Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma észrevettem pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma észrevettem pár hónap együttélés után, hogy párom nem mos kezet nagyWC után sem. Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ráadásul mikrobiológus vagyok és pont én tudom legjobban, hogy mit jelent átadni különböző felületekre a sok baktériumot és mit jelent a fertőtlenítés. Párom körülbelül egy! nem túlzok másodpercig folyatta rá a vizet,(mint halottnak a csók) amit hallva én sikitofárszt kaptam és visszaküldtem kezet mosni, de kb. kiröhögött és szerintem legközelebbi alkalomkor nem fogja megtenni. Egyszerűen undorodom attól, hogy hozzányúl a közös dolgainkoz, ételeinkhez, sőt utána magához, amit majd belém helyez.
2020. jan. 5. 07:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szívbajos, a férjemnek néha szoktam mondani, amikor úgy érzem, hogy "drágám, most menj el zuhanyozni, büdös vagy" (általában miután a barátaival volt valahol iszogatni félévente egyszer, vagy nyáron miután egy izzasztó nap után akarna hozzám bújni). Ugyanezt megtenném a kézmosással is, hogy "drágám, ne érj most hozzám, amíg kezet nem mostál. Meg úgy lehetőleg semmihez sem". Ha erre ilyen gyerekes a reakciója, hogy hagyjam ezekkel a hülyeségekkel, ne vegzáljam már, akkor igenis beleállnék, összevesznék vele bevallanám, hogy undorodom ettől, és a végén mondanám, hogy hacsak nem éri el az alap higiéniai szintet, kalap-kabát. Nincs szükségem egy jó kis hüvelyi fertőzésre mert ő a kakás kezével akar ujjazni.
2020. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#17:

"A kapcsolat kompromisszumokon alapul."

Már elnézést de, ha nincs kapcsolatban akkor sem kéne ennyire igénytelennek lenni...

Kíváncsi lennék, egyedülállóként ki mosta az ágyneműjét.

2020. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
47%
És ilyen faszik kellenek a nőknek... Én igényes vagyok, mindenféle wc után szappannal mosok kezet és szétszakadok mégis mert nem kellek annak akibe szerelmes vagyok....
2020. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 22 Esélyt azért meglehet adni!

Tudom, talán te a divat Rtl klub, meg hasonló műsorokon nevelkedtél, ahol minden 2.hír, hogy xy szakított, de a normális kapcsolatok így működnek jól. Megbeszélik a problémát. Ha nem megy, akkor véget vetnek neki.

Ma is tanultál valamit!

2020. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Rockarc ***** válasza:
64%

A viccben szoktak azt mondani, hogy a melos a WC-zes elott mos kezet, az irodista meg utana. Valszeg neki mas a fogalma a koszrol es a gyerekszobaja sem volt tokeletesnek mondhato. A problema ott van, hogy fizikai munka vs mikrobiologus, hiaba a szep eszmek meg a szerelem, boven a szinted ala valasztottal. Ennel joval nagyobb kulonbsegek is lesznek koztetek. Megvaltoztatni valakit pedig nem lehet. Plane, ha ellenall.


En a helyedben nem kezdenek ferfi atnevelesbe, hanem a kovetkezo erdeklodonel joval nyitottabb szemmel jarnek. Nem veletlenul nezik a nok a kormoket legeloszor, tok mindegy, hogy milyen fizimiskaja van a masiknak. A ferfiak nagy resze meg pislog, mint a hal a szatyorban, hogy nincs szikra, pedig o szep, meg gazdag, meg magas, meg a fene tudja meg micsoda, de ranez egy no a kormeire es mar bukta is a randit. Nalad is bukott volna mar az elejen, ha jobban figyelsz. De sebaj, ez is egy tapasztalat.


43F

2020. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem mos kezet, azt mondja, hogy nem a kezével törli a szaros seggét, hanem wc papírral... Hiába mondtam a baktériumokat stb.. Kb kiröhög. Te mivel érvelsz, kérdező?
2020. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!