Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
A barátomnak rengeteg lány barátja van és akad olyan is 2-3, akikkel volt szexuális viszonya is. Gyakran beszél velük és ha együtt vagyunk akkor is rezeg a telefonja és folyton írkálnak neki. Nagyon dühítő. Ezeken a lányokon kívül van még egy lány barátja, akivel randiztak régebben és összebújtak stb.. és vele szintén nagyon jóban van. Engem legfőképp azok a lányok zavarnak, akikhez volt köze vagy valami intim kapcsolatba került velük és már többször az orra alá dörgöltem, hogy engem ez zavar, hogy tartja velük a kapcsolatot. Arra kértem, hogy szüntesse meg a kapcsolatot azokkal a lányokkal, akikkel volt valami szexuális viszonya és én cserébe tolerálom, hogy ennyi nő szereti.Veszekedés árán, de belement. Azonban mindig azzal dobálózik, hogy nem bízom benne, mikor mondta máskor, hogy őt is zavarná, ha olyasvalakivel tartanám a kapcsolatot, akivel lefeküdtem. Szerintem ez így fair, ez nem bizalom kérdése, egyszerűen fáj. Mit gondoltok?

2020. jan. 19. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez kizárólag bizalom kérdése.
2020. jan. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

En nem okoztam volna magamnak zsakutcat azzal hogy ne beszelhessek olyanokkal akikkel màr kapcsolatban voltam.

Nalunk ha talalkozunk is ilyennel, a baratom is bemutatom nekik illetve mellette is lazàn megallok bestelgetni.

Nem mélto arra a pàrom hogy csak miatta bàrkit is ignoràljak ha eleve ö ezt sajat magàtol nem teszi nem erzi azt a belsö kesztetest hogy nem erdekli màs expartnere.


Olyan kapcsolatban vagyok kizarolag stabil ahol a masik fèl is stabilan mellettem àll/döntött.

Bizonytalan amigok mellett en is bizonytalan lennèk es nem vàrnàm el hogy felègessen bàrmit is a multjabol nekem ez nem kell ha ez nem magàtol jön belülröl.

Amilyen a pap olyan a papné egy fikarcnyival sem leszek màs. Nekem ez az alapelvem.


Megbizhato csak megbizhato srac mellett vagyok. Aki erre igy mélto. De tudatlanul is.

Azaz vagy kivàltja belölem valaki hogy èrte barmit feladjak mert ö is ugy àll hozzà, vagy nem. De én senkit nem kenyszeritek semmire, mert akinél ezt kèrni kell, halott ügy eleve.

2020. jan. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Tehetsz bármit, ha a pasid megfelelő a nők körében akkor fog is félre dugni.
2020. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, en is kb. hasonlo cipoben vagyok. Itt egyetlen dolog letezik az, hogy feltetel nelkul megbizol benne. Tereld a gondolataidat a tobbi norol akikkel beszelget es koncentralj a kettotok kapcsolatara. Az meg ha megcsal es atver majd az o lelkiismereten fog szaradni es utana meg sors egyszer csak visszavag... Akkor es amikor majd nem szamit ra.
2020. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Ne kerj tole ilyet, hogy szakitsa meg veluk a kapcsolatot! Megharagszik es annal jobban csinalja majd, hogy kikeszitsen. Tegyel ugy mintha minden renden lenne, de ha barmi gyanus jelre akadsz azonnal lepj es jarj utana a dolgoknak.
2020. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Egy messenger beszelgetes meg semmi, de en pl. az exemnel targyi bizonyitekot talaltam, ill. torolt messenger beszelgetest. Na ilyen jelekre figyelj...
2020. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:

Sose kezdj olyannal, akinek nincsenek lezarva a kapcsolatai. A lezaras az, hogy nem tartja veluk a kapcsolatot. Mindenkinek van multja, de az exek a jelenbe nem fernek bele.


Aki nem igy tesz, az egesz vegig aggodhat, amig lelkileg ossze nem torik es dobva nem lesz.


43F

2020. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!