Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítanál emiatt? Beleszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál emiatt? Beleszól, hogy mit vegyek fel.

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom nagyjából féléve (+/- pár nap), aki nem bírja elviselni, ha már egy kicsit is kivágottabb fölsőt/ruhát veszek fel. Azt tudni kell, hogy nekem tényleg jó alakom van, a genetikámnak és sok sportnak köszönhetően. A mellem is nagy, ezért néha-néha felveszek egy dekoltáltabb darabot. Na most ne ilyen bimbóig kivágott, ízléstelen dolgokra gondoljatok, mert egyáltalán nem szeretem a közönséges öltözködést. Viszont, már elegem van abból, hogy bármikor felveszek egy nem nyakig érő ruhát, megy a morgolódás, beszólogatás a pasim részéről. A tegnapi nap tette be a kaput, ugyanis Karácsony alkalmából felvettem egy csinos, szép ruhát, ami kissé ki volt vágva, de semmi extra, kb combközépig ért. Ebből akkora balhét csinált, hogy az hihetetlen, kb leüvöltötte a fejem, hogy én normális vagyok-e, hányszor elmondta hogy nem tolerálja az ilyesfajta öltözködést, és hogy nekem pont Karácsonykor kell mutogatnom magam, hogy az összes férfi rokona nyála utánam csorogjon. Nagyon felzaklatott, ugyanis teljesen elrontotta az ünnepi hangulatot, úgyhogy ma már nem is keresem, nem válaszolok az üzeneteire.

Nagyon erősen gondolkodom a szakításon, mert ez így nekem sok volt. Már régebben is balhézott, amikor ilyen ruhákat vettem fel (mondjuk átlagban 4-ből 1x, amúgy nyakig érő pólókat/garbókat szoktam), de ennyire messzire még sose ment. Teljesen ledöbbentett, most mutatta ki először ezt az agresszív oldalát.

Légyszi írjátok meg, hogy ti mit tennétek. Köszi.


2019. dec. 25. 16:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
Na jó, ez tényleg gusztustalan, viszont a barátodnak nincs joga beleszólni állandóan, hogyan öltözködsz.
2019. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. A ruha kivàgottsàga nem mentség semmire.
2019. dec. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

a linkelt ruha amúgy szerintem se karácsonyra való, de ezt normálisan is meg lehet mondani, ez semmiképp se mentség arra, hogy üvöltözzön veled

az se normális, hogy beleszól mit hordasz és kritizál miatta, de ha emiatt még nem is, a mostani ordibálás miatt én biztos szakítanék

nyilván nem a ruha miatt, hanem mert ha ilyen a természete és fél év után így viselkedik, akkor a későbbiekben csak rosszabbra számíthatsz

nem kizárt, hogy a következő az lesz, hogy elkezdi ellenőrizgetni mikor mit csinálsz, kivel találkoztál, kivel beszéltél és társai (és nem azért, mert okot adsz rá)

2019. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

Van ahová nem szólnék egy szót sem ezért a ruháért.


De karácsonyra családi körben, ez valóban "sok"


Nem divatbemutatóra mész, vagy valami gazdag sznobok közé egy partira

2019. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#10 ment a piros, többieknek köszi.:)

Amúgy írtam, hogy ILYESMI, nem azt hogy pont ilyen, pl a kivágása se volt ekkora és a hossza sem volt ilyen rövid. Mindegy nem fogok magyarázkodni, meg képet feltölteni se. Egyébként még ha ilyen is lett volna, akkor se kéne üvöltözni.

2019. dec. 25. 17:13
 16/28 anonim ***** válasza:
51%

hát igen az igaz, lehetett volna szebben is...


"szívem édes egyetlen szerelmem, mi lenne ha másik ruhát vennél fel, nem pedig olyat amiben a fél perverz családom meg akar majd dugni..."

2019. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%
Ha velem mész mutass max 40% bőrt, ha nélkülem, max 20%-ot, ha itthon vagy velem, akkor meg minimum 75%-ot és nincs vita.
2019. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem néztem meg a ruhát, bármilyen is, a te döntésed. Ha nem ismeri el, hogy te egy másik, szabad ember vagy akkor kirugnám minél előbb.

Később egyre rosszabb lesz, láttam már ilyet.

2019. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Passz, most mondjuk karácsonyra hasonlót nem húznék, de amúgy azal egyet kell értsek, hogy akkor sem indok arra, hogy ordibáljon, meg csapkodjon.

Megl ehet ezt kultúráltan is ondani, hogy "figyi, szerintem ez most az alkalomhoz túl rövid/dekoltált", aztán a másik vagy hallgat rá, vagy nem. A nap végén tiszteletben kell tartani, hogy ki mit húz fel. Én szakítanék simán ilyenért, hosszú távon bekorlátozva fogod érezni csak magad.


31n

2019. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg eléggé közönséges a ruha. Ellenben a problémákat nem agresszióval oldjuk meg, hanem értelmes ember módjára lekomnunikáljuk. Ha nem találunk közös pontot, akkor szakítunk.

A helyedben szakítanék, de azon is elgondolkodnék, milyen ruhákat milyen alkalomra veszek fel. Én a párom családi karácsonyozására egy szép farmert, fekete pólót, és egy, a párom ingjéhez illő mellénykét vettem fel. Csinos voltam, szolid.

2019. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!