Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok.


3 lánnyal kavarok.

Az egyik lány: 18 éves. Interneten keresztül ismerkedtünk meg. Már 1 hónapja írogatunk, már voltunk is kint 5x, de csók nem volt, hogy szeretné később. Volt barátja az utankba állt, így ő vele is voltak problémák, a lány nem tudott dönteni, de aztán végül döntött, nem a volt barátját választotta. Hogy egyedül akar lenni. Sejtette a lány, hogy szeretnék tőle többet, de ő csak barátként tekintett rám. Most pedig azt mondja, hogy ő is talán hogy szeretne csókot, mert mondtam neki már 2x hogy úgy megcsókolnám őt, csak nem tudom, hogy szeretnéd-e. Hogy lehethogy igen, csak valamit megtudott a volt pasijáról és fél a csalódástól, hogy megint csalódik, egyrészt megértem őt. Nem volt egyetlen csók sem. Figyelmes vagyok, amit ő is észrevett. Szeretne velem lenni, én is ő vele.



A másik lány 20 éves: a múltból jött, mert régebben már együtt kavartunk, és ott rontottam el nála, hogy szerettem volna ő tőle szexet, vagyis csak kézimunkázni. Okés, én hibám volt, hogy túl gyorsan mentem a dolgokra. De előjött a múltból, és most ő szeretne engem megerőszakolni :D Mondom, nem vagyok ez ellen, csak nem szeretném, hogy csak egyszer legyen, hanem többször is. Hogy ne féljek, nem lesz csak egyszer. Máma nem jelentkezett, nem tudom mi van vele, hogy komolyan-e gondolta, vagy sem.


A harmadik lány: 23 éves. Mondtam neki, hogy szűz vagyok, és azt mondta, hogy nem okoz neki problémát, hogy betanít, stb, csinál nekem orált stb.. :) már 2x nem jöttem el a találkozásra, mert félek, hogy milyen lenne az első közös szex, illetve az orál. Nem egyszer el szeretett volna jönni utánnam, hogy elmegyünk a kocsijába, és ott kielégit engemet. Nem mentem el egyetlen találkozásra sem. Adott haramdik esélyt, ami nagy köszönet neki.



Melyik lányt válasszam? Vegyük ezt úgy: 1. lánnyal jól megértjük egymást, csak sajnos nem tudom, és talán maga se tudja, hogy mit akar. Hogy lehethogy szeretne csókot, hogy későbbet. Szeretne velem járni koncertekre, jégkorira, focimérkőzésekre. Nincs kivel neki eljárni bulikba, focira, vagy jégkorira. Lenne ebből kapcsolat? 1 hónapja kavarunk, nem volt még csók.


Amit a 2. lányt illeti, itt lehetne mindjárt csók, csak mondom, hogy máma nem írt nekem még vissza, úgyhogy gyanús nekem ez az egész.



a 3. lány az pedig adott nekem 3. esélyt. Ahol mindjárt lehetne smárolás, szex.



Szeretnék hosszútávú kapcsolatot, és nem szeretném, hogy csak szexről szóljon az egész kapcsolat.

Hogy válasszak?


2019. dec. 28. 15:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Illetve nem szeretném, hogy csak egy éjszákáról szólna az egész.
2019. dec. 28. 15:07
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig eléggé úgy néz ki, hogy csak a szexről szól nálad most ez a történet. Szerintem szűzként ez rendben is van! A 3.-at válaszd. Úgy tűnik személyiségre egyik se fogott meg, szóval legalább egy jó szex legyen belőle.
2019. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

15:08: Igen szeretnék szexet, de nem szeretném, hogy csak egy éjszaka lenne belőle. Imádom az első lányt, oda vagyok érte. Nem várok el tőle szexet, és főleg nem mindjárt, de csókot igen, ami sajnos még nem esett.


a 3. lánnyal is szintén megérettük egymást, csak nem szeretném, hogy egy éjszaka lenne belőle. Értesz ugye?

2019. dec. 28. 15:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Maradj még egy picit egyedül, gondolkodj és tanulj, főleg nyelvtant és irodalmat.


Nem szeretnéd hogy szexről szóljon, de mindegyik esetben csak ezt emeled ki és semmit nem írsz arról egyébként milyen emberek. Hosszú távra tervezel valakivel miközben össze-vissza beszélgetsz más lányokkal és, ha ló nincs jó a szamár is alapon döntesz. Ha tényleg kellene valamelyik lány és nem csak azt akarnád tőlük már tudnád a választ és nem ide írnál ki kérdést.


Neked tök mindegy csak nő legyen, így meg nem lesz hosszú távú a dolog (a második kettő csaj amúgyse akar olyat) válaszd amelyik a legjobban bejön és kész. Ha lehet ne az elsőt, mert úgy tűnik neki még van esélye rá, hogy ne legyen egy ribi, mint a másik kettő.

2019. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én lányként tudom azt tanácsolni, hogy a harmadik lányt válaszd.

Az első nem is biztos hogy akar, “fölösleges” mellette várnod ha van mással is tudsz lenni, mert lehet a végén azt mondja hogy maradjatok barátok.

Második bizonytalan, lehet csak egy szex kell neki, így marad a harmadik akivel szinte biztos hogy jól eltöltenétek az időt

2019. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Vagy az 1. vagy a 2. Igen mindegy hogy milyen lánnyal leszek, csak nem szeretném hogy legyen ebből csak 1 éjszaka.


1. Lány nagyon bizonytalan, fél a csalódástól, de megbíz bennem. Az 1. Lánytól nem szeretnék mindjárt szexet, amúgy is nem is olyannak néz ki. Az első lány nem ribi az biztos



Csak én az elsővel nagyon jól érzem magam csak bizonytalan nagyon

2019. dec. 28. 15:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy.
2019. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék?
2019. dec. 28. 15:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha "választani" kell akkor egyiket se. Egyiket se szereted, egyik se fogott meg eléggé. A párod legyen egy egyértelmű döntés és ne egy választás szar és szarabb közül. Aki mellett képes vagy 2 másik emberrel is kavarni az kicsit sem fogott meg és soha nem lesz vele normális kapcsolatod. Egy ismerkedés, kapcsolat vagy 110% legyen vagy nulla.
2019. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Szerintem is a harmadik, ha már valaki. Azt mondjuk nem értem, ha megbeszéltek vele találkozót, akkor miért nem tudsz elmenni és helyette 2x is hülyíted... Ha nem akarsz, akkor mond el neki akkor, amikor ezt megbeszélitek, de nekem ez most úgy jön le, hogy megbeszéltétek, ő elment, te pedig nem. Ezt miért kell? Nagy szerencséd van, hogy kaptál harmadik esélyt.
2019. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!