Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 napja nem válaszol nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja nem válaszol nekem a párom. Mitévö legyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem szórakoznak velem. Hogy gerince nincs szakítani.

Eddig mindennap ő elvárta, hogy 10x beszéljünk+ az üzentek. Most meg les*ar. Ha nem keresem ő nem keres, ha talán elértem leráz, távolságtartó.

2 éves kapcsolat. Kapcsolatunk nem fejlődik, pedig elmondtam, hogy ideje lenne magasabb szintre lépni. Ezt eddig ő is akarta.



2019. dec. 31. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez tök szemét dolog, hogy hagy téged őrlődni. De azért sejted mi a pálya. Mégis megérdemelnél egy beszélgetést, amelyben őszintén elmondja, hogy miért akar szakítani.


Én a helyedben írnék neki egy kis levelet, amely kb. így néz ki: "Ha már neked nincs gerinced lezárni ezt a kapcsolatot tisztességesen, akkor megteszem én. Boldog új évet neked is!"

2019. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Látta, de nem ír, vagy el se olvasta?
2019. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mindkettő.

Sokàig nem nézi meg, pedig aktív, aztàn nem vàlszol.

2019. dec. 31. 23:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez ennyi volt szerintem, pár napig még várj aztán engedd el. Mindenesetre két év után ez nagyon gerinctelen dolog lenne ha tényleg nem történt köztetek semmi nagyobb vita.
2020. jan. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A gerinc nagyon sérülékeny szerv, de ritka, hogy valakinek van, aztán elpárolog. Szóval te egy féreggel töltötted eddig az életedet. Pazar.
2020. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így egy pasival egyszer nem írt, nem válaszolt, egyszer csak azt láttam hogy barátnőjével rakott ki képet,hogy milyen boldog. Szerencsére nem volt olyan komoly még.
2020. jan. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 Nekem is volt ilyen, 3 hónapot elpazaroltam egy ilyen fa$zkalapra, de időben léptem.

Viszont a kérdezőnek ez egy 2 éves kapcsolat (vagyis valszeg csak volt), ez így azért még durvább :S

2020. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ideje elengedni. Ilyentől mit vársz még?
2020. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!