Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtom semmilyen programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom semmilyen programot nem akar, mert ki kéne mozdulni. Nagyon unom màr az otthon ülést. (? )

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt. Szó szerint sosincs semmilyen programunk. Még arra sem hajlandó, hogy elmenjünk sétálni. Vagy nálunk vagy nála vagyunk, akkor tv, kaja, filmezés.. Eleinte elvitt vacsorázni, de se egy mozi, vagy bármi nincs. Nem a pénzen a múlik, nem is arra hajtok, már azt is felajánlottam neki, hogy fizetem magamnak ha elmegyünk valahova. Én sem drága programokra akarok menni de szerintem ez nem normális. Akárhányszor felhozom, mindig azt mondja hogy ő ilyen és ha nekem ez nem tetszik keressek mást. Nyáron sem szokott kimozdulni. Én sem járok bulizni mert nem szeretem, de vágynék új élményekre. Az ünnepeket is utálja. Karácsonykor se mondott annyit se hogy boldog karácsonyt. Mit csináljak így? Nem lehet vele beszélni. Nem hiszem, hogy akkora igényeim lennének...

23N


2019. dec. 29. 21:54
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
45%

"Alkalmazkodjon" - szerintem itt a hiba a gondolatmenetben, hogy van, aki tényleg elhiszi, hogy ez ennyi csak, és így működik. Nem. Ok, "alkalmazkodik", elmegy ide-oda. Vagy meg tudja játszani magát, jó képet vág mindenhez, öröm-boldogság, amire egy csomó energiája elmegy, szóval utána ne menjen a csodálkozás, hogy miért nem akarja látni a másikat pár napig, de még beszélni sem sokat. Regenerálódni kell egy számára leszívó, akarata ellenére ráerőltetett dolog után. Vagy annyira ellenére van, hogy meg sem tudja játszani magát, csak megy savanyú képpel, frusztráltan, pokrócként, várva, hogy mikor lesz vége.

Azt kell belátni, hogy ez nem megy "erőt vesz magán" alapon. És szakember sem fog tudni igényt varázsolni belé. Persze, hogy nem bukik meg a pszichológiai teszteken - az otthonülősség hátterében nincs feltétlenül betegség.

Egyébként látható, hogy az "alkalmazkodás" fordítva sem működik: akinek igénye volna rá, le tud ugyan mondani a kimozdulásról, csak épp totál frusztrált lesz tőle. Ez ilyen.

Tényleg nem illenek össze.

2019. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
46%
#41: Látom te még mindig nem bírod felfogni, hogy nem a kimozdulással van itt a fő probléma, hanem egészben kell nézni a történetet, ahogy tönkreteszi lelkileg a másikat a férfi. Annyira szomorú, ha megint az a normális itt, hogy az egyik semmit nem tesz meg a másikért hanem "főnökösködik". A lány eltűrt neki mindent hónapokig, nem járna neki is valami amivel a másik a kedvében jár? Vagy mindig a férfinek kell igaza lenni, a nőnek meg kuss? Továbbra is fújod a baromságod. Egy kapcsolat két emberről szól,olyan nincs hogy mindig csak az egyiknek lehet igaza. Ez akkor se normális viselkedés. A férfi nem akar kimozdulni, a nő igen. Mintha nem lehetne megbeszélni, hogy akkor 1 napot a hónapban kimozdulunk, 1-et nem... Azért ne kezdjük már sajnálni a férfit aki szart se tesz a másikért csak az a lényeg, hogy neki teljesüljön amit akar. Meg mi van ráerőltetve? Sose voltak sehol. Nem jár semmivel a barátnője kedvében. Miért kell elnyomni a nőket, miért ez a természetes? :(
2019. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Jól van màr, felfogtam. Az a normális amit ő csinál, én meg egy idióta vagyok, hogy nem akarok szép időben is bent ülni a sötétben. Neki van igaza, normális ha az embernek egyetlen barátja sincs, ha reggeltől estig laptopozik, ha szarik mindenre és mindenkire. A nyugdíjasok izgalmasabb életet élnek, de rendben mondom neki van igaza. Utálja az ünnepeket, ez is teljesen természetes. Minek akarok bármit is megünnepelni nem? Én igenis alkalmazkodtam, nem lehetett véleményem, rengetetet sírtam már. Ilyet sajnos én nem láttam a környezetemben, hogy valakit ennyire elnyomjanak,de tudom ez normális. Én belefáradtam. Nem akarok depressziós meg lelki nyomorult lenni. Nevetséges, hogy semmi kompromisszum nincs, mert ha nekem valami nem tetszik, menjek máshoz. Rendben. A támogatói megnyugodhatnak. Hiába bizonygatjátok, hogy minden rendben vele, de volt, hogy rendesen megijedtem tőle. Mikor pl nála nem jó helyre tettem a törölközőt, megfogta, meg az egyik karom is, és mint egy őrült rám nézett, majd kérdezte ezt ide kell rakni? Akkor tényleg féltem,és azon gondolkodtam, ha most baj lenne kinek tudnék szólni vagy kiabálni. Sok ilyen apróság volt, de lovagoljatok tovább azon, hogy ki akarok mozdulni és milyen szar vagyok hogy ráerőltetem jaj jaj...
2019. dec. 30. 10:04
 44/56 A kérdező kommentje:
A múlt héten elég beteg voltam, napokig feküdtem. Annyit nem kérdezett meg hogy vagyok. Ez is normális viselkedés, minek kérdezné meg. Mikor azt hittem korábban, hogy nőgyógyászati gondom van, és kértem kisérjen el vérvételre nehogy rosszul legyek ott egyedül, azt mondta elég nagylány vagyok már, nem hiszi hogy velem kéne jönnie stb stb. Sosem kérdez rólam semmit, minden beszélgetés abból áll, hogy ő a téma. Ahogy csak átgondolom ezeket megfulladok és tegnap volt az egésznek a csúcspontja. Amint lesz rá lehetőség szakítok vele. Szerencse, hogy csak néhány hónap ment el így, nem évek...Úgyhogy nekem ne védjétek itt, hogy szegénynek ki kéne jönnie a szobából. Mert rengeteg dolgot nem tudtok. Úgyhogy nincs szükségem további okoskodásra. A szüleimnél mai napig nem làtok ilyen viselkedést pedig 24 éve együtt vannak. De apa sosem volt ilyen anyával.
2019. dec. 30. 10:41
 45/56 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagy boldog így, és bizony nem ez a normális. Az én barátom is otthonülő, de mivel szeret, meg én is őt, mindig kompromisszumot kötöttünk. Illetve kifejezetten élvezte, ha együtt mentünk néha valahova. Nem mindig, néha.

Szóval a hiba nem a te készülékedben van.

Kívánom, hogy légy boldog és szerencsés!

2019. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

kicsit megijesztett, amit korábban mondtál a viselkedéséről, nehogy bántson téged még a végén...

nyilván nem tudod kicsalogatni szakításhoz valami nyilvánosabb helyre, de esetleg magaddal vihetnéd valamelyik barátnődet, vagy haverodat, hogy kint várjon rád, amíg végzel, persze nem kell szólni róla a barátodnak, nehogy emiatt guruljon el a gyógyszer, csak a közelben legyen valaki nem túl feltűnő helyen

nem akarok vészmadárkodni, valószínű nem bántana, de biztos nem írtál le mindent róla ide és te ismered annyira, hogy megfontold ezt a taktikát

ha valaki ennyire instabilnak tűnik, akkor sajnos elkell gondolkodni ilyeneken, hacsak elenyésző alapja is van, nyilván az a fontos, hogy ne legyen bajod, de szakítani meg muszáj ugye

2019. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Tudom szakítani kell.

Annyira rossz a kedvem. Egész nap csak sírok. Tényleg nem illünk össze és nem tartana örökké ha most együtt is maradunk. Én is nagyon csúnyán viselkedtem tegnap az a baj :( Annyira szerencsétlen helyzet ez...

2019. dec. 30. 13:49
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
miben jó ennyire, hogy ennyire szereted? bocsi a kérdésért, de ahogy én eddig látom ő egy senki :/
2019. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Mikor megismerkedtünk nagyon jól elvoltunk, jól éreztük magunkat együtt. Kedves volt, alig vártuk a találkozókat, ha nem talàlkoztunk, folyton neten irogattunk egymásnak egész nap. Azt mondta mivel látja rajtam a változást, ő is igyekszik változtatni néhány szokásán, mert szeret velem lenni és nem szeretné ha mással lennék. Állandóan ő járt az eszemben. A szex szuper vele... Akkor kezdődtek a gondok mikor nekem nem lehetett elmondani a véleményem, mert azt mondta nem érdekli a hülyeségem, meg gyerekes vagyok stb ha nem tetszett nekem valami. Így sosem lett beleszólásom semmibe. Azért mikor egy dolgot elmondtam 20x hogy zavar és abszolút figyelembe se vette, nem hiszem hogy csodálkozni kell, hogy betelt nálam is a pohár. Azt is mondtam már neki ha az exével akar lenni,legyen vele, ha ez a baja. De azt mondja utálja őt. Akkor ne hozzá hasonlítgasson engem...
2019. dec. 30. 16:28
 50/56 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem elég egyértelmű, hogy ennek a pasinak te nem vagy más, mint egy ürítőlyuk.

Családját, barátait ismered? Bemutatott valaha valakinek?

Mégis, azon kívül, hogy az elején úgy tett, mint aki figyel rád, amíg meg nem kapott, meg most mondjuk jó a szex, azon kívül mi tart még mellette?

Elég egyértelmű, hogy pszichológiailag valami nincs rendben vele. Nem rendőr vagy határőr véletlenül? Mert nekem volt határőr pasim, az sem volt teljesen komplett, sőt kb 100 métert nem tudott lefutni, olyan puhány volt... mégis átment minden vizsgálaton...

Szerintem egy dolgot tehetsz, amit Te is megfogalmaztál. Új év, új élet, ennél bármikor talàlsz jobbat. Ha a szex hiányzik, még mindig megtarthatod fuckbuddynak (bár mivel érzelmileg benne vagy, én nem ajánlanám. Inkább egy vibri...).

Ez jobb nem lesz, a srác meg tényleg beteg.

Sok sikert, és később rájössz majd, hogy életed legjobb döntése volt.

2019. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!