Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mégis mit tennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mégis mit tennétek ilyen hyzetben?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 12 éve vagyunk házasok, 17 éve vagyunk együtt.

Van két 10 éves lányunk és egy 3 éves fiúnk.


Amíg meg nem születtek az ikrek, szinte mindennap szexeltünk a feleségemmel. Utána már csak heti egyszer-kétszer, ami nekem már az is kevés volt.

Mióta megszületett a kisfiúnk, azóta 2-3 havonta van szex, amibe beleőrülök.


Beszéltem a feleségemmel erről nem is egyszer. Azt mondta, nem velem van a baj, csak nem kívánja a szexet. Próbáltunk dolgozni az ügyön (szerejáték, pózok, stb.), de semmi eredmény.


Szeretem meg minden, de nem tudom mit tegyek. Nem akarom elhagyni, mert szeretem őt és a gyerekeinket is.



2019. dec. 28. 17:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10. válaszolónak:


Nem is jó így a kérdés, inkább mennyire veszed ki a saját 50%-odat a gyereknevelésből, háztartásból?


A háztartást ő vezeti, mert nem dolgozik. Az én feladatom a kert.

A gyereknevelésből én is kiveszem az 50%-ot természetesen.



Dolgoztok magán a kapcsolaton is, kedveskedsz neki vagy csak a szexet hajtod?


Dehogy. Szoktam neki csak úgy kedveskedni. Pl.: megmaszírozom a hátát, ha hétvégén korábban kelek, akkor beviszem neki az ágyba a kávét, ölelem, puszilgatom, megdicsérem.



Jártok randizni, kirándulni, esténként csináltok romantikus programokat?


Hát néha ha úgy alakul, akkor el szoktunk menni koncertre, vagy falunapra. Romantikus program nálunk a közös fürdés.

2019. dec. 28. 18:59
 12/14 anonim ***** válasza:

Vezess be új romantikus dolgokat is ugyanugy ahogy a szexben itt is kellenek az új dolgok.


Illetve tényleg ha tudjátok bízni a gyerekeket nagyszülőkre vagy ilyesmi szerintem 2-3 nap nagyon jót tenne nektek kettesben főleg a feleségednek kicsit pihenni is tudna. Biztos, hogy nagy százalékban közrejátszik, hogy elfárad abban, hogy a gyerekeket neveli. Ilyen szempontból a férfi ha segít is mindig a nőre hárul a nagyobb teher. Főleg a 3 éveske még kicsi ő tényleg egész napos odafigyelést igényel.

2019. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Jártok randizni, kirándulni, esténként csináltok romantikus programokat?


Hát néha ha úgy alakul, akkor el szoktunk menni koncertre, vagy falunapra. Romantikus program nálunk a közös fürdés."


Jaaaj, hat ez elég vérszegényke! Tessék elutazni valahová kettesben. Ezen kívül még lehet menni vacsorázni, moziba, kávézni, kiállításra menni, új hobbikat felfedezni!

Én azt hiszem, hogy egy kicsit unalmas lettél számára... Szerintem magadon kellene javítani első sorban, hogy újra felcsigázd a vágyait. Sportot javaslok!

A munkáddal elégedett vagy amúgy? Azt csinálod, amit mindig is szerettél volna? Mert a nők aztán nagyon tudnak lelkesedni a céltudatos, bátor pasikért.

2019. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezért megfordult a fejedben h elhagyod? Egyes leülhet!Fontosabb a család szentsége és annak felelőssége mint a te gyarló ösztönöd.A nők szülés után más minőségbe lényegülnek át.Vénuszból átlényegülnek holddá.Nekik is nagy kihivás h mikor melyik legyen.Most 2 gyermek után nyílván óriási holdban van:Gondoskodás,táplálás,anyai burok stb. most csak erről szól az élete.Ismertem személyesen olyan szex imádó nőket akik több f...t fogtak mint kilincset.Ez szülés után mintha elvágták volna.Valami átalakult bennük.Ez ellen nem tudtak mit tenni nem is akartak és nem is tervezték h így lesznek,1xűen csak bekövetkezik.Ne legyen elvárásod sem mert ha nem teljesül akkor jön a csalódás.Beszéljetek róla az fontos,de szeretettel és ne követelőzve ne felhánytorgatva ne érzelmi zsarolás legyen a cél.Elfogadás,megértés és fontos h ne vedd magadra ez nem személyes nem te vagy az oka.Ez van,ez az élet.Hajrá!
2019. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!