Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintetek?

Figyelt kérdés
Feleségemmel nagyon tönkre ment a kapcsolatunk. Fél éve lassan állandóan provokál,műsorozik. Esküvő előtt is voltak gondok de naivan úgy voltam vele hogy valószínűleg idő kérdése és ahogy idősödik kinövi. Mostanra naponta veszekedés megy, "veszekedés" alatt azt értem hogy szétveri a lakást kb, poharak, tányérok, képek repülnek, úgy hogy hozzá se szólok már mert csak akkor hagyja abba ha elfogyott a pohár meg a kép. Az utolsónál viszont kiverte a biztosítékot már, leöntötte a nappaliba a fehér falat kólával végig majd elment dolgozni. Én fogtam beraktam az összes cuccát a kocsiba, megmondtam ha a kocsihoz ér szóljon és kinyitom vegye ki, de ide a lábát nem teszi be többet. Már meguntam az örökös rongálását, cirkuszát, mintha egy kamasz lánnyal élnék aki őrjöng állandóan, hozzáteszem ok nélkül de ő mindig talál valamit, a semmiből is akkora cirkuszt csinál, mintha nem tudna élni a műsorai nélkül. 29/F
2020. jan. 14. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig szabadulj meg tőle, amíg nincsen gyerek.
2020. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Jól. De minek vetted feleségül?
2020. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusnál volt már a feleséged? Ez jócskán kezelendő dühkitörés. Amúgy jól döntöttél, de gondolom ez csak átmeneti megoldás. De ő most hová megy, a szüleihez?
2020. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs mentális problémája? ez azért nem normális szint

így tényleg nem lehet együtt élni

ha amúgy még érzel iránta vmit, utolsó esélynek meg lehet próbálni, hogy mi van ha pszichológushoz (vagy ez inkább már pszichiáter hatásköre?) jár és megváltozik

de ezt csak akkor, ha hajlandó tenni érte


teljesen érthető, hogy ezt már nem bírtad tovább

2020. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Újabb naív férfi szaladt bele a házi hárpia csapdájába. :D

Sajnálom,ezt muszáj volt. Mielőtt rád menne ez a fizikai erőszak a poharak helyett, ki kell dobni. Ne is engedd,hogy visszakönyörögje magát. Bár én ebből a nőből azt is kinézem,hogy erősen meg fogja rongálni a kocsidat. Minimum egy erősebb bosszú fog következni most a kidobás után. Sajnálom.

2020. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már nincs erőm senkihez menni vele se elküldeni, igen a kocsimat is próbálta már, épp egy teljesen kattant pillanatában beültem a kocsiba hogy ott hagyom vidéken mert elviselhetetlen volt és próbálta betörni az ablakot. Csak magamból indulok ki hogy én ha másnál laknék nem tudom mi kéne hozzá hogy felöntsem a falat kólával pl, szerintem legalább egy megcsalás de még akkor is inkább elhúznék.
2020. jan. 14. 23:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nehezen hiszem el,m hogy csak úgy magától csinal ilyesmiket. Biztosan van valami ami kiváltja, amiről te itt mélyen hallgatsz. Vajon miért?
2020. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szóval mégsem küldted el? Akkor vele fogod leélni az életedet? Vállald fel,hogy meggondolatlanul házasodtál és keress egy ügyvédet. 29 évesen még bőven tudsz találni egy normális idegrendszerrel rendelkező nőt.
2020. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért csinál ilyet? Van rá valami oka? Most hol lakik?
2020. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok el én semmit, mivel nem is csinálok semmit. Van hogy már közli is hogy ő előre tudta hogy ezt fogja csinálni vagy pedig jelzi hogy ő marhára kipihent és akár hajnalig is tudja csinálni a fesztivált. Meg mégis mi olyat tudnék csinálni amiért egy nő majdnem minden nap ezt csinálja? Csajokat nézegetek vagy félre pisilek a wc-nél vagy mégis mi?
2020. jan. 15. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!