Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem aludni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem aludni, mert mensizek?

Figyelt kérdés

Lehet a tini parkapcsolatokba kene irnom,mert kb olyan szintu, de megis elmultunk mar 25 evesek.

3 honapja jarunk, en nem reg vettem lakast, most jutottam el odaig,hogy mar lakhato is teljesen.

Eddig mindig ugy jott ki a dolog,hogy sosem volt meg mikor a baratomnal aludtam(lehet az ex jobb szo lenne ra).

Megbeszeltuk ma jojjon, aludjon itt, de elore szoltam,hogy mensizek, igy semmire ne szamitson, max ilyen filmes chillezgetesre.

Erre azt mondja, idezem"ameddig ilyen noi bajaid vannak nem szivesen alszom veled,mert szerintem gusztustalan es csak erre tudnak gondolni".

Azt hittem viccel. Kiakadtam kicsit es kerdore vontam..

Kerdeztem tole,hogy ha egy novel egyutt lakna, akkor is addig kimenne a kanapera? Nem, a nonek kellene kimennie addig..:Dd

En eskuszom el sem hiszem.

Azt hittem ertelmws,felnott ember,vagyis eddig annak tunt.

Mondjatok valamit mert en azota ezen nevetek kinomban.. es nem tudom mit csinaljak, de szerintem szakitok vele.


2020. jan. 18. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Én FÉRFI vagyok, ha engedi, ilyenkor is megdugom a nőket.

Miért ne? A hurkából is jobb a véres.

2020. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem en irtam ki a masik kerdest, de nem fogok magyarazkodni.
2020. jan. 18. 13:18
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 13 éves Pistike szájából hangzott volna el a dolog, akkor még röhögnék, hogy oké hülyegyerek, majd felnősz te is, de egy felnőtt férfi részéről ez qrvagáz, még viccnek is rossz.
2020. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
Én sem aludnék veled ilyenkor, hanem szerelmeskednénk. 32F
2020. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gyerekes, éretlen. A felfogása hibás. Nem tudom, mi lehet a fejében. Ha neked megvan, tudja, hogy nem lehettek együtt, de akkor "veled se alszik mert csak erre tud gondolni" - nekem fura e mentalitás, nagyon-nagyon fura...
2020. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Te jó ég :O Ez most nagyon felidegesített. Ilyen férfi tényleg létezik? 26 éves nő vagyok, de soha az életben nem találkoztam szerintem ilyennel. Az ex vőlegényem mindig ott segített ilyenkor, ahol tudott. Elég erős görcseim voltak néha. Rosszul esett volna nagyon, ha ilyenkor kvázi undorodott volna tőlem. Szerintem ez hihetetlen megalázó viselkedés. Ha már az elején ilyen, milyen lesz később?

Szerintem itt nincs kérdés. Szakíts vele

2020. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%

Kicsit más eset, de mentem a szeretőmhöz aludni, ritkán találkozunk, és sokszor lemondta, mindig toltuk a talit, hát összejött, pont tali, akkor. Erre ő: miért nem mondtad hogy megjött? Kérdem: kellett volna? Miért? Akkor már nem is vagyok nő? És különben is, te nem akartál talizni, mindig lemondtad, most értél rá, hát most meg van.


Megjegyzem, ezek után tiltottam.

2020. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Undorító egy féreg lehet. Én is arra gondoltom,hogy biztosan európairól beszélünk? Mert ez inkább nepálinak,indiainak vagy arabnak hangzik.

Az nem lehet amúgy, hogy csak te hiszed,hogy ez kapcsolat volt,ő meg abban a tudatban volt,hogy szexkapcsolat? Még akkor tudom elképzelni ezt az irtózatlan tudatlanságot,ha ő csak szexre tartana és ez egy célzás volt rá,hogy ha nincs szex akkor ottalvást se akarj. De lehet csak túlgondolom.

Mindenesetre nagyon gáz a pasi...

2020. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%

Eközben meg van olyan 19 éves, aki pont arra volt kiváncsi, hogy hogy néz ki ott lent, mikor menstruálok...


A ,,pasid" egy 15 éves szintjén van. Kuka.

2020. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es, és megmutattad neki? Mit szólt?
2020. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!