Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne bántson újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne bántson újra?

Figyelt kérdés

A pasim egy veszekedés után megpofozott.

Nagyon megijedtem. Nem egy tróger senki egy egyébként nagyon intelligens ember és vezető beosztásban van.

25 N. 37 F


2019. dec. 31. 16:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szobát nem bérelhetek,csak önálló lakast ,van két kutyám és másokkal nem túl barátságosak.

Pénzügyi szakügyintéző a végzettségem,de gyártásban dolgozom most,nem ehhez kapcsolódóan.

2019. dec. 31. 22:38
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Két barátságtalan kutyával lakást sem biztos, hogy tudsz bérelni. Nézd, adhatjuk itt neked az ötleteket, valójában te arra rendezkedtél be, hogy ki legyél neki szolgáltatva. Sikerült. A kérdésem már csak az, hogy ha megint megüt,akkor mi lesz? Hány verés kell neked ahhoz, hogy lépj?
2020. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És ha a kutyák mennének anyukádhoz amíg össze nem szeded magad és tudsz olyan lakást/házat biztosítani ahova ők is mehetnek veled? Addig meg jó az a szoba is neked, távol ettől a falloszkalaptól. Teljesen megértem hogy nem szívesen szakad el az ember a kutyáitól, nekünk is van kettő. De ebben a helyzetben az ő érdekükben is menekülnék amilyen gyorsan csak tudok. Nekik is jobb ha a gazdájuk x év múlva is mellettük lesz, és nem veri halálra egy senkiházi. Lehet hogy túlzásnak tűnik, és nem ijesztgetni akarlak, de komolyan veszélyben vagy, és nem szeretné szerintem itt senki ha te lennél a következő "megölte élettársát" a hírekben. Említetted hogy anyukád szívesen fogadna, ezek szerint jó a kapcsolatotok, igaz? Biztos vagyok benne hogy ő sem mondaná neked hogy persze kislányom, maradj csak ott nyugodtan. Barátaid vannak ott a környéken? Nincs valaki akinél meghúzhatnád magad?
2020. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Anyukám szívesen fogad és jo a kapcsolat ,de egyszoba-konyha-furdo kis lakás,örülök ha engem befogad,nemhogy plusz két kutyát.

És anyagilag sem tud segiteni,ha hazamegyek és nem találok állást ott.

El avgyok keseredve

2020. jan. 2. 13:41
 25/26 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz? Facebookon vannak albi kereső csoportok, hátha találsz valamit. Van egy Állatbarátok (?) csoport is (vagy valami ilyesmi néven fut), ott hátha könnyebben találsz olyan helyet ahol a kutyáiddal lehetsz. Nagyon drukkolok hogy meg tudd oldani valahogy :/
2020. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Keresgélek

Legvégső megoldás ha a kutyákat elajandekozom és haza költözök anyukámhoz.

Normális albérletet sem könnyű találni,nemhogy állatbarátot.


A város Debrecen.

Anyukám ahol lakik az egy szabolcsi kisebb település.

2020. jan. 2. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!