Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért hazudik?

Figyelt kérdés

Elköltözött tőlem, egy albérletbe, azt mondta nem akarja hogy vége legyen, és ha össze szedtük magunkat lelkileg akkor szeretné újra kezdeni velem. De csak este hív, hogy mi van velem, és csak este akart találkozni velem. És inkább az életét akkarja rendbe rakni folyton játszik a gépén és mikor mondtam neki hogy jó lenne együtt tölteni egy napot, azzal jött mosnia kell és takaritania meg sok a dolga és majd este találkozhatunk. Persze mikor együtt éltünk mindig azért veszekedtünk hogy nem nagyon veszi ki a részét a takarításban mert volt nem egyszer olyan nap hogy ithon volt egyedül egész nap és csak videókat nézett és semmit se csinált de amióta egyedül él, azzal jön takarítgat meg kaját kell vennie hogy legyen otthon neki, szóval sokszor van kifogása miért nem akar találkozni velem és hogy ha elrendezte a dolgait akkor és az este van és olyankor én mondom le, mert rosszul esik hogy mintha az utolsó lennék a listán. Mert ha tényleg szeret és újra akarna velem kezdeni valamit, vagy fontos vagyok neki akkor miért saját maga lett az első én meg az utolsó és távolságtartó lett velem. Ennyi erővel lehetne őszinte és mondhatta volna akkor soha ne keressük egymást vagy ilyesmi.



Ja és azért szakítottunk, mert sokat veszekedtünk házimunkán, pénzen, közös programok hiányán és végül már a sex miatt is.



2020. jan. 2. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg most ezt akarod ujra vissza ??
2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég legyen eszed.


Mennyi idődet akarod még elpazarolni?

2020. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Atyaeg legyen eszed hagyd a fenebe
2020. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami a múltban probléma volt az ha újra osszejottok előbb utóbb ugyanezek a problémák jelentkeznek és hopp daje vu kezdodik elorol minden... mert egy ember nem valtozik a halott kutyát sem lehet feléleszteni a ti kapcsolatotok ha össze jonnetek max 3 hétig lesz jó meg sokat is mondtam utána jelentkeznek a problémák amit ő ugyanígy fog kezelni... keress normalis pasit és hagyd ezt a sracot ....
2020. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor ő valójában már nem is akar engem?
2020. jan. 2. 17:39
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem szeret ez neked nem tűnik fel? Kereshetnél normális pasit aki törődik az érzéseiddel. Az meg gondolom nem kell ne csodálkozz ha így jársz.
2020. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!