Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítanál emiatt? Beleszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál emiatt? Beleszól, hogy mit vegyek fel.

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom nagyjából féléve (+/- pár nap), aki nem bírja elviselni, ha már egy kicsit is kivágottabb fölsőt/ruhát veszek fel. Azt tudni kell, hogy nekem tényleg jó alakom van, a genetikámnak és sok sportnak köszönhetően. A mellem is nagy, ezért néha-néha felveszek egy dekoltáltabb darabot. Na most ne ilyen bimbóig kivágott, ízléstelen dolgokra gondoljatok, mert egyáltalán nem szeretem a közönséges öltözködést. Viszont, már elegem van abból, hogy bármikor felveszek egy nem nyakig érő ruhát, megy a morgolódás, beszólogatás a pasim részéről. A tegnapi nap tette be a kaput, ugyanis Karácsony alkalmából felvettem egy csinos, szép ruhát, ami kissé ki volt vágva, de semmi extra, kb combközépig ért. Ebből akkora balhét csinált, hogy az hihetetlen, kb leüvöltötte a fejem, hogy én normális vagyok-e, hányszor elmondta hogy nem tolerálja az ilyesfajta öltözködést, és hogy nekem pont Karácsonykor kell mutogatnom magam, hogy az összes férfi rokona nyála utánam csorogjon. Nagyon felzaklatott, ugyanis teljesen elrontotta az ünnepi hangulatot, úgyhogy ma már nem is keresem, nem válaszolok az üzeneteire.

Nagyon erősen gondolkodom a szakításon, mert ez így nekem sok volt. Már régebben is balhézott, amikor ilyen ruhákat vettem fel (mondjuk átlagban 4-ből 1x, amúgy nyakig érő pólókat/garbókat szoktam), de ennyire messzire még sose ment. Teljesen ledöbbentett, most mutatta ki először ezt az agresszív oldalát.

Légyszi írjátok meg, hogy ti mit tennétek. Köszi.


2019. dec. 25. 16:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%
Elmagyarázom személyesén mi a teendő
2019. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%

"#10 ment a piros, többieknek köszi.:)" Nemcsak közönséges vagy, hanem egy nagyra nőtt óvodás is...:D

Azért írtam, hogy kamu, mert fel nem foghatom, hogy valaki felnőtt ember létére ennyire ostoba legyen, hogy egy ilyen r--ncos ruháról ne tudja belőni, bizony prosztó.

2019. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

#22 az ostoba inkább te vagy, ha nem fogod fel hogy nem ez a ruha volt rajtam. Látom az értelmezés sem az erősséged😕 Óvodás vagy sem, azért van a piros kezecske, hogy osztogassam. Megtörtént most is, de nyugodtan kommentelgess még.


Többieknek ment a zöld, jöhetnek még a válaszok, köszi.:)

2019. dec. 25. 19:52
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, ennek ruhában az egy fokozattal szolidabb verziójaként képzeljük el? Az nem vészes szerintem, a faszid reakciója annál inkább aggodalomra ad okot, ráadásul csak fél éve vagytok együtt. Nem tudom, mi jön ezután, de sok jóra nem kell számítanod.
2019. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg nem bántani akarlak de jól lepontozod a válaszadókat, akik azt merték írni, hogy tényleg gázos a szerelés, hagyd el stb. Közben semmi sem fog változni. Addig fogsz neki csicskulni, amíg meg nem üt.

Úgyis mindig ráhagyod majd ide meg majd írogatod a kérdéseket kétségbeesve. És mennyi ilyen van. :(

Jó lenne már tényleg azt látni, hogy egy ilyen nő megfogadja a figyelmeztető válaszokat, tanácsokat és nem megy le teljesen kutyába.

2019. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"Teljesen ledöbbentett, most mutatta ki először ezt az agresszív oldalát." - ez nem most derült ki, volt előzmény, szólt már emiatt. Ha ő szanaszét hagyna a lakásban dolgokat, akkor először te is szépen szólnál neki, de egy idő után már lehet hogy kiabálnál vele.


Emiatt szakítanál vele? Nem lenne egyszerűbb szolidabban öltözni? Vagy te mindenképpen ragaszkodsz ahhoz, hogy látványos legyen a genetika?

Ha jól értem, akkor ő vegyen vissza ezekből, és te hadd öltözhess akármilyen csinosan, még ha őt ez frusztrálja is.


Bocs, csak szeretném megérteni hogy pontosan mi is probléma. :)

2019. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, kivéve 2 választ ugyanattól az embertől. Mondjuk arra meg is volt az okom, mert nem a kérdésre válaszolt. Ha nem hiszed még mindig, akkor mellékelek screenshotokat.


Valamint igen, az én ruhám ennél szolidabb, mert a kivágása se ekkora és a hossza sem, csak nem találtam hirtelen ennél jobb képet és időm se volt keresgélni. A fazon hasonló nagyon.


Köszi a válaszokat, elfogadtam mindenki véleményét, lényegében ezért kérdeztem. Nem kell velem egyetérteni, ezzel nincs is baj. Azt viszont ne feledjétek, hogy nem csak én értékelem a válaszokat, hanem bárki megteheti.

2019. dec. 25. 22:56
 28/28 anonim ***** válasza:

#26, jól érted:

"Ha jól értem, akkor ő vegyen vissza ezekből, és te hadd öltözhess akármilyen csinosan, még ha őt ez frusztrálja is." - az szomorú, hogy ez frusztálja a pasit, hogy ezért hisztizik, ordibál és nem tudja elfogadni: hát az baj.


Nem az ő teste, és nem az ő élete! Ezt kellene elfogadnia, de nem képes. És nem is lesz.Sőt, ha egyszer is engedsz ilyennek, akkor belejön, és teljesen átvenné az irányítást, bármiben. Az meg nem párkapcsolat.

2019. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!