Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki könnyűvérű nő az szülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki könnyűvérű nő az szülés után is az marad?

Figyelt kérdés
Azt hittem utána megkomolyodnak kicsit,de a gyakorlat nem ezt mutatja...( A bátyám most dugott meg egy anyukát akinek 1,5 éves a gyereke és "boldog házasságban" él és nem csak ő az egyetlen példa). Ezért félek a nőktől,elköteleződni...
2019. aug. 17. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyakorlat? Ne vonj már le messzemenő következtetést. A másik pedig az, hogy nem látsz bele senki házasságába, mi miért történik.

Azért az anyuka nem tud egyedül félredugni, a bátyád is kellett hozzá. Miért nem mondott nemet?

Igen, mind a nőkkel, mind a férfiakkal sűrűn előfordul, hogy félredugnak házasságkötés után.

2019. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Az én volt feleségem is jó példa erre. Előttem voltak érdekes dolgai, jóval idősebb pasik, komolytalan lúzerek, csórók, lelki sérült művészlelkek, és ami a lényeg, több kapcsolata is megcsalással ért véget, persze utóbbiról akkor még nem tudtam. Gondoltam csak benőtt azóta a feje lágya. Hát nem ... Gyerekvállalás idejében kezdett el félrejárni, fél éves volt a gyerekünk, amikor kiderült a dolog, aztán "lecserélt" a szeretőjére, mert közben beleszeretett. Ennek ellenére nem félek a nőktől, elköteleződéstől, de gyereket valószínűleg soha többé nem mernék senkivel sem vállalni, annyira mély nyomot hagyott bennem a dolog.
2019. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak megcsalós nők szép számmal, ahogy férfiak is, az okok is sokfélék, de én mondjuk nőként inkább az olyanoktól félnék mint a bátyád. Remélem legalább nem érzi magát erkölcsi magaslatokon a nőhöz képest.
2019. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

A 70-80 éves "vén kujonok" mikor komolyodnak meg?

Vagy a tiniket kerülgető 30-40 éves férfiak?

Ugyan már, nincsen ilyen, hogy megkomolyodás.

Döntéseink vannak a tapasztalataink fényében.

2019. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ja annyira nincs az erkölcsi magaslaton a bátyám se,sok kapcsolatban élő nővel volt már. Ha megtetszik neki vagy a körülmények úgy adják nem zavarja,hogy kapcsolatba van.Bár 38 évesen nemnagyon vannak egyedülálló nők.
2019. aug. 17. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád mikor fog megkomolyodni?


Tudod, hasonló a hasonlónak örül. Olyan nőket vonz be, amilyen ő.

2019. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A batyad ugyanannyira bűnös te..Amugy meg kik is járnak prostitualtakhoz miközben kapcsolatuk van, úgy rémlik nem a nők..ja és ne magadból indulj ki, a nők akkor csalnak meg valakit általában, ha érzelmileg elhanyagolva érzik magukat
2019. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert egy gyerek majd megváltoztatja teljesen a személyiséget?? Ezt hogyan gondoltad? 😃
2019. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,marad amilyen volt. Nő is, férfi is. A feleségem 3 gyerek után is ribizli maradt,pont mint lány korában:)
2019. aug. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!