Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfiakkal is így van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiakkal is így van ez?

Figyelt kérdés

Mindenhol tisztelnek és megbecsülnek, legyen szó a munkahelyemről, a családomról, a barátaimról. Egyedül a saját páromról nem mondható ez el. Hiába csinálok sok dolgot jól, ő mindenben megkeresi a hibát, mindig csak szekálni tud mindenért. Ha valami jó, akkor miért nem lehet még jobb. Ha valamit nem tudok, hát mi az, hogy nem tudom, ezt minden férfinak tudnia kéne.

És mindezt úgy, hogy odateszem magam a ház körüli munkába, pedig sokat dolgozom és a keresetem se rossz.

Bárki más elismer, csak ő nem. Miért van ez?



2020. jan. 9. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
ezt te tudhatod csak...
2020. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisebbségi komplexusa van, és azzal próbálja ezt kompenzálni magában, hogy téged lehúz.
2020. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hencegsz sokat a sikereiddel?

Az tud ilyet kiváltani másokból.



A párodnak valószínüleg kisenségi komplexusa van. Mikor kezdődött ez?

Mert, ha már esetleg nem szeret, akkor is ilyenné válnak sokan.

2020. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert egy idióta. Én is kérdezek: miért vagy vele?
2020. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert azt akarja,hogy mindenféle igény és fenntartás nélkül imádd őt,hogy vedd észre: milyen rosszul esik neki amikor még egy cukrot kérsz a kávéba,vagy hasonló röhejesen apró kritikával illetted amire egy perc múlva se emlékszel.

Tíz évig bírtam,két éve váltam el.

Még mindig nem állt teljesen helyre az önbizalmam,de legalább már különösebb szexuális problémámim nincsenek.

2020. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téed lejjebb tapos, attól ő többnek érzi magát. Ősi párkapcsolati taktika.
2020. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesemmel ugyanígy bánt az ex-asszonya: bármit tett, az rossz volt, de minimum kevés. Telekürtölte a falut, hogy mekkora lúzer.

Elköltözött otthonról.

Mióta mi együtt vagyunk, a csillagokat lehozza nekem, egy szavam nincs is, sőt, igyekszem viszonozni a kedveskedést, a gondoskodást.

Szóval, emberfüggő.

2020. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne lecserélni a csajodat.
2020. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a párod túl maximalista és túl követelöző.

De nem gondolod hogy egyoldalú ez így?

Ő mit tesz meg neked mind azért cserébe amiket te teszel meg ő érte?

2020. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj vele! Nagybátyámék ilyen házasságban éltek. A nőnek soha nem volt jó semmi, a pasi elkezdett inni, már meg is halt. Az ilyen nő leszívja a lelkedet, az életerődet. Lépj ki!
2020. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!