Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma észrevettem pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma észrevettem pár hónap együttélés után, hogy párom nem mos kezet nagyWC után sem. Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ráadásul mikrobiológus vagyok és pont én tudom legjobban, hogy mit jelent átadni különböző felületekre a sok baktériumot és mit jelent a fertőtlenítés. Párom körülbelül egy! nem túlzok másodpercig folyatta rá a vizet,(mint halottnak a csók) amit hallva én sikitofárszt kaptam és visszaküldtem kezet mosni, de kb. kiröhögött és szerintem legközelebbi alkalomkor nem fogja megtenni. Egyszerűen undorodom attól, hogy hozzányúl a közös dolgainkoz, ételeinkhez, sőt utána magához, amit majd belém helyez.
2020. jan. 5. 07:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor már nem csak mikrobiológus, hanem óvónéni is lehetsz. Legalább felkészült leszel, ha gyereketek is születik.
2020. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Akkor amikor hallod a wct, bemész hozzá és együtt kezet mostok. Ha meg büdösen fekszik be az ágyba akkor majd kimosod a lepedőhuzatot stb.
2020. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés szövege alapján együtt éltek, vagy szoktatok sokat egymásnál aludni. Az ismerkedési fázisban nem tűnt fel, hogy ne jusson el idáig a kapcsolat, hisz nagyon nem illetek össze.

Nem gyerek már, hogy ez alakuljon, az egész életed egy küzdelem lesz ezen a téren.

Mennyire lehet tiszta a füle, a p*cse, a segge, a lakása... Ááááá!

Sok sikert és kitartást!

Egy cseléd leszel jó eséllyel egy életen át.

2020. jan. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha ennyira alap dolgot alkerül, akkor a fogai sem lehetnek annyira rendben, mint hiszed. Nem érezted a múltkori csók alkalmával a múlthónapban elfogyasztott ételek ízeit a szájában? Ezt úgy mindenféle hányinger meg hasonló nélkül kérdem :X nem megy blöeee....
2020. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Fogat mosni szokott meg szájvizezni, szóval nem.

Most odamentem hozzá mondani, de nem volt túl boldog, igaz kicsit feldúltan és kioktatóan magyaráztam, végül elküldött, hogy "hagyjam a hülyeségekkel".

Nagyon jó...

2020. jan. 5. 08:35
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell oktatni, nem kell nevetni. Közölni kell, hogy ezt kérted és mivel nálad ez egyfajta "deal braker", szeretnéd, ha komolyan venné. Aztán ha komolyan veszi, akkor megköszönöd szépen, ha nem, akkor meg a semmit köszönöd meg szépen és szétmentek.

Igen, nyomorult vég egy kapcsolatnak, ha ilyen apróságon csúszik el, de van ilyen.

2020. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

csinálj neki fasírtot. Miután megette közöld vele, hogy egész nap viszket a feneked. Vagy fasírtgolyó gyúrás közben kidobtál valami szemetet és beleesett valami. Aztán ki kellett venned.

Majd megláthatod mit reagál rá. Ha semmit nem reagál, mert közömbös, akkor nem fog megváltozni. Nyugodtan közöld vele, ha valami csípi a csőröd. A kapcsolat kompromisszumokon alapul.

2020. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és gyerekkorom óta vécé előtt és után alaposan kezet mosok. Nem értem hogy lehetnek ilyen igénytelen emberek. Ebbe bele fogsz zakkanni hogy állandóan azt figyeled mit fog meg és mit törölgess utána.


És tudod mi a legszomorúbb? Az ilyen ember nem fog változni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.🙂

2020. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szépen lassan, de biztosan, a pasik többségét rá kell szoktatni együttélés során, a helyes tisztálkodásra, amit tudnak is, csak éppen elsunnyogják. Én azt szoktam mondani neki, hogy nem azt mondtam hogy vizezd be, hanem mosd meg, rendesen. Fürdéskor kedvencem amikor azt se tudja milyen bőrtípusa van, de folyamatosan olyan tusfürdőt használ, amitől még ragacsosabb lesz a bőre, és nem érzi hogy rohadt büdös marad a hónalja, mert nem használ fürdőpamacsot, ami levakarná az izzadásgátló maradványait. Nem bántani akarom a pasikat, de tessék hallgatni a nőkre, mert ők ezt jobban tudják, el kell fogadni a tanácsaikat.

Tisztelet annak a 10%-nak aki normálisan ápolt.

2020. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Fuj de gusztustalan!

Tehat izzadtan, a budos labaval melled bujik es a sza*** kezevel simogat?! Hogy van ehhez gusztusod? Marmint ertem, hogy fel vagy haborodva es nem tetszik a dolog, de ezek szerint nem elegge, mivel az ilyet normalis esetben azonnal kizavarjuk az agybol zuhanyozni!

Szamomra a higienia nagyon fontos! Ha ez egy ferfi szamara teher, akkor felolem lehet a vilag legjobbkepu pasija, tuti nem engednem, hogy hozzam erjen! Fuj!

2020. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!