Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a menyasszonyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a menyasszonyom a céges karácsonyi bulin, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Érte mentem a megbeszélt időben kocsival és azt láttam, hogy az étterem előtt vadul smárol egy másik pasival, mint aki kiderült, a közvetlen munkatársa. És annak ellenére, hogy megvetette az alkoholt, konkrétan csacsi részeg volt, a kocsiba is majdnem behányt. Próbálja menteni magát, hogy nem is emlékszik semmire, de ott a helyszínen mondták nekem többen, hogy a "Zoli" már régóta hajt a kedvesemre. Én az új munkám miatt sokszor csak hétvégén látom a páromat, ingáznom kell 70 km-re.

Bennem egy világ dőlt össze, mit tegyek? Ismerőseim kb két részre szakadtak: páran azt mondják, hogy a _részegen_ smárolás nem megcsalás, míg mások szerint jobb lenne, ha kidobnám. 4 év boldog párkapcsolat van mögöttünk, nekem ez nem olyan könnyű. De azóta minden megváltozott, nem érzem azt az igazi mélyről jövő szerelmet és fájdalmat érzek. Én 32 vagyok, Ő 31 ha ez számít valamit.



2019. dec. 24. 09:28
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért megírhatnád a fejleményeket. Kiváncsiak vagyunk szerintdm mindannyuan,akik írtunk választ. Boldog új évet kívánok
2019. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Megpróbáltuk átbeszélni a dolgokat. Elmondta, hogy kicsit hiányzott neki az odafigyelés, és úgymond az egójának jót tett egy kis flört. Még helyre kell tennem magamban a dolgokat. Ha nem jön vissza a bizalom, akkor ennyi volt.
2020. jan. 3. 20:37
 33/38 anonim ***** válasza:
65%
Hú... Annyira gázok az ilyen kimagyarázások és hárítások. :/
2020. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, gondolom megérted, hogy nem könnyű 4 év után ez. :|


Baráti társaságból tudok pro és kontra sztorit is. De ami elgondolkodtató, hogy ilyen céges bulis megcsalás nem csak velem történt a társasából. Szilveszterkor volt egy kis sztorizás.

2020. jan. 3. 20:57
 35/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Köszi, hogy visszanéztél ide. Minden jót kívánok, bármi is legyen az.

2020. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Akkor te is olyan vagy mint én. Hiába szereted legbelül ha egyszer csalódsz benne akkor utána semmi se lesz a régi.

Én csajom is megcsalt, utána átbeszéltük, mondta, hogy csak egyszeri alkalom volt de folyton azon kattogtam, hogy másik pasi lefeküdt vele és ez mennyire undorító úgy hogy közben mi meg jártunk.

Inkább dobtam is.

2020. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
27%
Jò nagy balfac vagy ha még ezek után sem dobtad ki. 😅
2020. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 paradicsom31 ***** válasza:
46%
Én felbontanám az eljegyezést, és csak a barátnőm lenne, nem a menyasszonyom. Ha ez nem tetszik neki, kalap kabát..
2020. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!