Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 3 napja csak iszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3 napja csak iszik. Szép karácsony. Hogy reagáljak? Meg lehet őt érteni vagy én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
Ez a 2. közös karácsonyunk. Szenteste együtt is voltunk jó volt minden, bár akkor is beborozott magának és mentünk aludni. Ilyenkor hazajön az alkoholista haverja Angliából és vele meg a többi haverral reggeltől reggelig inni kell. Tegnap már délután be volt rúgva este kialudta magát és éjjel folytatta reggelig az ivást a haverral. Szomorú vagyok hogy engem ennyire leszr. De megértem hogy negyedévente jön csak haza a haver. De akkor sem tartom ezt normálisnak és nem tudom hogy kezeljem, mert szívem szerint ignorálnám egész nap majd ha felkel hogy érezze hog, hogy nem esik jól. Vagy most akkor jófejnek kéne lennem hovy ezaz szívem folytasd csak ma is!

2019. dec. 27. 11:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
65%

"Bele kell törődnöm, hogy nekem sosem lesz romantikus, összebújós karácsonyom."

Igen, ha ragaszkodsz ehhez az okos, művelt, odaadó emberhez.

Vagy esetleg kinyílik a szemed, és rájössz, hogy van még a világon pasi, aki a fél életét megadná azért, hogy karácsonykor a barátnőjéhez bújhasson.

A te életed, a te döntésed.

2019. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Javasoltam már más kérdésnél is, de ha nem akarod egyből lapátra tenni, akkor utazz el az ünnepek alatt. Menj rokonokhoz, a szüleidhez, vagy esetleg spórolj, és menj külföldre. Aztán kaparjon csak, ha azt akarja, hogy otthon legyél vele.
2019. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Nézd meg a Borkainak a pajtását azt a mittomén milyen falvit. Az is jogász.


Hanyatt esel mert jogász az ipse. És? Oda csak seggelni kell.

2019. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Még mindig nem írt és fel sem kelt szerintem.
2019. dec. 27. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:

"Vagy most akkor jófejnek kéne lennem hovy ezaz szívem folytasd csak ma is!"


Nem kéne jófejnek lenned egyáltalán. Nálam ez a viselkedés már alapokat döntene.

A másik, hogy ilyen alapon, ha f..szkalap haver minden karácsonykor hazajön, akkor minden karácsonyod el lesz qúrva?

(Nem kellett volna ilyen s..ggfejjel kezdened, de ezt Te is tudod. Lépjél még, mákod, hogy gyerek nincs. Kiszállsz, és kész.)

2019. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

32 éves és itt tart az agyi szintje, hogy jön a haverom, két napig legyünk részegek, család barátnő kuss, karácsonykor is... Lehet összehozott egy diplomát, de attól még nem lesz se intelligens, se érzelmileg fejlett, és ezt bizonyítja az is amit leírtál. Én ismerek csak szakmunkással rendelkező szakácsot, aki nagyon intelligens, és nagyon szeretetreméltó, tiszteli a barátnőjét, a családját, a barátaira is van ideje, de normális ÉRTÉKRENDJE VAN, szóval feltudja fogni hogy mi az első, és nem a pia, és nem a haver... a világ dolgaival képben van, nem sötét, tájékozott. Ezzel szemben az egyetemen had ne soroljam fel mekkora anyaszomorító mélyen sötét vadparasztot ismertem meg, hasonlókat mint a párod, és igen, a diplomájuk meglett.


Csak gondolj bele hogy amikor majd egy gyerek is lesz a képben, neked akkor is a részegen fetrengő haverját kell elviselned a nappalitokban, ja meg a gyerekednek is, akár karácsonykor, meg a full részeg apukát, vagy esetleg nélkülözni mert bulizni megy. Nem terveznék jövőt azzal aki ennyire telibeszarja a fejemet karácsonykor egy bebaszás miatt meg egy haver miatt. Akkor vegye feleségül a haverját, aztán ihatnak együtt életük végéig.


Hányinger, én nem tűrném egy percig se. Komolytalan.

Az hogy szereted meg, hát... majd elmúlik ha gy folytatja ne aggódj, eljön az a pont amikor már nem csak rosszul esik, elkezded megutálni, megundorodni, hidd el tudom, tapasztaltam.

2019. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!