Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az élettársam az exbarátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam az exbarátnője hugával is együtt volt. Vele maradnátok?

Figyelt kérdés

Találtam képeket, amiken a barátom az exbarátnője hugával ölelkezik, combján van a keze stb. A legutóbbi barátnőjêt sose nevezte a nevén, amit furcsálltam, mert a többi exének szokta említeni a nevét. A barátom exbarátnőjêvel jóban vagyok ês ő mondta, hogy a szakításuk óta nem volt senkije a barátomnak. Ên tudtam, hogy volt, mert mesêlte hogy fêl évig jártak és a csaj otthagyta az expasijáért. Màr értem, miért nem tudott az exbarátnő erről. Mert alig egy évvel a szakításuk után az ex hugával jött össze...

Nekem is van egy hugom és ennél undorítóbb dolgot nem nagyon tudok elképzelni. :( Ti képesek lennétek ezekután a pasival maradni? És szerintetek az exének tudnia kellene, hogy a huga mit tett? A facebookja tele van te vagy a legjobb tesós képekkel...


2020. jan. 9. 16:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanazzal a sráccal vagy, mint akivel a hugica volt? Akkor de, ugyanazon a szinten vagytok. A diplomáid pedig szépen megmutatják, hogy seggeléssel is meglehet szerezni.
2020. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem mindegy kivel volt korábban?

Vesd vigyázó tekinteted családod nőtagjaira.

Kapós a környezetében lévő nők körében.

2020. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Kapósnak nem mondanám. Nem tud csajozni. Az utóbbi 10 évben két barátnője volt. Az említett exével évekig együtt volt és az utolsó barátnője fél évig, aki aztán szakított vele mert visszament az exéhez. Ennél a fél évesnél jöttem rá hogy az ex huga lehetett, persze ő tagadja.
2020. jan. 13. 16:02
 14/27 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs mit tegyél

Nem ajanlom , hogy számonkérd , mert féltékenynek nézel ki és ezzel növeled a hugi ázsióját

Plusz , hogy nincs közöd a múltjához . Nem voltál a felesége akkor

Két út van elötted : szakitasz , másik hogy maradsz , de akkor elfogadod ami történt , es nem hánytorgatod . Nehéz de ez van

Nem egy jellembajnok pasas , azt tudjad es hogy nem szeret kihagyni lehetöségeket . Biztos nagyon bejöttneki a hugi szexualisan mert fiatalabb , lehet maig kapcsolatban vannak . Nem tudni .

Ilyen pasival nehéz . Persze , hogy a húgodon fog múlni

2020. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele az tuti.Szinte garantált,hogy meg fog csalni,ha nem is a húgoddal,de joggal félhetsz.
2020. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Már az is kérdés hogy te hogy fanyarodtál ilyen pasira aki a nővére után lerendezte a hugot is mindegy hogy néz ki de akkor ezek szerint még kiskorú is volt? Vajon a hug akarta? Hiszen a pasi a nevét sem meri mondani. Neked hány éves a hugod? Én a helyedbe a hugodat nagyon félteném. Mert a kérdésbe nem írtad hogy mennyi ideje volt ez én meg nem olvastam mindent csak hogy most 40 évesek vagytok az exnek a huga meg 20-on x most.


Én amúgy egyértelműen nemmel válaszolok a kérdésedre de össze se jönnék vele ennek tudatában. Aztán meg a testvéreket utáltatja meg egymással. Ez a pasi ezek alapján manipulatív is lehet. Nem lennék biztos hogy nincsenek hátsó szándékai.

2020. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
A hug 20-21 között volt a kapcsolat idején. Összeugrasztani nem akarja őket, hiszen azóta is nagy titokban van tartva az egész. Úgy jött le, hogy egyedül a legjobb barátja tud a dologról.
2020. jan. 21. 15:10
 19/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ha ezt előre tudtam volna nem jövök össze vele. De csak nemrég jöttem rá. Már összeköltöztünk. :/ Mindenesetre próbálom magamban elnyomni ezt a nyomasztó érzést, de néha előjön.
2020. jan. 21. 15:12
 20/27 anonim ***** válasza:
Zavaros elolvastam a válaszaidat ahol évet írsz ott írod hogy ez 10 éve volt és a hug most 22. Khm.
2020. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!