Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha elvárja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha elvárja hogy fogamzásgátlót szedjek?

Figyelt kérdés

Mert azt mondta ő nem hajlandó gumival szexelni meg hogy ő bennem szeretne elmenni.

Eddig volt egy 7 éves kapcsolatom és soha nem szedtem. És nem is akarok senki kedvéért. Mindig vigyáztunk és soha nem lettem terhes.


2020. jan. 9. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Feldobnám az ötletet, hogy sterilizáltassa magát.
2020. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem támogatnám, én másfél évig szedtem 10 éve és mell és májdaganatom lett tőle. Persze ezek nem mindenkinek alakulnak ki, de benne van a pakliban.

Tény, hogy kényelmetlen a gumi, de szándékosan ne rontsd az egészséged, ha nem muszáj. Orálisan biztosan nem szedném.

Egyébként vannak helyi fogamzásgátlók, hüvelygyűrű/kúp, spirál. Azok kevésbé károsak, de hatásosak. De mindenféleképpen kérd ki a nőgyógyász véleményét.

Annyit azért hozzá tennék, hogx bármi mellett is döntötök, ne te fizess mindent, hanem felezzétek.

2020. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Én sem szedtem soha, és nem is fogok senki kedvéért. Ha valaki nem hajlandó gumival szexelni, az mehet a fenébe...
2020. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mert azt mondta ő nem hajlandó gumival szexelni meg hogy ő bennem szeretne elmenni."

Ès hogy te mit szeretnèl az már mindegy is? Tipikusan egy önző majom. Mèg jó, hogy korán kiderült, mèg nem pazaroltál el sok időt rá az èletedből.

Az ilyen hozzáállással az a baj, hogy az èlet többi területèn is ezt fogod kapni tőle.

2020. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha nincs gumi, nincs szex. Ez a kisfiúk hisztije, hogy az nem olyan.. Ilyenkor kapcsol be a vészcsengő, hogy hányszor, hány emberrel nem húzta fel!
2020. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Te meg nem vagy hajlandó hormont szedni és szeretnéd, ha inkább a jó kuřva anyjába menne el.
2020. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De 7 évig megszakítással védekeztünk, utána volt egy lazább kapcsolat fél évig, ott is így. Soha nem volt belőle semmi baj.
2020. jan. 9. 16:30
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is kiábrándító lenne ha évekig esőkabátban kéne csinálni, néha azért biztos kérnék egy kis engedményt.
2020. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Az se normális, hogy te minden hülyével orosz ruletett játszol, és nem védekeztek semmivel. Honnan tudod, hogy ő is "tud vigyázni"? Ilyen kijelentés után ép eszű férfi dupla gumit is húz. Egyrészt te se védekeztél senkivel, ki tudja, hogy mit kaphat el. Másrészt honnan tudja, hogy nem direkt teherbe akarsz esni?

Minden másban viszont pont összeilletek, két ostoba, önző ösztönlény!

2020. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Te se vagy sokkal okosabb nálabb.🤦
2020. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!