Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vagy kínozzam magam még? Van értelme?

Figyelt kérdés

A párom és én nem egészen egy hónap múlva leszünk együtt egy éve, de nagyon régóta érzem azt, hogy elhanyagol és mikor szóvá teszem neki, akkor én vagyok a rossz, amiért nem fogadom el, hogy magával foglalkozik. Az a baj, hogy nem érti meg mire vágyom. Én nem azt mondtam neki, hogy ne lazítson és foglalkozzon magával, hanem, hogy mikor hazajön akkor ne az legyen az első, hogy leül a PS elé és estig azt nyomja. Hanem kicsit beszélgessünk, vacsorázzunk együtt, aztán jöhet az "én idő". Mert nekem is szükségem van arra nyilván hogy kicsit kikapcsoljak, ahogy neki is. De egy párkapcsolatban szerintem nem megengedett, hogy ennyire önzőek legyünk. Szóval nem érzem magam boldognak és egyre kevésbé érzem, hogy szeretem és, hogy ő viszont szeretne. Nem tudom mit tegyek, mert szakítani sem szeretnék viszont javítani sem javít a a párom a "hibáin" és nem tudjuk megbeszélni.


Azt még hozzátenném, hogy lassan 3 hónapja együtt élünk.



2020. jan. 12. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az esetben úgy áll a helyzet, keresned kell olyasvalakit, akinek nem a játék, hanem a párkapcsolat, az együtt töltött, minőségi idő a fontosabb...
2020. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Feltételezem maradt mindegy úgy mint eddig.

Tévedek?

2020. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!