Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne írjatok bántó kritikát, tanácsot, nem emiatt jöttem ide. Van egy párom pár hete, nagyon nagy a szerelem, romantikus, álmodozó a pasi, ezt is nagyon szeretem benne. 8 hónapja vált el, úgy tűnik, hogy nagyon szeret engem.

Valamelyik nap mesélte, hogy sokat ment a karácsonyi ajándékom után, de amit venni szeretett volna már nem lehet kapni. Aztán épp emiatt, hogy nem lehet kapni, elmesélte, hogy egy mesekönyvet szeretett volna, mert az egyik meséről én jutok mindig eszébe. Rendben, nagyon romantikus meg minden, de fura nekem. Ráadásul rá 2 nappal felhívott, hogy mégiscsak megvan a könyv, a neten megtalálta, ezért ne haragudjak majd meg, ha nem 24-én kapom meg, hanem később. Nem tudom, mit is mondjak erre. Kedves dolog, meg értékelem, meg romantikus is, de rosszul esik, hogy ha már ezt kapom, akkor miért kellett elárulni? Egy felnőtt férfitól vajon ez rendben van-e... szeretem a cuki meglepetéseket, de a mesekönyvekből már rég kinőttem, jól esett volna, ha karácsony napján egy kis apró meglepetést kapok tőle. Mivel nem vagyunk még régóta együtt, nem merem neki megmondani ezt, hogy nekem ez most így fura... Mit tennétek?


2019. dec. 22. 19:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%

Óóóó ba..ki de aranyos egyemmeg :) hogy izgul :)))

gondolom a századik fülbevalót szeretned vagy parfümöt...

2019. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Esküszöm, a százegyedik is jobb lenne ettől. És mondom, legfőképp azzal van bajom, hogy el is árulta előre.
2019. dec. 22. 20:11
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, ez az ajándék vicces, kiegészítő része.

Akkor gondolkodj el, ha semmit nem kapsz ezen kívül.

2019. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, semmi más nem lesz, mert azt mondta, ne haragudjak majd meg rá, ha később kapom meg az ajándékomat...
2019. dec. 22. 20:18
 15/30 anonim ***** válasza:
54%

Hát szerintem nem nagyon illtek össze :(

Tényleg romantikus pasi te meg nem vagy az inkább tárgyakat szeretél kapni ráadásul pár hetes ismertetségben én max 3000 ft ot költenék vagy annyit se-

Te mit adsz neki?


Én mit tennék?nagyon örülnék hogy ennyi energiát tett az ajándékomba hogy utánajárt és hasonlót vennék

2019. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Tőlem ezt kapja: [link]


Úgy gondolom, benne van minden szeretet és gondoskodni-akarás, ami ennyi idő után benne lehet egy ajándékban. Úgy gondoltam, ebben tudja magával vinni a munkahelyére az innivalóját, férfias és menő is egyben. Ezt bárkinek megmutathatja nyugodt szívvel...

2019. dec. 22. 21:31
 17/30 anonim ***** válasza:

van köztetek korkülönbség?


Nagyon szuper ajándék !

2019. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
2 év az ő javára.
2019. dec. 22. 21:39
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze. Semennyire sem. Inkább engedd el, lesz lány aki örülni fog neki.

Lesz pasi aki gondolkodás nélkül vesz neked egy gagyi parfümöt.

Mindenki jobban jár.

2019. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy gagyit szeretne!! Nézd meg milyen szép ajándékot választott!

nem vagyunk egyformák én rettentő boldog lennék :) de nem nekem kell hanem a kérdezőnek

2019. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!