Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a menyasszonyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonyom a céges karácsonyi bulin, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Érte mentem a megbeszélt időben kocsival és azt láttam, hogy az étterem előtt vadul smárol egy másik pasival, mint aki kiderült, a közvetlen munkatársa. És annak ellenére, hogy megvetette az alkoholt, konkrétan csacsi részeg volt, a kocsiba is majdnem behányt. Próbálja menteni magát, hogy nem is emlékszik semmire, de ott a helyszínen mondták nekem többen, hogy a "Zoli" már régóta hajt a kedvesemre. Én az új munkám miatt sokszor csak hétvégén látom a páromat, ingáznom kell 70 km-re.

Bennem egy világ dőlt össze, mit tegyek? Ismerőseim kb két részre szakadtak: páran azt mondják, hogy a _részegen_ smárolás nem megcsalás, míg mások szerint jobb lenne, ha kidobnám. 4 év boldog párkapcsolat van mögöttünk, nekem ez nem olyan könnyű. De azóta minden megváltozott, nem érzem azt az igazi mélyről jövő szerelmet és fájdalmat érzek. Én 32 vagyok, Ő 31 ha ez számít valamit.



2019. dec. 24. 09:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Megcsalásnak megcsalás, ha részeg volt, ha nem. A kérdés már csak az, hogy meg tudod-e neki bocsátani és ő mit fog cselekedni.
2019. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
nem részegen csalt meg (először), csak részegen bukott le
2019. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%

Uhh, ez nehez kerdes. Kapcsolatfüggő is, volt olyan lány akinél ez kuka, volt olyan akiről tudtam hogy kelekótya és nem jelent neki semmit, plusz én sem voltam épp mindig kisangyal.

Azt hiszem kidobnám, hogy érezze a sùlyát, és megtörjön annyira hogy tenyleg soha tobbet ne forduljon elő. Ha nagyon teper akkor pedig újrakezdeni, mondván hogy ha mostantól csak ránéz valakire, repülni fog. Ha lehet mondjon fel. Házasságot pedig elnapolni.

2019. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy részeg volt, ez még megcsalás. Én egy férfinek nem bocsátanám meg, mert nem tudnék megbízni benne, akkor egy nőnek miért kellene? Kérdés, hogy tudsz-e benne bízni ezután, ha nem, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

Nem mindenki ilyen, olyan társat kell keresni, aki hűséges is, a második által javasolt rövid póráz marhaság, aki hűséges, azt elriasztod vele, aki csapodár, azt meg úgysem tartja vissza. A kutyának kell póráz...

2019. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Ki kell dobni. Ez megcsalás, pia ide vagy oda.
2019. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%

Ez mitől nehéz kérdés???

Azonnali instant bann.

4 év után, 4 hónap után és 4 hét után is.

A pia semmire sem kifogás.

Amit te láttál, csak a jéghegy csúcsa volt, ki tudja bent mi történt.

És tényleg balfac vagy ha még ezen gondolkodsz, sőt még haza is vitted ezek után.

2019. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
33%

A kérdés nem, hogy szakítás-e vagy nem. Ez a végleges végeredmény.

Se az, hogy minek számít, meg a többi hülyeség, hisz ez ti vagytok.

És se az, hogy te miként és hogyan tudod ezt feldolgozni, ez egy elkerülhetetlen utózmánya a történetnek. (Remélem együtt lesztek( nem maradtok, a szememben most nem vagytok együtt.))


A kérdés, hogy a bennetek zajló dolgokat hogyan tudjátok kiadni egymásnak s egyeznek-e a célok.

A négy év boldog valami, nem sokat számít, ha van egy óriási réteg benne, ami nem őszinte veled és hiányosságokat tömköd be mással, amit veled akarna, mintsem, hogy megbeszélnétek, megoldást találnátok. Hiába a négy év, ha akármilyen állapotban ide tudott jutni. Az számít, mi van ő benne. Ha az alkoholtól azt halucinálja, hogy az a fiú te vagy, akkor okés, mert ez nem utal arra, hogy bármi lenne, ami miatt a saját elveivel szembe megy. De a lényeg, nem is hogy ez megtörtént, hanem hogy megtörténhetett. El kell kezdeni új jellegű mély beszélgetéseket, nem félni higy megbántódik a másik, hanem szeretve elmondani az érzéseket, még ha azok problémákat tartalmaznak. Törekedjék a megoldásra, nem az önelnyomásra.


Ha ezeket megértitek, és elkezditek gyakorolni, az összes többi kérdés magától megoldódik. Vagy bele bele rázódtok, elkezditek, menni fog, és ezáltal a kérdések megválaszolódnak s ez a folyamat maga egy ön- és társismeret, így ez is teljesen megváltozik, feldolgozódik, elmúlik a bú s jön egy eddig nem tapasztalt mélységű szerelem érzés/érzelem.


....vagy nem megy, így vagy úgy de nem halad előre, és akkor szakítás, önmegértés, önismeret, önfejlesztés, hogy a továbbiakban jobban figyelj, jobb kommunikáció legyen, és a többi...


Sok erőt barátom..., szívből.

2019. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
43%

Azért remélem, ennek a Zolinak bemázoltál egyet, mikor megláttad a menyasszonyod szájában matatni! Én nagyon békés ember vagyok, de hasonló esetben tuti, hogy úgy rángattak volna le róla...

A csajt dobd ki szépen! Aki nem akar, az részegen sem fog megcsalni. Velem is megesett, hogy többet ittam a kelleténél a kollégáimmal, és volt ott sok csinos nő, de eszembe nem jutott bármelyikre rámozdulni, és ha valamelyik bepróbálkozott volna, tuti elhajtom.

2019. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
29%
Tobzódnak a pszichológiai egyes alá alá alá szintű emberek.
2019. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az egésznek már annyi, hacsak nem vagy papucs, és nem bánod, hogy "Zoli" vagy a következő munkahelyén az épp aktuális Zoli időnként megfekteti.
2019. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!