Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19 éves fiú vagyok, barátnőm 17 éves. Fél éve együtt vagyunk, de az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk egymástól. Nagynehezen kinyögte, hogy az zavarja, hogy én játszok állandóan és nem foglalkozok vele, holott ez nagyon nem igaz. Hétvégén 0-24 együtt vagyunk, abból kb 1 vagy 1,5 órát játszok, amikor itt van nálunk/mellettem. Az a baja vele, hogy nem foglalkozok vele és ha nem vagyunk együtt, akkor nem írok neki vissza 1-2 perc alatt. Én nem tehetek róla, hogy őt nem köti le semmi. Valakinek tipp, hogy mit lehetne tenni ezellen, mert már a szakítás küszöbén állunk ez a hülyeség miatt. Valaki?

2020. jan. 8. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Legalább ha melletted van ne játssz már...
2020. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez neked hülyeség...

Amikor együtt vagytok mi a francnak játszol? Nem találod a nőt sokkal érdekesebbnek, mint azt a szar PUBG-t?

A hétköznapokban meg törekedned kéne rá, hogy találkozzatok. Akár csak 1-2 órára beülni valahova. Ha nem is minden nap, de 2-3 naponta igen.

Az rendben van, hogy nem válaszolsz gyorsan az üzenetekre. Lehet, hogy zavarja, de valójában előnyödre válik, mert nem ugrasz rögtön és látszódik, hogy időt kell szakítanod rá, nem pedig egész nap várod mikor keres.

2020. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Emberek, mindenkinek szükséges egy kis énidő. Nem a kérdező hibája, ha a csaj ennyire érdektelen, hogy még egy könyvet se hajlandó kézbe venni vagy rejtvényt, hogy lefoglalja magát.

Kérdező, őt nem tudod megváltoztatni, ha ő nem akar változni. Elmondhatod neki a problémád, de ő még szerintem agyilag nagyon gyerek.


Nem jósolok semmi jót így.

2020. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha ott van a csaj,akkor miért nem vele játszol? a láynok szeretik, ha foglalkoznak velük, eszembe nem jutna játszani így sem, hogy 0-24-ben együtt vagyunk, ha velem vana csaj.. ennyire azért ne legyél már tapló!


Oké ha 1-2 percig nem írsz és ez a baja, akkor megbeszelhetned vele, hogy mindenkienk kell Énidő ahoyg előttemszóló is emliettte szoval ne piszkáljon emiatt...DE ha együtt vagytok ne játsz 2 óra mínusz az nagyon sok (mert kell 30 p mge bekapscolod agépet elinditd a jatékot bekészited avizet stb szova) meg is erdemled h egyedul legyél.... Bnőd pedig okos lány és terelhető...de te egy kocka tapló vagy!

2020. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen sok időt szoktam rá fordítani, hisz szeretem. De most az se jó, ha sülve főve együtt lennék vele. Ahogy írtam 0-24 vele vagyok hétvégén, sokszor szoktunk csavarogni szóval nem vagyunk otthon ülősek sem.
2020. jan. 8. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

4. váalszoló vagyok! Látom nem értessz vagy nem akarsz érteni...


Szerinted egy 17 éves lány m i a jó istent csináljon, amíg te gépen játszol? ha hétvégéket töessz vele együtt akkor sem kéne játzsanod a jelenlétében! A lányok szeretik ha foglakoznak vele.. neked hogy esne, ha oda mennél hozzá ő meg elkezdene játszani...Megértettem elsőre is, hogy vannak programok, amik jók, de ha ezt nem érted meg, hogy az ő jelenlétében ne játsz, mert minden vele töltött idő ajándék, akkor inkább ne keress barátnőt! Úgy is ott az idióta játék neked helyette!

2020. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

#6


Talán egy 17 éves lány foghatná a tankönyvét és hozzá foghatna tanulni. Ha hétvégén a párjával van, akkor mikor is tanul? Aztán meg megbukik, mert pasizik tanulás helyett.

Amíg a kérdező 2 órát játszik, addig a csaj 2 órát tanul.

De ehhez is kell egy agyi érettség.


Kérdező, a csaj mikor tanul, ha ti 0-24ben hétvégén együtt vagytok?

2020. jan. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha emiatt szakítani akar, akkor szakítsatok nyugodtan. nem lesz jobb
2020. jan. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hétköznal szokott, vagy néha buszon átnézi az anyagot, de amugy okos lány 4-es átlaggal
2020. jan. 9. 07:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Hétköznap*
2020. jan. 9. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!