Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled - se nélküled kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled - se nélküled kapcsolatnál miért a szakítást javasolja mindenki?

Figyelt kérdés

Lehet naiv vagyok én egy ilyen kapcsolatban vagyok benne. Rengetegszer bántott meg a párom (ő a férfi), én is őt, de nem bírjuk egymás nélkül. És most nem hetes-2hetes időről van szó, hanem voltunk már külön majdnem 1 évig is, de mindig ez a vège hogy megkeressük egymást kb sírva.


Környezetünk persze h azt javasolja hogy szakítsunk, hiszen rengeteg szenvedéssel jár. De én mint szerelmes ember mégis azt látom, hogy azért sodor vissza egymáshoz a sors, mert "egymásnak lettünk teremtve". Ő is találhatott volna már jobbat, sosem kényszerítettük egymást... Már mindenki hülyének tart minket de tényleg szeretjük egymást...


Van ennek így értelme? Már én sem tudom hogy pozitív legyek vagy negatív... Én akartam hinni hogy jó dolog hogy mindig egymásra találunk. De közben meg meggyilkoljuk egymást. Tipikus se veled se nélküled. :/


2020. jan. 16. 23:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, hasznosak voltak.

Tök őszintén az a helyzet, hogy én szerelmes vagyok, én saját magamat elnyomva is alkalmazkodok hozzá, sírok ha megbánt, stb. De mindig én szakítok.

Ő magabiztos, nem hajlandó kompromisszumokra, hirtelen haragú a szülőktől leválni nem hajlandó elkényeztetett ember. De mindig megkeres azzal, hogy nem tud elfelejteni hiába próbálta meg mással.

Mindegy hosszú sztori. Én már annyira belefáradtam, hogy én vele már ilyenekről nem is beszélek. Elvagyunk, hülyéskedünk mint 2 haver, de az érzelem dolgokat már egyikünk sem hozza fel. Ilyenkor könnyű az elengedés, amikor érzem hogy nem működik, de amint ez realizálódik, felcsapnak a hullámok és nem tudom őt elengedni.


Aztán mindig az a vége hogy megint beszélünk, és hiányzunk egymásnak... Borzalmas ez a libikóka játék. De közben meg bennem van az is hogy miért ilyen erős ez a szerelem. Bár lehet csak én érzem, nem tudom már, belefáradtam. De köszönöm a sok választ.

2020. jan. 17. 16:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Én írtam a kompromisszumot, csak 1 példának..


Eléggé úgy érzem, hogy itt a te érzéseid mélyebbek a másikénál. Aki szeret az erőfeszítéseket tesz, pláne, ha akkora lenne a szerelem, mint te azt gondolod most.


Onnantól, hogy ezt tudatosítod magadban, hidd el, máris könnyebb lesz kitartanod a döntésed mellett. Minden azon múlik, hogy saját magad szereted és tiszteled-e annyira, hogy kitarts a döntésed mellett.



Másrészt: ne haragudj, de minek kell haverkodni mindaddig, míg nagyon jól tudod, hogy ez a helyzet, ami?

Nem gondolod, hogy sokkal könnyebb lenne mondjuk, ha hagynál időt és eltüntetnéd a látókörödből kicsit hosszabb időre?


Bizony, drasztikus, nehéz, meg minden... De elárulom, tudom miről beszélek. ;) Éltem már át ilyen intenzív szerelmet - egyszer-.. TE is tudod már szerintem, hogy amíg haverkodtok, látod időnként, addig ugyanide vissza fogsz minden egyes alkalommal esni. Én is benne voltam 2 évig.. Most már meg bánom, hogy nem voltam képes előbb meglépni, mert idő kellet, míg újra önmgama voltam.


Vagy maradhatsz nyugodtan ebben a helyzetben még több évig, de hidd el, hogy akkor nem is fáj annyira, ha nem vagy képes ezen változtatni. Szerintem mostanra már te is felismerted mit kellene tenned, az embernek meg igenis van beleszólása a sorsába, maradhat valamiben ami nem jó és szenvedhet újra meg újra, vagy dönthet úgy is, hogy most ha fáj is, de meglépem, amit a magam érdekében meg kell. Én most is emlékszem mennyire felszabadultam hosszú idő után, amikor már nem gondoltam vére rá minden nap. Előbb utóbb neked is leesik, megéri-e így... Csak hát addig más nem is tudja átvenni a helyét, amíg ő a képben van ilyen erősen, így, vagy úgy.

2020. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szívás 2 évig volt, jött valaki az életembe aki 10000% jobb volt. Azóta lezártam.
2020. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Úgylátszik mindenki 2 évig van az ilyen ember hálójában :) én is 2 évig voltam,megkönnyebbülés volt utána egy normális pasit kifogni :)
2020. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!