Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtom semmilyen programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom semmilyen programot nem akar, mert ki kéne mozdulni. Nagyon unom màr az otthon ülést. (? )

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt. Szó szerint sosincs semmilyen programunk. Még arra sem hajlandó, hogy elmenjünk sétálni. Vagy nálunk vagy nála vagyunk, akkor tv, kaja, filmezés.. Eleinte elvitt vacsorázni, de se egy mozi, vagy bármi nincs. Nem a pénzen a múlik, nem is arra hajtok, már azt is felajánlottam neki, hogy fizetem magamnak ha elmegyünk valahova. Én sem drága programokra akarok menni de szerintem ez nem normális. Akárhányszor felhozom, mindig azt mondja hogy ő ilyen és ha nekem ez nem tetszik keressek mást. Nyáron sem szokott kimozdulni. Én sem járok bulizni mert nem szeretem, de vágynék új élményekre. Az ünnepeket is utálja. Karácsonykor se mondott annyit se hogy boldog karácsonyt. Mit csináljak így? Nem lehet vele beszélni. Nem hiszem, hogy akkora igényeim lennének...

23N


2019. dec. 29. 21:54
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
67%
Fogadd el, hogy ennek a kapcsolatnak vége. Vagy ő, vagy a pszichés egészséged, harmadik verzió nincs.
2019. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
75%

Nem illetek össze, ez ennyi szerintem. Nekem egy ilyen férfi kb. főnyeremény lett volna, mert többek között a "programkényszer" miatt nem ment a párkapcsolatosdi, amíg foglalkoztam vele.

Próbálj meg mást keresni, és hagyd, hogy ő is megtalálja a hozzá illőt, ha egyáltalán még akarja.

2019. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
68%

#12


A programkényszer az tényleg szar dolog amúgy, de ezt a "buliarcok" meg a szociális alkatok nem fogják megérteni :)

2019. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen igaza van. Ő ilyen, ezt vagy elfogadod, vagy keresel olyat, aki neked megfelel. Nem lehet, és nem is kell egy embert megváltoztatni. Keress magadhoz illő párt!
2019. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Mert az teljesen normális hogy az exe miatt büntet engem. Ezért ül egész nap a laptop előtt egy sötét szobában. Ha nála vagyunk még a redőnyt sem lehet felhúzni basszus. Bocsánat, hogy néha ki szeretnék menni a napfényre vagy emberek közé.
2019. dec. 29. 22:45
 16/56 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a gyakori tele van ugyanilyen életunt, magánakvaló, magányos emberekkel. Akik azon keseregnek, hogy miért nem haltak még meg. Biztos bennem van a hiba, hogy szerettem volna közös élményt azon kivül, hogy kaját rendelünk a sötét szobába.
2019. dec. 29. 22:48
 17/56 anonim ***** válasza:
46%

#22:36 vagyok, én is azonnal fordítom el a reluxát, ha naposabb az idő.

De most komolyan, mire számítottál? Hogy egy ilyet rábeszéléssel vagy veszekedéssel meg lehet oldani? Majd attól lelkesen fog veled koslatni ide-oda? Hogyne. Háta közepére sem kívánja a kimozdulást, ha ennek ellenére magára erőszakolná, az olyan is lenne. Valószínűleg az exével sem rajongott ezért, és úgy érzi, hogy kitette magát a sok számára utálatos, nem kívánt dolognak, aztán csak szívatta magát fölöslegesen. Átérzem...

2019. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Na akkor keresd fel őt, én legalább nem vagyok hozzád hasonlóan egy életunt, besavanyodott, lelki nyomorult ember akinek annyi az élete hogy itt irogat non stop. Még én vagyok a hibás, hogy nyáron mondjuk kimennék a parkba. Nevetséges ez már komolyan mondom. De persze neki igényei vannak, hogy én miben változzak, ő sem semmit nem tesz értem. A szülinapomon sem köszöntött fel. Tudom ez is normális. Minek szülinap? Minek tél? Minek nyár? Minek élünk??? Azért hogy a net előtt töltsük az életünket? Hát még én szégyelljem magam, mert elmennék kirándulni egy fél évben egyszer? Mindig én alkalmazkodjak mindenben, ő meg szarik rám? Milyen kapcsolat ez? Max szexelünk és ennyi. Nagyon ki vagyok akadva és betelt nálam a pohár. Úgyhogy nekem ne oszd az észt. Éld a szánalmas életed és tűnj el innen.
2019. dec. 29. 23:03
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Jajj persze biztos nagyon szereted...


Ha ilyen szar életet akarsz és ez neked jó akkor maradj vele de többé ne panaszkodj.


Ha viszont nem az átlag szánalmas néphez tartozól akkor szakíts

2019. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
#19: Láthatod hogy mások szerint is az a normális amit ő csinál. A sok depressziós idiótàval már tele a hócipőm.
2019. dec. 29. 23:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!