Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtom semmilyen programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom semmilyen programot nem akar, mert ki kéne mozdulni. Nagyon unom màr az otthon ülést. (? )

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt. Szó szerint sosincs semmilyen programunk. Még arra sem hajlandó, hogy elmenjünk sétálni. Vagy nálunk vagy nála vagyunk, akkor tv, kaja, filmezés.. Eleinte elvitt vacsorázni, de se egy mozi, vagy bármi nincs. Nem a pénzen a múlik, nem is arra hajtok, már azt is felajánlottam neki, hogy fizetem magamnak ha elmegyünk valahova. Én sem drága programokra akarok menni de szerintem ez nem normális. Akárhányszor felhozom, mindig azt mondja hogy ő ilyen és ha nekem ez nem tetszik keressek mást. Nyáron sem szokott kimozdulni. Én sem járok bulizni mert nem szeretem, de vágynék új élményekre. Az ünnepeket is utálja. Karácsonykor se mondott annyit se hogy boldog karácsonyt. Mit csináljak így? Nem lehet vele beszélni. Nem hiszem, hogy akkora igényeim lennének...

23N


2019. dec. 29. 21:54
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
0%

#20


Ja, ja az igazi élet az olyan, hogy #yolo #swag! Eöööö de menőőő.



Vagy sem.


Egy sereg dolog van amit szűkebb körben valamelyiktek otthonában is lehet játszani vagy csinálni.

2019. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
játszani?? :D mi semmit sem csinálunk csak ülünk, tévézünk, eszünk, szexelünk. Mivel másra otthon sem hajlandó. Ez egy sereg dolog jogos :)
2019. dec. 29. 23:12
 23/56 anonim ***** válasza:
55%

#22


Valahol a kettő között lenne az igazi jó arany középút. Nem ez, mert ez kevés, de nem is a yolo-swag, magamutogatás amit itt néhány válaszoló propagált, hogy az mennyire király meg menőség.

2019. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

Igen, végre volt egy normális mondatod. A középutat kellett volna megtalálni. Csak ehhez neki is engednie kellett volna, nem csak nekem. Mert szerintem az továbbra sem normális, hogy mindenben csak én alkalmazkodok és ha nem tetszik nekem valami, akkor el vagyok küldve a francba.

Én nem vagyok magamutogató, nem azért akarok vele lenni bárhol hogy azt mutogassam neten. Semmilyen képet nem rakok fel facebookra és sehova. Magamról sem. Nem ez a célom. Kiegyeznék mondjuk havi egy kimozdulással. Vagy két havonta egy alkalommal...

2019. dec. 29. 23:20
 25/56 anonim ***** válasza:
42%

#24


Az, hogy némelyikkel nem értettél egyet nem jelenti, hogy automatikusan "nem normális" volt a többi. Szerintem pl. a mainstream filmek 2019-ben gagyik voltak, nem érné meg egyiket sem moziban nézni, kivéve azt az egyet amit írtam.

2019. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Nem csak moziba lehet menni, ez csak egy példa volt. Úgysem megyünk, teljesen mindegy milyen filmek vannak.
2019. dec. 29. 23:25
 27/56 anonim ***** válasza:
82%
Csak egy kérdés: minek vagy ebben a kapcsolatban, kérdező, ha ennyire rossz neked?
2019. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%

Te is depis leszel és be fogsz dilizni mellette.


Hát tündérem, ne cseszd el az életed mellette. Még pár év vele és rájössz, hogy mennyi mindent kihagytál és mennyi időt elpocsékoltál az életedből.


Légyszíves ne tartozz az átlag ostoba néphez.

2019. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

#27: Azt hittem kicsit alkalmazkodni fog hozzám. Ő is kért tőlem dolgokat, miben változzak, tettem érte. El is ismerte, hogy változtam. Viszont szerintem egy kapcsolat nem úgy működik, hogy nekem nem lehet véleményem mert akkor húzzak el máshoz. Igaziból ma telt be nálam a pohár. Iszonyúan ki voltam akadva. A gyomrom is fáj már. Ma akartam neki mondani, hogy szakítsunk mert nem bírom ezt tovább... Nem tudom mi legyen. Vagy holnapra ha lehiggadok átgondolom. Holnap beszélni sem tudunk mert 12 órában dolgozik, a telefont meg le kell adnia. Kedden meg éjszakás lesz.


#28: Én ma már úgy éreztem hogy bediliztem...

2019. dec. 29. 23:31
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos a felháborodásod. Mi köze van az exének a ti kapcsolatotokhoz? A másik meg, hogy komolyan miatta picsog és elvárja, hogy toleráld? Ha ennyire tönkre vágta, akkor azt neki kell helyrehoznia és nem a másokkal kicseszni.

Naná, hogy természetes, hogy legalább neked van még életösztönöd. Borzasztóan önző a barátod, te már bőven alkalmazkodtál, igazán megpróbálhatna már ő is tenni valamit, ha már kapcsolatban van valakivel, ez a kettőtök kapcsolata, nehogy már csak róla szóljon.

Ha nagyon akarsz még próbálkozni vele, akkor rávehetnéd, hogy szakemberhez menjen vagy próbálj meg beszélgetni vele mélyebb dolgokról, hátha elhallgat valamit.

De sajnos azt kell mondjam, hogy ő nem szimplán zárkózott, hanem depressziós is talán, amivel még azt mondom, hogy lehetne kezdeni valamit. De emellett borzasztóan önző, még mindig az exén szenved talán, folyamatosan kifogásokat keres, hogy miért is toj le téged és kicsit sem hajlandó kompromisszumra, kétlem hogy szeretne téged.

A helyedben én szakítanék, mert ezt olvasva se nagyon tudtam elviselni. Tudom, hogy a szeretet befolyásol most téged, de mindenki érdemel egy olyan embert maga mellé, aki azt nézi mi a jó mindkettőtöknek.

2019. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!