Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem főz rendesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem főz rendesen?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, és a barátnőm állandóan azt hajtogatja, hogy ő főzne szivesen csak én válogatós vagyok.. Vannak kajak a fejemben, de szerinte azok mar unalmasak. Van legalabb 3 recept könyv is amibol siman kitudnank valamit talalni kompromisszummal, mert igaz hogy valogatos vagyok. Mondom neki hogy akkor mondogasson kajakat amit fozne, es csak annyit mond ra hogy mondjak en mert en vagyok a nagy valogatos...Vegtelen körforgásban megy ez,sztem egy nonek, aki mellesleg anyuka es haziasszony szerepet akarja betolteni, illo lenne feltalalnia magat.
2020. jan. 8. 19:35
1 2
 11/20 gublug ***** válasza:
94%

Sajnos lejarattad magad rendesen.

A kerdesben benne van a valasz:

Eloveszed a 3 recept konyvet, te kivalasztasz 31 etelt es megkered szepen, hogy ezeket fozze.

2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőd nem az anyukád, te pedig testileg nem egy 5 éves takonygyerek vagy, hogy a valagadat is másnak kelljen kitörölnie.


Szépen találd fel magad, főzz magadnak és akkor nem kell másnak hallgatnia a hisztidet.

2020. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok főzni, de egy válogatós pasitól agyfaxt kapnék. Tudod, ki főzzön neked:D
2020. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjem családjától azt tanultam hogy aki nem főz az nem válogat. Ha válogatsz főzz magadnak. Nagy igazság!
2020. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Pfuu már lassan 10 éve főzök de meg mindig nemtudtam megszeretni.Megkérdezem a férjem mit fozzek kedvesem ma..nekem mindegy..haza jön,de miért ezt főzted?Én kérdeztem!Minden alkalommal a mindegyet valaszolja emellett válogatós is,hust hússal enne csak.Kozbe lettek gyerekeink is,azt főzök amit ők szeretnek.
2020. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Na erről gyorsan szokj le.

Ez nagyon idegesítő egy idő után. Exel is ez volt, finnyás volt, mentünk a boltba vásárolni kérdeztem mi enne mindegy. Felsoroltam 4 fajta kaját amit szeretünk mindketten s csak egy vagy 2 dolog kell hozzá de egyik se tetszett. Jó akkor válasszon ő. Sokszor másfél órát bolyongtunk mert nem jutott semmi eszébe. Végül eluntam s én döntöttem.

Ezekből az alkalmakból az lett keveseltem a normális együtt töltött időt ő meg frusztrált lett mindig én döntöttem. Mert döntésképtelen volt a boltnak meg van nyitvatartási ideje!

Szóval nyugodtan írd le melyik nap mit akarsz enni s kész egyszerű nem naponta bajlódsz vele.

2020. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt így. Aztán meguntam és főzni kezdtem, amit én ennék aznap, férjem meg majd megeszi ha éhes. :) néhány napnyi szendvics evés után rájött, hogy tulajdonképpen szinte mindent szeret, csak az anyós pajti mindent ráhagyott gyerekként.
2020. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26%
Én mindennap 2 gyerek mellett azt is főzök amire a párom vágyik és ő mondja meg nem én. Nem sorolgatok semmilyen étlapot neki... Azt kapja amit kér. Ha szeretnéd hogy főzzön kérd azt amit szeretsz ne a párod találgasson!
2020. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Találd fel magad, ne legyél életképtelen :D Nekem ks válogatós a barátom, de nem várja el, hogy főzzek neki. Kedvem lenne, de rohadtul elveszi a tény, hogy kevés dolog van amit megeszik. Nem hiányzik, hogy meglepem valamivel aztan kiderül, hogy nem kér mert ezt vagy azt nem szeret belőle.
2020. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
69%
Na az en ferjem pont ilyen valogatos fajta.Nagyon keves dolgot eszik meg,es az elozo napit sem hajlando megenni,akkoriban nem idegesitett h finnyas.De szuletett egy gyermekunk es most mar pont le**arom h tetszik vagy sem neki mit fozok,mert az a lenyeg h a gyerek megegye.Orulok h ha van idom es energiam fozni.Raadasul o az a fajta ember akinek semmi sem jo es mindent kritizal.Sosem szerettem fozni,de a ferjem megutaltatta velem.Annyi valtozas van h mar mast is kenytelen megenni, mert az van es kesz.Lenyeg a lenyeg, akkora egy pup a haton tud lenni egy ilyen ferfi mint te is kerdezo h a nonek elmegy a fozes gondolatatol is a kedve.
2020. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!