Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne bántson újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bántson újra?

Figyelt kérdés

A pasim egy veszekedés után megpofozott.

Nagyon megijedtem. Nem egy tróger senki egy egyébként nagyon intelligens ember és vezető beosztásban van.

25 N. 37 F


2019. dec. 31. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Vezető beosztásban? Hűha, akkor már valaki, akkor engedni kell, hogy megpofozzon.

De igenis, attól még egy tróger senkiházi.

Mi a kérdés? Erre szerintem csak egy válasz van...

2019. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt, hogy holnaptól ne hívd a pasidnak.

És igen, látszik, hogy mennyire intelligens.

2019. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem ez a fontos,csak tényleg nem egy alkoholista csöves hanem egy rendes dolgozó ember.

Nem értem miért történt ez,nagyon bánt.

2019. dec. 31. 16:21
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele. mentsd az irhád, csak rosszabb lesz, bár gondolom most megigérte hogy soha többé, meg nem is tudja mi történt vele hogy ilyet csinált. kapsz még bőven ha vele maradsz.
2019. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
#3 Akkor mi a fontos? Ha itt véded, akkor mihez kérsz segítséget? Újra meg fogja tenni, ha megint veszekedtek, ezt nem kompenzálja sem az hogy jól néz ki, sem az, hogy rendes munkája van. Én ott hagynám a pcsába, amint kezet emel rám.
2019. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Tipli.Ha nem régóta vagytok együtt, akkor főleg.De ha régóta, és most fordult elő először, akkor is.
2019. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Minden ép ember azt tenne, hogy otthagyja, így ezt fogják neked írni. Te viszont nem, mert meggyozodesed, hogy ő egy jó ember, biztos te tehetsz róla, szóval arra varsz, hogy valaki megmondja, NEKED mit kéne máshogy csinálnod. Szóval a kérdést teljesen fölöslegesen tetted fel.
2019. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok hova menni, és főleg az hogy szeretem is.

Meg akarom oldani a helyzetet nem lelépni.

2019. dec. 31. 16:54
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy nem te hibáztál, te NEM tudod megoldani a helyzetet. Az ő viselkedését nem tudod átformálni.
2019. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ezt te nem tudod megoldani.

nem tudok egyebet javasolni a jelenlegi helyzetedben( nem tudsz hova menni), hogy kezdjél el félre tenni pénzt eldurvulás esetére, hogy el tudj menni egy albérletbe. kezdd el kiépíteni a menekülő útvonalat és nehogy szülj neki, mert akkor véged .egyébként úgy gondolom és látom, hogy az ilyen verőlegények soha sem választanak egy erős, talpraesett, független nőt társnak, hanem egy ilyet mint te. és ezt nem bántásból mondom. még mindig szereted? csak gratulálni tudok. vajon ha lenne egy tényleg rendes hapsid, aki gyengéd, érzelmes és te volnál minden gondolata akkor mit csinálnál? azt is szeretnéd? vagy az balek lenne? lehet hogy hozzád ez való, meg a verés. mert olyan férfias meg macsó.

2019. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!