csak jelentenek egymásnak valamit. Az,hogy ez simán kollégális, baráti kapcsolat, vagy ettől erősebbek az érzések, csak Ők tudják.


Ha téged ez annyira zavar kérd meg a feleségedet,hogy szakítsa meg Vele a kapcsolatot.A reagálásából tudni fogod mit jelent Neki.

2019. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolta azzal hogy magában lezárt ezt a dolgot ott akkor, tökéletesen kezelte a helyzetet
2019. dec. 11. 09:27
 8/51 anonim ***** válasza:
49%
De nem mondtad neki, hogy ha valaki lezar valamit, akkor kapcslatot sem tartunk? O szerintem csak valami sablon dumaval igyekszik megnyugtatni, esze agaban sincs lezarni barmit is.
2019. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Ahogy én elmondtam ez milyen érzés nekem, hogy egy olyan emberrel maradt ismerosi kapcsolatban, aki tőlem elakarta szeretni, nem normális. Továbbá öt sem tisztelte semmilyen módon azzal hogy kikezdett vele, tudván hogy érzelmi kapcsolatban. Nyilván hibás vagyok abban hogy elhanyagolva érezte magát, valóban belekenyelmesedtem, de ez akkor is szürreális dolog nekem. Ha ott akkor belemondja a képébe hogy engem szeret és ne próbálkozzon azt úgy igen csak értékelni tudtam volna, de így hogy nekem kellett rakerdeznem, el se akarta mondani soha
2019. dec. 11. 09:36
 10/51 A kérdező kommentje:

2.5 hónapja megy ez a cirkusz m ár, többször is terdenallva könyörgött hogy higgyék neki, akaratlanul, de alazom a szavaimmal, sertegetem... Fáj, nem tudom magamban tartani.

Ő meg mindig könyörög és váltig állítja semmi nem köti ehhez a srác hoz és soha meg csak hozzá sem ért egy ujjal sem

2019. dec. 11. 09:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!