Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne bántson újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bántson újra?

Figyelt kérdés

A pasim egy veszekedés után megpofozott.

Nagyon megijedtem. Nem egy tróger senki egy egyébként nagyon intelligens ember és vezető beosztásban van.

25 N. 37 F


2019. dec. 31. 16:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Rendes 8 órás bejelentett állásom van,de itt mifelénk durvák az albérlet árak ,egyedül nentudom megfizetni és nem ismerek csak pár embert mert én az ország másik feléről származom és csak egy éve lakom itt.
2019. dec. 31. 17:25
 12/26 anonim ***** válasza:
Tanulj önvédelmet, de ne feltétlen tudjon róla. És amikor kell, hirtelen előveszed a tudásodat.
2019. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Magyarán függsz tőle és pitizned kell neki,mert nélküle 1nagy 0vagy!?Ha egyszer megvert meg fog maskor is!(Lehet)

Ha másodszor is megteszi akkor már lépj,mindenképp!

2019. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Mint irtam van állásom de itt ilyen árak mellett egyedül nem tudok bérelni lakast.

Ha meg hazaköltöznrk anyukámhoz az az ország másik vége és az itteni munkámat elveszítem.

2019. dec. 31. 18:02
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj drága! Nekem az az érzésem van hogy te a kifogásokat keresed, nem pedig a megoldást. Ez így nem lesz jó. Ki írtad ide ezt a kérdést, de szerintem nem olyan válaszokat kaptál amire szamítottál, mert a válaszolók nagyon helyesen azt tanácsolták, hogy ki kell lépni a bántalmazó kapcsolatból. Te valami olyasmi választ vártál, hogy ha ilyet főzök neki, meg olyan ruhát veszek fel, akkor nem fog bántalmazni. Sajnos ez nem így működik, minél jobban megalázkodsz, annál jobban vérszemet kap. Értsd meg! Ki kell építened egy olyan életet, hogy megtudj állni a saját lábadon. Gondolkozz sokat, de ne azon hogy mit rontottam el, hanem azon, hogyan pattanhatsz meg.
2019. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%
Akkor hagyd, hogy halálra verjen. Majd statisztika leszel. Ostoba pitsa.
2019. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát eltudnál menni igazából, van megoldás, csak jaj túl nagy erőfeszítés lenne, hogy összepakolj, hazaköltözz, új munkát keress. Persze lehet ez nem egyszerű, főleg a munkakeresés de NEKED legalább van lehetőséged és még mindig jobb mint rettegni, hogy mikor üt meg újra.

És de az, egy tróger senki csak öltönyben

2019. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen kérlek, hogy ne akarj tőle gyereket. Most még nem érted meg hogy miért, de hallgass rám.
2019. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ott ahol laktam ott nem volt munkam ,és ha hazamegyek anyukám szívesen lát de vissza fejlődés lenne munka terén nulla egy szabolcsi kistelepülés.
2019. dec. 31. 18:27
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Remek, akkor elsőre ne lakást bérelj, hanem szobát. Mi a végzettséged? Mit dolgozol most?
2019. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!