Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig viselnétek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig viselnétek el, hogy a férjetek azért piszkál még Karácsonykor is, hogy szülés után nagyon elhíztatok?

Figyelt kérdés
3 éve szültem és azóta is rajtam van az a plussz tíz kiló. Mikor terhes lettem kifejezetten vékony voltam, most se vagyok még azért kövér. 160 cm és 65 kg. Igaza van az tény, de épp elég, hogy nem érzem így magam jól a bőrömben még folyton beszólogat még Karácsonykor is. Már diétàztam nyáron, fogytam 5 kilót de vissza is jött mert egyszerűen rosszul vagyok ezektől a teljes kiőrlésű kajáktól

2019. dec. 24. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Félek hogyha még egyszer vagy kétszer elkezdi ezt fújni vagy kap egy nagy büdös pofont vagy nem tudom mit csinálok és egész Karácsonyt tönkreteszem,de már besokaltam ettől teljesen
2019. dec. 24. 21:43
 2/75 anonim ***** válasza:
80%

Mert egy félkegyelmű az embered. Egyáltalán nem vagy kövér, nővérem 2 éve szült, ő 165/66 jelenleg, szülés előtt 58 volt. De még most sem husis. Annyi, hogy császárral szült, minimális pocija van amiatt, mert hálót kellett beültetni neki szülés után. Emiatt többé nem edzhet teremben, pedig előtte évekig edzett.

Ha nincs benne szeretet, még 58 kilósan is kövérnek fog látni.

Amúgy Boldog Karit Mindenkibe!

2019. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
74%
Semeddig, mivel nem mennék hozzá ilyen emberhez.
2019. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
31%

3 éve szültél de még mindig nem sikerült leadnod azt a 10 kilót. Közben meg azt mondod, hogy nem érzed jól magad.


Ha neked nincs igényed, hogy tetszetős legyél a férjednek akkor neki miért lenne igénye arra, hogy csendben maradjon?

2019. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
39%
Most ez kemény lesz, de most mit csináljon, ha úgy tetszettél neki igazán és te nem teszel ezért? Hogy fontosabb az evés mint ez?
2019. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
12%
Csak nem akarsz egy ilyen semmiség miatt egyedülálló anya lenni?
2019. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy eleve nem muszáj kenyeret enni, ha nem jön be a teljes kiőrlésű. Ha mindkettőtöknek fobtos ez, akkor nem így beszólogatni meg megsértődni kéne, hanem felszedni közösen a tudást táplálkozásról. új fajta ételekre át állni. de leginkább kisebb adagokra.
2019. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
42%

rosszul vagyok ezektől a teljes kiőrlésű kajáktól


olyan kell amelyik jo, annyi van hogy mindenfele izelesu boven tud valogatni


egeszsegeseg a fontos, szoval nem feltetlen a beorlessel kell torodni...


emelett barmilyen konyu sportot edzest is lehet, ha ez neked nem jelent problemat, ez is a te erdeked egeszseg szempontjabol

futas az alap pl.


ellenben tenyleg normalis a suly magasaghoz, persze hogyan nezel ki azt ebbol nem tudni, ha szep formad van akkor erthetetlen mit problemazik sulyodon ha szeret,

miert is akarna hogy sovanyabb legyel? Miert lenne jobb neki az? Es neked? Te is jobban orulnel? Vagy csak miatta? igy jobb neked?


hogy karacsonykor mit akar nem tudhatjuk, szorakozik e, azert mondja e hogy ne egyel fihomsagot, komolyan e

erteletlenseg, minden karacsonykor eddig nem jott rad mindeg plusz 10 kilo..

es attol le se menne ha koplalnal unnepekkor mert az milyen "jo mindenkinek"

2019. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
79%

Nem te rontod el a karácsonyt hanem ő ezzel.

Lett egy gyermeketek, mindketten egészségesek vagyok, ez pedig nem szenteste fog eldőlni csettintésre milyen az alakod. Magas, apró, sovány, húsos, edzett, kövér, szeplős, fogatlan, vak, tolószékes emberek is élnek boldog kapcsolatban mert a másik lelkét kell szeretni utána van a teste csak.

2019. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#7 #Kerdezo kenyer?! fuj! Ugye nem "kenyerre" gondoltal? Mert az tenyleg nagyon ritka ami normalis fölöröltökböl nem beszelve arrol hogy sokkal jobban hizlalhatnak is mint egy normalis "atlagos" kenyer ami persze szinten ugyanolyan ritka


en mindenfele kajákra gondoltam amiben összeörölt cucok vannak

Xy4

2019. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!