Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne írjatok bántó kritikát, tanácsot, nem emiatt jöttem ide. Van egy párom pár hete, nagyon nagy a szerelem, romantikus, álmodozó a pasi, ezt is nagyon szeretem benne. 8 hónapja vált el, úgy tűnik, hogy nagyon szeret engem.

Valamelyik nap mesélte, hogy sokat ment a karácsonyi ajándékom után, de amit venni szeretett volna már nem lehet kapni. Aztán épp emiatt, hogy nem lehet kapni, elmesélte, hogy egy mesekönyvet szeretett volna, mert az egyik meséről én jutok mindig eszébe. Rendben, nagyon romantikus meg minden, de fura nekem. Ráadásul rá 2 nappal felhívott, hogy mégiscsak megvan a könyv, a neten megtalálta, ezért ne haragudjak majd meg, ha nem 24-én kapom meg, hanem később. Nem tudom, mit is mondjak erre. Kedves dolog, meg értékelem, meg romantikus is, de rosszul esik, hogy ha már ezt kapom, akkor miért kellett elárulni? Egy felnőtt férfitól vajon ez rendben van-e... szeretem a cuki meglepetéseket, de a mesekönyvekből már rég kinőttem, jól esett volna, ha karácsony napján egy kis apró meglepetést kapok tőle. Mivel nem vagyunk még régóta együtt, nem merem neki megmondani ezt, hogy nekem ez most így fura... Mit tennétek?


2019. dec. 22. 19:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem esett-e le, hogy a legjobban az fáj, hogy oké, mesekönyv, de miért kellett elárulnia, miért nem hagyta meg a varázst, és előtted a jelenet, amikor holnap este tőlem megkapja az ajándékot, és ő meg ott áll és nem ad semmit... ítélj el, de nekem ez nagyon kellemetlen :(
2019. dec. 23. 15:52
 22/30 anonim ***** válasza:
nekem le de korant sem bizti hogy nem kapsz semmit :)
2019. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ne haragudjak, hogy 24-én így nem lesz ajándék, majd pár nappal később megkapom...
2019. dec. 23. 20:27
 24/30 A kérdező kommentje:
Na, hát addig idegeltem magam, amíg ma megírtam neki a bánatom. Nem akartam, hogy elrontsa a karácsonyt ez az egész, de nem tudtam volna pókerarccal végigvinni, azt hiszem, jobb volt így. Nagyon nehéz beszélgetés volt, de úgy gondolom, jobb most, mint soha, mert végig abban a tudatban lenne, mennyire jó ez, miközben nem. Holnap úgyis látta volna rajtam, így meg talán új fejezetet nyitunk, ha megértette, mi az én bánatom. Ő most ezzel egy szerelmi vallomást akart nekem átadni, csak persze tudja, hogy elronototta azzal, hogy előre elárulta. Jó, jó, egy nő nem egy mesekönyvre vágyik, de ha belegondol, milyen lelki és egyéb meló, mire ezt egy férfi kigondolja, utánajár... akkor azt mondom, hogy a világ legjobb fej pasija az enyém, de... ismerjük a tényeket. Uraim, a nők agyában nem egyszerű olvasni, és esküszöm az a legjobb, ha élményekkel ajándékoztok meg bennünket. Én is feldobtam ezt, hogy vigyen inkább el oda, ahol először megcsókolt, és felejtsük el az ajándékozást innentől. Tényleg nem verejtékszagú, kikényszerített dolgokat várnánk, de tény, hogy egy nő nagyon szereti a meglepetéseket és én személy szerint magát az ünnepet. Ő nem annyira. Másképp nőttünk fel, neki ez az első karácsonya a családja nélkül... na, mindegy, jó volt ezt átbeszélni. Én örülök, hogy van nekem, nagyon szeretem is, épp emiatt volt ez a beszélgetés olyan nehéz. Köszönöm, hogy tartottátok azért bennem a lelket, boldog karácsonyt mindenkinek :)
2019. dec. 23. 23:24
 25/30 anonim ***** válasza:

ó :)

Boldog Karácsonyt :)

Hidd el az őszinteség jó dolog nagyon jól tetted hogy beszéltél vele

2019. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Fantasztikus ez a pasi, de nem hozzádvaló. Remélem, megtalálja a párját.
2019. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, miért emelitek piedesztálra a pasit, meg mitől olyan fantasztikus.

Szerintem ez olyan erőltetett is. Nekem megvolt "A világ leggazdagabb verebe" c. mesekönyv (70-es években voltam gyerek). 4 vagy 5 mese van benne, úgy emlékszem, egy zöld színű könyv, de nem is ez a lényeg). Igen, van benne ez a nyuszis mese. De én semmi hű de eredetit nem látok abban, hogy azért, mert Kérdező email címében szerepel a "nyuszitappancs" szó, ő kiválasztotta ezt a mesekönyvet, mert ebben van egy nyuszis mese. Ebben így nincs semmi példa értékű, semmi olyan, amitől bazi eredeti lenne. Ilyen alapon bármilyen nyuszis mesekönyv jó lenne.

Az ég óvjon meg az ilyen elvont, nagyra nőtt óriásbébi pasiktól:(

2019. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
:) Hát, BÚÉK! Köszönöm nektek a segítséget még egyszer. Nagyon szépek voltak az ünnepeink, szerencsére ezt a dolgot meg tudtuk beszélni. Nagyon aranyos ajándékot kaptam tőle végül: egy beköltözőszettet hozzá, hogy ne kelljen vinnem magammal mindig a dolgaimat hozzá, hanem azokat otthagyva bármikor mehetek hozzá (elektromos fogkefe, törölköző, papucs, tusfürdők, testápoló). Nagyon cuki dolog és egyedi, nagyon örültem neki. A könyv még nem érkezett meg, de már feladták, hamarosan hozza a futár, eldöntöttem, hogy bekerezetetem és kiteszem a falra tanulságképp :) Bízom benne, ez volt az első és utolsó ilyen jellgű problémánk :) Ja, ő is nagyon örült az ajándékának szerencsére :)
2020. jan. 3. 14:51
 29/30 anonim ***** válasza:
Akkor Happy End volt! Boldog Új Évet, kérdező!
2020. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont neked is :)
2020. jan. 3. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!