Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex szülés után?

Figyelt kérdés

Most vagyok a kilencedik hónapban, eddig sikerült 20 kg-ot híznom, és mivel eleve sem voltam az a nagyon vékony típus, bálnának érzem magam. Most hogy közeleg a szülés, kezdek parázni hogy mi lesz a nemi életemmel. A férjem eléggé kivolt az utóbbi hónapokban, hiányzik neki a szex. Nem tudom hogy fog reagálni a szülés utáni testemre... Világéletemben nehezen ment a fogyás, előre tudom hogy most is lassú lesz a folyamat, de nem szeretném a páromat túl sokáig váratni. Viszont elkeseríteni sem akarom a testemmel. A kérdésem igazából az, hogy nektek mik a tapasztalataitok? Túlaggódom? Vagy jogosan parázok? Hogyan békélnek meg a férfiak a szülés utáni női testtel?

26N



2019. jan. 30. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj emiatt! Rajtatok kívül még több milliárd ember átesett a szülés utáni időszakon. Túlélték!
2019. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
22 kilót híztam, nem tűnt el magától a felesleg, mint sokan mondják. Igyál sokat, lehet baba-mama tornázni, egyél egészséges ételeket, és le fogsz fogyni. Engem sokkal jobban zavart, mint a páromat, ő nagyon megértő volt, pedig nem tetszenek neki a túlsúlyos nők. A szex jó úgy is, de úgy tükörbe nézni szörnyű érzés. Én nem tudtam elfogadni magam kövéren. Ezerszer jobb újra vékonyak lenni, újra nőnek érezni magam.
2019. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis szerencsével 10 lemegy a szüléssel, de 7 biztosan.

Újabb szerencsével az a típus vagy, aki szoptatás alatt fogy. És akkor 6 hét gyerekágy végére alig marad rajtad plusz.

Egy kis torna, egy kis diéta szoptatás alatt se tilos. Sőt!

Ha meg már most hiányzik neki a szex, akkor a 6 hét után semmi se fogja értékelni, csak hogy újra legyen valami. (De majd csak óvatosan! Az első egy-két alkalommal nem olyan egyszerű, főleg, ha gátmetszés is volt.)

2019. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha az orvos nem tiltott el a szextől, akkor nyugodtan szeretkezzetek egy nagyot még szülés előtt. Nálunk nem volt gond. Várandósság alatt is rendszeresen összebújtunk, meg szülés után is. A gyermekágy ideje alatt természetesen egyéb módon szereztünk egymásnak örömet.
2019. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanolyan jó, mint előtte. Másfél éve szültem, természetesen az én testem is változott, de a páromat nem zavarja. Szülés után még a 6 hetet se tudtuk kivárni, már 4 hét után óvatosan együtt voltunk (persze ez nem követendő példa, mindig ki kell várni hogy a kontrollon minden rendben van-e...), mindkettőnknek az átlagnál kicsit nagyobb a libidója, átlagban heti 5x együtt vagyunk és terhesség alatt is ameddig csak lehetett, együtt voltunk. 31/N
2019. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Dragam, a szulesem utani elso szex volt felnottkorom egyik legjobb szexalis egyuttlete

Normalis ffi nem azt nezi h jaj mekkor vagy mar, hiszen a gyermeket hordtad ki. Anyuka leszel es no

Aztan szepen elkezdhetsz majd dolgozni a testeden.

Nem kell temetni a multat. Setalsz a babaval, etkezzel egeszsegesen, szoptass ha szeretnel, vagy mozogj, es lemegy az a plusz par kilo. Anyuka leszel es no. A parod apuka es szeret benneteket!

2019. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én 15 kilót híztam, bár nagy része szülés után lement mert főképp víz volt, azért a testem ugye megváltozott. Ahogy egyik női ismerősöm fogalmazott: asszonyosodtam. Labszaram ugyanolyan vékony de a combjaim vastagabban, derekam is, és a hasamon a megnyúlt bőrt még azóta se sikerült letornaznom (pedig direkt vettünk hasizom gépet erre a célra). Férjemnek ugyanúgy tetszel, sőt azt mondta neki ez jobban bejon hogy van mit fogni rajtam. A szülés után a 6. hetet alig bírtuk ki várni. Azóta eltelt másfél év, tökéletes a szexuális életünk pedig még mindig olyan asszonyos alakom van. Szerintem picit tulreagalod, persze hogy mindenki szeretne tetszeni a párjának. Nem hiszem hogy nálatok is lenne gond, ha már most alig bírja szex nélkül, szerintem szülés utáni 6 héttel keményen egymásnak fogtok esni, és egyikotoket sem az fogja érdekelni hogy néz ki másik :P
2019. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Huuu mi alig bírtuk kivarni h lelteljen az a 6het.. 28kilot híztam és fél év alatt le is ment mind magától.. Rajtam nem látszik h szültem szerencsés vagyok..


Ne izgulj a párodnak tetszeni fogsz szülés után is. Legyél nő ne csak anya kozeledj a férjedhez és akkor nem lesz baj :) 27N

2019. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!