Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tanácsadásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanácsadásra lenne szükségem Barátnőm nem beszél velem. ?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két éve vagyunk együtt, együtt is élünk 26 évesek vagyunk.

Tegnap haza mentem munka után és találtam a hűtőben két db csokit amit nagy éhségemre megettem, barátnőm erre total kiakadt és lecseszett hogy a másik csoki az övé volt, és máskor kérdezzek rá, de ilyen fura hisztis hangnemben ami nem tetszett, mert szépen is ellehetett volna mondani.

Másik eset utána: már egy hete nem voltunk együtt mivel váltott műszakban dolgozunk és ezért hazafelé vettem virágot gyertyát hogy romantika legyen este hamar nem voltunk együtt, és picit feldobni a szürke hétköznapokat...

Ezért gyorsan elmentem zuhanyozni hogy mire ő is elmegy utána be legyen rendezve a nappali szépen. Erre utána ismét lecseszett hogy elmondta hogy "előbb menne fürdeni,de úgy tűnik hogy nem veszem a lapot..." Ez is rosszul esett, így elmondtam neki mit szerettem volna stb és még ő van megsértődve és nem beszél velem, úgy érzem hogy én nem vagyok hibás... Tegnap óta nem szól hozzámmit tegyek?


2020. jan. 14. 13:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát lehet meg fog jönni a menzije és ilyenkor a nők vágynak az édességre. Tudta hogy van otthon, rákészült, te megetted. Neked hogy esne? A fürdés is érthető. Én sem szeretem ha a párom előttem fürdik meg. De kinek mi.
2020. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!