Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés
Ha van bármi kis vita vagy nem értünk egyet, letilt telefonon. Mintha 15 éves lennék úgy érzem magam lassan. Ilyenkor van hogy fél napig amíg dolgozik fel sem old. Próbáltam vele már 101x megbeszélni hogy fejezze ezt be de újra és újra csinálja. Már egyre jobban felidegesít vele és unom is ezt a gyerekes szórakozást. Ti mit csinálnátok? 28/F
2020. jan. 13. 11:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Válj el tőle, de gyorsan!
2020. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Lepontoznak sem érdekel. Neharagudj, de egy vita után nekem sincs kedvem a melóba cseverészni veled.

1. Nem oda tartozik ( kollégàimra)

2. Ez nem telefon téma.

Nagyon jól teszi el tudom képzelni milyen idegesítő lehetsz h egy vita után remegve hívogatod. Brrr

2020. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le te is és fel se old egy hétig. Aztán ha valami baja van majd rájön, hogy nem kéne ezzel szórakozni.
2020. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Az tény, hogy ne melón veszekedj vele.

Viszont a viselkedése gyerekes. Megmondhatná, hogy este, ha hazaértetek, megbeszélitek.

Amúgy nem azért... De gondolom a házasság előtt is ezt csinálta? Akkor meg miért is keltetek egybe?

2020. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Na most kérdés, hogy gyerekességből tilt le hisztiből vagy muszájból mert a veszekedés után te munka közben hivogatod, hogy beszéljétek meg? Munka közben mi a párommal nagyon ritkán hívjuk egymást mert mindkettőnknek van más dolga. Csak sürgős esetekben. De ha te még a munkahelyi telefonra is hívod akkor szerintem ezért kell tiltania, mert különben nem hagyod békén dolgozni.

Mit csinálj? Hagyd őt munka közben és otthon beszéljétek meg a dolgot. Ha rájön, hogy normálisan viselkedsz akkor talán nem fog letiltani.

2020. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem munka közben veszekszünk, sőt nem is veszekedés, egyszerűen ha valami olyan kerül szóba ami neki nem tetszik, lehet az bármi és éppen olyanja van akkor letilt. Én meg nem azért hívom hogy megbeszéljem vele vagy veszekedjek hanem hogy pl. hol vannak az irataim amiket nagy lelkesen elpakol mindenfele én meg nem tudok elindulni itthonról és mivel ő letiltott máshogy nem tudom elérni csak ha bent hívom ha csak nem töltök el jobb esetben még egy órát hogy megkeressem a cuccaimat amiket összevissza pakol.
2020. jan. 13. 12:58
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről a viselkedésről a passzív-agresszív típusú ember jön elő. Nem tudja lezárni a vitát csak úgy,hogy nem szól hozzád, vagy letilt.Nem ad lehetőséget a vita rendezésére.Tényleg csak most lett ilyen?Beszélj vele, hogy tudná úgy megoldani,hogy neked ne essen rosszul.
2020. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És amikor személyesen vagytok együtt, akkor hogyan reagálja le az efféle nézeteltéréseket?
2020. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hogy mit? Vagy összepakol és elmegy vagy őrjöng mint egy elmebeteg vagy a kettő kombinálva.
2020. jan. 13. 14:57
 20/23 anonim ***** válasza:

Hááát..... szerintem itt már csak a kármentés lehetséges.

Elválni addig, amíg gyerek nem lesz.


De én a helyedben utána addig nem nyugodnék, amíg rá nem jönnék, akár pszichológus segítségével, hogy miért ilyen idegbajos hárpiát vonzottam be. Nehogy még egyszer megismétlődjön ez.

2020. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!