Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bemenjek hozzá a kórházba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemenjek hozzá a kórházba, abortusza lesz? Én vagyok az apa, de szakítottunk. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szakítottunk 2 hete.Kerestem már, de az anyja kivette a kezéből a telefont és elküldött. Aztán letiltott mindenhonnan, 1 hete nem beszéltünk én úgy gondolom, hogy jól el van nélkülem, én szenvedek. Holnap lesz abortusza, na de egy ismerősétől tudom, hogy nem igazán szeretné, hogy én megjelenjek, de ezt lehet csak azért mondta, mert ott lesz az anyja. ő azt mondta ez az ő döntése tehát ő nem szeretné, de hát kitudja, hogy a nők hogyan gondolkodnak.Tehát szerintetek bemenjek? Még ha nem is fog tetszeni nekik vagy a szememet kikaparja az anyja akkor is?

2019. ápr. 17. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon helytelenül írsz, bocsi..


Én bemennék hogy lássa számíthat rám,ez ez szörnyű dolog én ellenzem de nehéz döntés.

Támasza lehetnél, persze finoman nyugodtan oda menni és elmondani.


Bár nem tudom mi miatt szakítottatok így még mindig kérdéses a dolog.

2019. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Izabella220 ***** válasza:
14%
Ne haragudj de ha valaki elvetetné a gyerekem,maximum felpofozni mennék be.Am sztem nem kellene bemenned.És miért nem tartjátok meg?
2019. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Izabella220 ***** válasza:
16%
Persze nem tudhatom mi az abortusz oka ezert nennis akarok ítélkezni,de ha ellenseges anyuka akk ne stresszeld mégjobban a lányt.
2019. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Minek mennél be? Reggel felteszik a tágítót, kikaparják, kontroll, ebéd után otthon van. Nem fog ott ücsörögni a látogatókra várva, téged meg a terhespatológiára nem engednek be.

Inkább tarts egy önvizsgálatot, hogy jutottatok oda, hogy ott a közös gyerek, és most ő elveteti, ti pedig szakítottatok. Oka van annak, hogy pár nappal a terhesség kiderülése után már nem vagytok együtt.

2019. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért mennél be? Balhézni? Az egy kórház, sok beteggel, akiknek kicsit sem hiányzik a cirkusz. Ha van valami mondanivalód számára, azt előtte beszéld meg vele.
2019. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Jogos amit a többiek írnak:ne menj be. Az is jogos,hogy gondolkodj el rajta miért jött ez a terhesség és a szakítás. Erről valóban nem írtál, és ez fontos a továbbiakhoz.


Ha azért szakítottatok mert Te nem szeretted volna ha megtartja a babát semmi keresnivalód nincs az életében. Ha más miatt szakítottatok, és a terhesség pont most jött, kicsit más a helyzet.

Ha lehetőséget látsz arra,hogy folytassátok pár nap után keresd meg és érdeklődj hogy van. Ha Te vagy az oka a jelenlegi helyzetnek akkor ne tedd, biztos nem is venné jó néven.


Valószínűnek tartom,hogy az anyukája azért reagált olyan dühösen mert Te hoztad ebbe a helyzetbe...csak ezt nem írtad ki.


De Te szenvedsz, és mitől?

2019. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Már az első kérdésedhez is a többség írta, hogy hagyd békén a csajt. Abortuszhoz nem is értem, miért gondolod, hogy meg kéne jelenned, nem vagytok együtt, és letiltott minden elérhetőséget, mert azt szeretné, hogy hagyd békén.

2019. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd békén. Nem írtad a szakítás okát és azt sem hogy azért szenvedsz-e mert te szeretnéd a gyereket de ő máshogy döntött.

Mindenesetre ne okozz családi perpatvart a kórházban, mert akármi is az abortusz oka, mindenképp megviseli őt lelkileg is és a legkevésbé balhéra van szüksége. Pláne hogy egyértelműen tudomásodra hozta hogy nem kíván veled kapcsolatot tartani.

2019. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hagyom nem megyek be.. eldöntöttem magamba tovább lépek hagyom had éljen
2019. ápr. 17. 20:14
 10/11 A kérdező kommentje:
És akkor elmondom mindenkinek hogy én voltam a világon a leghülyébb ember amiért beleszerettem ilyen nőbe már az elején úgy kezdődött hogy amikor velem irkált nekem elküldte facebookon a p*náját úgy hogy rá irta a nevemet meg a haverom nak ugyanúgy az ő nevével.. már akkor hagynom kellett volna a francba vagy csak le kurni de nem ment az olyan egyszerüen mert ahogy fel mentem legelsőnek a csajhoz az egész családja ott volt. Tehát adnom kellett a jót meg minden akkor ott meg akartam álni mondtam is neki hogy hagyjuk az egészet de akkor már nem hagyott békén mert hogy ő belém szeretett meg hát na énis vágyakoztam utána ezért végig kellett csinálnom ezt az egész dolgot a családjával mert náluk ez hagyomány hogy először a család ösze ismerkedik aztán lehet csak elkezdeni komolyabban össze jönni a fiatal párnak. Engem meg meg bolonditott a p*na ezért végig szenvedtem ezt ami kb fél-1 évig tartott ami alatt bele szerettem meg ő is belém.de aztán jöttek a gondok a családja nem egyszer meg fenyegetett hogy én miért nem lépek már kérjem meg a kezét ne csak járjak vele meg ilyenek én ettől falra másztam hogy nekem ne ők mondják meg hogy mit csináljak ezért ki alalult köztünk ez az egész huza vona hol össze vesztünk hol kibékültünk mert szerettük egymást de érződött hogy nagy az ellentét a két család közt.Meg sokáig ment az hogy rá jöttem hogy mellettem mással ismerkedett miközben én dolgoztam addig ő más fiúknak irkálta hogy hmm dejól nézel ki,meg hogy mit csinálnál velem stb.Egyszer volt hogy egy vita után ki is ment egy férfihoz aki nem mellesleg strici 32 éves ö meg 20 volt.mindig mindent valahogy meg bocsátottam neki de azért teljesen elfeledni ezeket nem tudtam.Mostanra már a családja kezdett bele törődni hogy úgyse hagyjuk békén egymást ezért le zavarták hozzám mondván hogy ne csak járjak fel hozzá tartsam el legyen ő az asszonyom meg igy meg úgy és nekem se állt úgy a szénám meg a családja is kötözködött velünk pl nem engedték hogy hozzám jelentse be a lakcímét és orvosi vizsgálatokra 150 km kellett utazgatni ezmiatt persze hogy feszült voltam ezért nem is akartam hogy meg tartsa a babát mondom így milesz velünk anyagilag se jó akkor a családja is állandóan kötözködött velem is meg vele is ezért én nem igazán akartam ezt az egészet és mondtam neki hogy ha megy az anyukájához akkor vissza se jöjjön és ezlett a vége. Mostmár érthető? Csak nehéz túl tenni magam rajta ezért irkáltam ki a kérdéseket
2019. ápr. 17. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!