Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran találkoztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran találkoztok, csináltok programokat párotok családjával?

Figyelt kérdés

Én hetente egyszer, vasárnaponként találkozom a szüleimmel, mivel 50 km-re laknak és hétköznap dolgozom.

Ellenben a párom családjával nagyon sokszor találkozunk.

Úgy érzem, hogy néha már túl sokszor és ha véletlen valamire nemet mondtunk, akkor úgy érzem, hogy rosszul esik nekik, megsértődnek.

Mi a helyes arány?

Karácsonykor is többet voltam az ő családjával, mint a saját családommal, és most hogy végre egy nap pihenhetnénk ma is azt várták, hogy menjünk át vacsorázni.

Nálatok hogy működnek ezek a dolgok?


2020. jan. 1. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapesten élünk. A férjem anyukája a szomszéd kerületben lakik, általában 2 hetente vasárnap megyünk hozzá ebédre. Az én szüleim 200km-re laknak, 1-2 havonta megyek haza, mikor hogy jön ki, néha ritkábban. Általában jön velem a férjem is, de van, hogy csak egyedül megyek egy hétvégére.

A heti 1 szerintem rendben van, nekem személy szerint fura, hogy "nagyon sokszor" találkoztok a szülőkkel. A testvéremék is Budapesten élnek, és bár kifejezetten jól kijövünk, vele is csak néhány hetente találkozok.

2020. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nekem is furcsa és fogalmam nincs más családokban mi a megszokott.A legrosszabb az, hogy ilyenkor mindig érezhetően lelkiismeretfurdalást akarnak okozni, hogy ejnye elhanyagoljuk őket.

Én ezt nem tudom hova rakni, az én családom teljesen más.

Páromat is látom sokszor, hogy zavarja amikor lenne egy napja pihenni és azt is betáblázzák neki.

2020. jan. 1. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi kb 2-3 hetente megyünk az én családomhoz, és 2-3 hezente az övéhez. Ezt is soknak érezzük, de nem tudunk még elszakadni jobban. Rengeteg az ünnep vagy a közös tennivaló.


Hétköznaponként viszont tuti csak úgy mennék át szülőhöz, ha emiatt szabad maradhat a hétvége. És biztosan nem mennék anyucihoz minden héten 😃 tényleg ez a 2-3 hét is túl sűrű. Elég lenne a havi 1.

2020. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyuval és a nővéremmel ( ők együtt laknak), kb 3 havonta talàlkozom. Most ott szilvesztereztünk a férjemmel nàluk, tàrsasoztunk, dumàltunk. Apàmmal nem tartom a kapcsolatot, 8 éve nem is làttam. Az esküvőnkön utóljàra.

Anyósommal évente 2x talàlkozom, ő jön hozzànk nyàron a férjem szülinapjàra, illetve mi együtt pedig szenteste megyünk hozzà. Amúgy a férjem havi 2x beugrik hozzà 1 óràra munka utàn. Nagymamàjàhoz évente egyszer megy ( húsvét). Ennyi.

Én nem vagyok tàrsasàgi ember, a férjemmel kettesben a legjobb, de egyedül is jobban szeretek lenni mint màs emberekkel. Főleg ha többen vannak. Így vagyok összerakva😂 Nem szeretem a kötelező pofavizitet. Hétvégeken többnyire pihenni szeretünk itthon. Ha nem, akkor kettesben csinàlunk programot.

2020. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!