Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottunk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk párommal, ma van a névnapja. Ti írnátok neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom lesz-e még folytatás, volt már egy-két ilyen nagyobb összeveszésünk.. De most mindketten sértve érezzük magunkat. Viszont pont ma van névnapja.. Gondoltam arra is, hogy kirakom facebook-on, hogy boldog névnapot Tamások.. Ti mit tennétek?
2019. dec. 29. 11:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Oh 10-es.. Bár ilyen egyszerű lenne..
2019. dec. 29. 12:35
 12/22 anonim ***** válasza:
Hogy a kèrdèsre is válaszolják. Èn nem írnèk neki, ès posztot sem raknèk ki. Hacsak nem mindenki nèvnapját ki szoktad posztolni, mert akkor akár mehet is. Ha nem szoktad, akkor még úgy is tudja, hogy ez neki szól igazából, csak nem akartál privatban írni. Ezèet gyerekes, ès tök jatszmázás szagú.
2019. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű az, ti tesztek bonyolulttá.
2019. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, csak éreztetni akartam vele, hogy eszembe jutott. De akkor nem tudom..
2019. dec. 29. 12:37
 15/22 A kérdező kommentje:
Igen, ez is így van, hogy mi tesszük bonyolulttá, csak mindketten olyan személyiségek vagyunk sajnos, hogy egyszerűen nem megy.
2019. dec. 29. 12:39
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te esèlyt akartál adni arra, hogy újra beszèljetek. Hogy lássa, hogy te nyitott vagy rá, ès megtegye a lèpèst. A nèvnapja mögè akarsz bújni, hogy ne tűnjön úgy, mintha tepernèl utána. Pedig azt csinálod. Ezèrt mondtam, hogy át kellene gondolni èrdemben ezt a kapcsolatot. Ennek így nem sok èrtelme van. Lehet, hogy èn látom túl egyszerűnek, de minden bizonnyal idősebb vagyok nálad, megtapasztaltam egy S mást, már máskèpp látom, mint te, vagy mint èn láttam volna a te korodban. Mostmár pontosan tudom, hogy ami ennyire nem megy, azt kár erőltetni, így is úgyis vège lesz, csak időhúzás. Amit utána azèrt bán az ember, hogy csak vesztegette az idejèt. Ha nem működik, akkor meg kell próbálni működőkèpessè tenni, ha az sem működik, vagy nem hoz eredmènyt, akkor nem erőltetjük.
2019. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Értem, persze igazad van, sajnos tudom hogy nincs értelme, csak beleszerettem.. De tudom hogy nem kéne. Csak ez nehéz.
2019. dec. 29. 12:55
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, főleg ha haragban váltatok el. Én sem fogom felkoszönteni az exemet.
2019. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na mit tettèl vègül?
2019. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem írtam végül se neki, se facebookra.
2019. dec. 30. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!